תריסים הם לא הדבר היחיד שתוכלו להשתמש בו אם אתם רוצים להגן על הבית שלכם מפני פורצים וסערות. האם ידעת שתריס סופה מגן על הבית ועל משפחתך ממזג אוויר גרוע? תריס גלילה הוא תריס גלילה שמורכב על דלת או חלון ומגולגל במידת הצורך כדי לספק מגן בין דלת לחלון. אך מה פירוש הדבר בדיוק, ומה אנו יודעים על מחסומי הסערה המגנים על בתנו ומשפחותינו מפני סערות?

תריסי הוריקן

הנקראים גם תריסי סערה, מציעים דרך יעילה וזולה יחסית לכיסוי פתחי חלונות ודלתות. החיסרון הגדול ביותר בלוחות הסערה הוא שלעתים קרובות בעלי בתים אינם בודקים אותם כראוי, רק כדי לגלות אחר כך שחלק מהלוחות חסרים או נחתכים בגודל הלא נכון.

החלפת דלתות ותריסים היא אפוא משימה שחוזרת שוב ושוב לשיפורים בדירה. מבט על צבע תריס הגלילה מראה בקלות האם יש צורך בתיקון או החלפה.
למידע נוסף על שיטות לתיקון תריס חשמלי ותיקון תריס חשמלי ניתן לבדוק כאן: stidesign.co.il

קודם כל

אתה צריך לחשוב על מיקום התריסים ואם אתה מגלה שהם לא עובדים כמו שצריך או שהחלקים ניזוקים מחלודה, אתה יכול לתקן אותם. הם נוטים להיות יקרים מעט יותר מסוגים אחרים של חלקי חילוף לתריסי גלילה חשמליים, אך ההתקנה שלהם עשויה להיות זמן רב ויש צורך בהקמתם לפני סערה ויש להסירם ולאחסן אותם כראוי לאחר הסופה. תריסים עשויים להיות יקרים, אבל המועדפים עלי הם Colonial Shuttered, שנראה נהדר ומגן מפני כל הוריקנים שתצטרכו.

אם ברצונך לדעת מידע נוסף אודות חלקי טיפוס על תריסי גלילה חשמליים לביתך, אנא צור איתי קשר. אם אהבתם את הפוסט הזה עקבו אחרינו בפייסבוק, טוויטר, פינטרסט, אינסטגרם ויוטיוב לעצות וקטעי וידאו נוספים בנושא תיקון תריסים חשמליים.

אם ברצונך ללמוד עוד אודות איך תריסי גלילה יכולים לסייע בהגנה על רכושך, אנא התקשר אלי לטלפון 1 – 888 – 543 – 6555 כדי לברר כיצד תוכל לתקן תריסי גלילה ישנים כדי לחסוך כסף תוך הגנה על הַשׁקָעָה.

אם אתה מוכן להתקין תריסי גלילה

יש לך מטעין חיצוני מקומי שמוכן להתחיל את הפרויקט עבורך. במקרים רבים ניתן להסיר מכשול זה, אך לעיתים עליכם לסמוך על ידיים מקצועיות בכדי להבטיח כי וילון הגלילה שלכם מהודק ויוחלף כראוי. אם המעקה או חלק מתריס הגלילה נפגעו, יתכן שתצטרך לפנות למומחה שיתקן או יחליף אותו. תוכלו לסמוך על ג'ון תריס שיעשה עבודה מעולה וישמור על תריס הגלילה לפי הצורך או להחליף תריס שנפגע מכל סיבה שהיא.

אם אתה מתקין תריס גלילה של הוריקן

אנו ממליצים בחום להזמין מעקה מדריך מקצועי ואלמנטים אוטומטיים הדורשים ניסיון בהתקנת חלון. אם כבר התקנתם תריסים עם הזמנות עמידה או כפור, אותו מומחה יכול לתת לכם הנחיות מקיפות כיצד לתקן את התריסים שלכם, כולל התאמה מחדש והחלפת חלקים או כוונון אוטומטי. ההתקנה של תריס גלילה צריכה לדרוש טיפול והכנה מיוחדים, מכיוון שבמערכות טיח מסורתיות של EIFS יכולות להיות רצועות קצף כמבטאים על החלון. לכן, זה יכול להיות קשה למצוא קבלן שמוכן להתקין את תריס הגלילה המסורתי באמצעות קלטת דקור EifS או מערכת E-IFS.

אם מספר החלונות הזקוקים לתיקון קטן ושיעור חלקי החילוף נמוך, תיקון זה יכול להוות פתרון חסכוני. אם הפרויקט שלך דורש תיקון של קטע מזוהה, זו אפשרות טובה לפרויקטים הדורשים תיקון של קטעים מזוהים.

תלוי בכמה חלונות ודלתות עליכם להגן, העלות הסופית של תריס גלילה של הוריקן יכולה להיות משמעותית. תריסים אולי אינם האופציה הזולה ביותר, אך הם יכולים לעזור לכם לחסוך כסף בתיקונים יקרים ועלויות HVAC לטווח הארוך.

השימוש בטיפולי חלונות כמו תריסים ותריסי גלילה

הוא טיפ פופולרי להתייעלות אנרגטית. אם אתה זקוק לכמות קטנה של אור, אתה יכול לכוון את תריסי הגלילה שלך כך שיאפשר לנוף של אור השמש, או להקרין אותו עוד יותר מקדמת הבית הראשי על ידי הנמכת תריסי הגלילה כך שפרטי הבית יפריעו לך.

תריסי גלילה מותקנים בדרך כלל למטרות בטיחות

כך שאם הם לא עובדים כראוי, הזמין טכנאי יעיל והחלף תריסי גלילה בודדים או החלף את הדקים בתחתית תריסי הגלילה [1]. סגירת תקרה חשמלית מחייבת התקנה על ידי חשמלאי או איש מקצוע מתאים אחר, בעוד שתריסי גלילה אינם דורשים לרוב התקנה על ידי חשמלאי מורשה. היפאג 'אומר שבסופו של דבר תוכלו לחסוך כסף בהתקנת חשמל מכיוון שתריסי גלילה המופעלים על ידי סוללה לא רק שאינם דורשים רישיון להתקנה, אלא הם בדרך כלל זולים יותר מעמיתיהם החשמליים והיקרים מכולם.