התרסקות שוק המניות בשנת 2008 הראתה כי מתווכים רבים העניקו משכנתאות ללקוחותיהם שלא היו יכולים להרשות לעצמם באותה עת. רוכשי דירות רבים הניחו כי מתווכים יקבלו עסקה טובה יותר מכפי שהם יכולים להשיג בעצמם, אך זה לא היה המקרה.

מטרת המתווכים

היא להשיג לך משכנתא ולהגדיל את התגמול שלך. מקור ההכנסה הנוסף של מתווכי המשכנתא הוא העמלה שהם מקבלים מהמלווה שהם מציגים בפני הלווים. שילוב של עמלות ועמלות מכסה את עלות העבודה עם המתווך למציאת מוצר מתאים, הצרכן למצוא מוצר מתאים ואת המלווה בכדי להקדים את הצרכן ולנהל את היישום.

מתווכי משכנתאות (העובדים באמצעות חברת תיווך משכנתאות) מנהלים משא ומתן עם מלווים רבים למציאת הלוואות ללקוחותיהם. הם מסוגלים לספק ללווים גישה למגוון רחב של סוגי הלוואות.

מתווכי משכנתאות מרוויחים יותר כסף בהלוואות מאשר נושאי הלוואות מכיוון שקציני הלוואות משתמשים ברשתות המתווך הקיימות במוסדות אשראי

כדי למכור יותר הלוואות. אתה יכול גם לחסוך זמן על ידי שכירת מתווך משכנתא, מכיוון שזה יכול לקחת שעות עד להגיש בקשה לאישור מראש ממלווים שונים, ותקשורת הלוך ושוב בין המעורבים בהלוואות מבטיחה שהעסקאות בדרך.

מתווכי משכנתאות עובדים בשיתוף פעולה הדוק עם כל המעורבים בתהליך ההלוואות

סוכני נדל"ן, מבטחים וסוכני השכרה – בכדי להבטיח שהלווים יקבלו את ההלוואה הטובה ביותר וכי ההלוואה הושלמה במועד. המתווכים עורכים דוחות אשראי לרוכשים, בודקים את הכנסותיהם והוצאותיהם ומתאמים דוחות אשראי. למתווכים רבים יש גם גישה למערכות תמחור אשראי חזקות המעריכות הלוואות משכנתא עבור מלווים רבים בבת אחת, מזרזות ומייעלות את התהליך.

מתווכי משכנתאות מדריכים לקוחות בתהליך הגשת הבקשה והביטוח על ידי גיבוש מסמכי הגשת בקשה

תוך שימוש בהיסטוריית אשראי של לווה ובפרטי הכנסה ותעסוקה מאומתים. הם אוספים עבורך מסמכים, מוציאים מהיסטוריית האשראי שלך כדי לאמת את הכנסתך או תעסוקתך, ומשתמשים במידע זה בכדי לעזור לך להגיש בקשה להלוואה ולנהל משא ומתן על התנאים בזמן קצר יחסית.

מתווכי משכנתאות עובדים בשיתוף פעולה הדוק עם כל הגורמים המעורבים בעסקה, כולל סוכן הנדל"ן, המבטח והמתווך הסופי, על מנת להבטיח את השלמת ההלוואה במועד.
על מנת לשמוע עוד מידע בתחום של ייעץ משכנתאות כדאי לגלוש לאתר icon-m.co.il

מתווכי משכנתאות הם אנשי מקצוע פיננסיים העובדים עם מגוון רחב של מלווים המציעים מגוון רחב של תוכניות הלוואות לצרכנים

מתווכים מזהים הלוואות העונות על צרכי הלווים על ידי השוואת שיעורי ריבית ותנאים עם מה שרוכשי דירות יכולים ולא יכולים לקבל. מתווכי משכנתאות הם אנשי מקצוע פיננסיים מורשים ומפוקחים, המשמשים כמתווכים בין לווים למלווים.

מתווכי המשכנתאות הם כיום הגדולים ביותר

מוכרי מוצרי משכנתא למלווים בשוקי משכנתאות מפותחים רבים (קנדה, ארצות הברית, בריטניה, אוסטרליה, ניו זילנד וספרד). יש להם את היכולת להציע מוצרי משכנתא באמצעות רשת מלווים, המאפשרת להם גישה רחבה יותר מגוון מוצרים מאשר נושאי הלוואות המחויבים בהיצע הבנקים שלהם.

מתווכים למשכנתאות קיימים כדי למצוא בנקים ומלווים ישירים שמוכנים להעניק את ההלוואות הספציפיות שאדם מבקש. מתווכים יוצרים וסוגרים הלוואות משכנתא עבור מלווים ולווים. אין סוג אחד של משכנתא שהוא עדיף על אחרים.

אם אתה מחפש מלווה ישיר

זה עליך לבדוק את המחיר הזמין ng אפשרויות ולנהל משא ומתן על המחיר הרצוי ומבנה העמלות. אם ברצונך להשוות תוכניות הלוואות ושיעורי מלווים ישירים, אתה יכול להגיש בקשה להעריך זאת בעצמך. חלק מהמלווים משתמשים בטופס הערכת הלוואות סטנדרטי כדי לפרט את הצעותיהם ואפשרויות המשכנתא, שקל להשוות.