לקח לי זמן להרכיב את הפוסט הזה מכיוון שיש כל כך הרבה אלמנטים מעורבים, אבל אני נרגש סוף סוף לתת לך סקירה מהירה על מה שעשיתי במקור. ריכזתי עבורכם כמה מהרעיונות הטובים ביותר שלי למטבח במדריך אולטימטיבי שיעזור לכם ליצור את המטבח הטוב ביותר אי פעם! אני אפרק כל אלמנט של השיפוץ ואפרוס אותו עבורך, אז אנא השג אותו בעצמך!

העלויות של המרת המטבח תלויות בגודל המטבח הקיים שלכם ובמה שאתם רוצים להשיג במטבח שלכם. עלות המטבח תלויה במידת שיפוץ המטבח, אך עלות המטבח אופיינית.

אם אתה רוצה לבנות מחדש את המטבח שלך, עליך לקבוע את המצב, השירות ואת האופי של מה שאתה רוצה. תלוי בסיבת בניית המטבח, בין אם זה פונקציה, סגנון או שיפור ערך, עליכם לבחור את ההיבטים החשובים ביותר לשיפור שלכם.

בהתאם לציוד הרצוי לך

שכירת חברת שיפוץ מטבחים יכולה לעזור לך להפיק את המרב מהתקציב שלך. רצוי לחלוק את תקציב המטבח עם היזם ברגע שיש לך אותו והוא ישאל אותך מה יש בו. בין אם אתה רוצה לשפץ את המטבח לחלוטין או פשוט להוסיף משהו מעודן, RL Remodeling Inc. יכול להיות לעזר רב. למומחים שלנו לשיפוץ מטבחים יש את היכולת לעצב מחדש את כל מה שאתה נתקל במגזינים, באולמות תצוגה ובאתרים, ויכולים ליצור חלל מטבח דמיוני עבורך.

בנוסף, הצוות שלנו מורכב ממומחי שיפוץ מטבחים מוסמכים מכל רחבי העולם. אנו יכולים להציע לכם תוכניות מטבח פונקציונליות עבור דל מאר ולהציע את פתרונות השיפוץ הטובים ביותר לבית, לעסק, למשרד או אפילו לבית שלכם.

קבל השראה ממגמות המטבחים המובילות בשנת 2015

דפדף בעיצובים מודרניים של מטבחים או דפדף בין רעיונות לעיצוב המטבח מחדש, כיצד לבחור את מנדף המושלם. חשוב לדעת אילו אפשרויות קיימות, אך זכרו כי בחירת ארונות המטבח שלכם היא אחד ההיבטים החשובים ביותר בכל פרויקט שיפוצים. העלות של כיריים חדשות, פלטה חמה חדשה, ידיות ומשטחים ניתנים להארכה המרכיבים את פני המטבח החדש שלכם הם העלויות הברורות ביותר, ישנן מספר אפשרויות העומדות לרשותכם, כגון נירוסטה, עץ, זכוכית, מתכת או אפילו זכוכית.

דמי עיצוב מהווים כ -4% מסך התקציב

אך עם מהפך של איש מקצוע מוסמך, אחוז זה יעלה ל -10%. תלוי במידת שיפוץ המטבח תוכלו להחזיר עד 30% ואפילו עד 5%, בהתאם לתקציב שלכם. אם ברצונך להחליף את הדלתות והחלונות שלך, עדכון המטבח עולה בין $ 1,000 ל -2,500 $ לדלת וחלון, או ל- $ 3,200 ל -4,300 $ לחלון.

אם יש לך זמן, כלים וידע – איך לעשות זאת – אתה יכול להוזיל את העלות של אותו חלק במטבח לכ -1,000 עד 2,500 דולר לדלת וחלון.

הבנה מוצקה של הערך הנוכחי של הבית שלך תעזור לך לקבוע כמה אתה צריך להשקיע בשיפוץ המטבח שלך

ניתן להחזיר חלק נכבד מעלות שיפוץ המטבח לפי הערך שהפרויקט מביא לבית, כך שתוכלו להרשות לעצמכם להשיג את המטבח הרצוי. השתמש באומדן עלויות המטבח שלנו כדי לקבוע כמה אתה צריך להוציא על חידוש המטבח שלך. שלושה גורמים ממלאים תפקיד כשמדובר בכמות שאתה צריך להוציא על הסבה למטבח. כמה כדאי להשקיע למטר מרובע של שטח בביתכם לשיפוץ מטבח?

אם אתם רוצים מדגם של עלויות מטבח

העלות הממוצעת של מטבחים באזור המפרץ בשנת 2018 הייתה 79,000 עד 146,000 $, אך המספרים בשוק הפניקס נמוכים מעט. המרות מטבח קטנות יותר, כולל תיקון ארונות, מודרניזציה של מכשירי חשמל ושיפוצים קלים אחרים, מהוות כ- 80.5% מהעלות.

בכל אזורי הדו"ח שלנו

מטבחים קטנים יותר מציעים את התמורה הטובה ביותר לכל סוג של מאכלים. כאשר בוחנים את העלות של פרויקט פיתוח מחדש בארה"ב, חשוב לבחון את יסודות המטבח, כולל האם אין כל פסול בפונקציונליות המטבח ואילו מהמסלולים החשובים ביותר נבחרים בצורה הטובה ביותר. אם אתה לא רוצה לעבוד כמה שנים במטבח חדש בזמן שהמטבח שלך הוא בדיוק מה שאתה אוהב, יתכן והדבר הטוב ביותר יהיה לך למכור לאחר השיפוץ. ואם אתה ממשיך לעבוד עד ששום דבר לא עובד או שהמטבח שלך "לא בסדר", אתה יכול פשוט לעשות ביטוח לשיפוץ המטבח במנהטן. ההחלטה הטובה ביותר שתוכלו לבצע בעת שיפוץ מטבח היא לשלם למישהו שיצביע את הארונות. המטבח שלך צריך להיות די קטן, מה שעוזר להוזיל את עלות שיפוץ המטבח בכל מה שקשור לחישוב משטחים, ארונות ועבודות צביעה, כמו גם דלתות, מגירות ופנלים. הסידור הישן של ארונות, מדיחי כלים ומקררים יכול גם למנוע מכם להיות בתקציב, בהתחשב בעלות של מטבח חדש בארה"ב בסכום של 1,000 דולר למ"ר או פחות.