כך או כך, עבדו אחורה כדי להסתיר את הרמזים שלכם בבית לפני תחילת המסיבה, והתחילו את המשחק עם סיפור משוכלל שגם מפרסם את מה שיש בתיבת האוצר וגם נותן להם השראה להרפתקה שלפניכם. ציד המטמון: שתלו חפצים, פינוקים או צעצועים קטנים וכיפיים בחצר שלכם ובקשו מהילדים למצוא אותם. עבור ילדים צעירים מכדי לקרוא, ציירו את הפריטים שהם צריכים למצוא.

כדי להקל על הדברים, הסתר את הממתקים / סוכריות על מקל עטופים בחלל המשחקים עבור האורחים לצוד, כל אורח שומר את מה שהוא מוצא. לציד אוצרות מאתגר יותר, הסתר את שורת האסימונים מסביב ללוח כדי שהאורחים יוכלו למצוא – הילד שימצא עוד יקבל פרס. אסימונים יכולים להיות כל דבר: אבני חן צבעוניות קטנות, אסימונים מודפסים כמו אלו שהשתמשנו כאן לציד גובלינים, אבנים מצוירות וכו'. הרעיון המרכזי של משחק ציד המטמון הוא שילדים יחפשו אוצרות חבויים באמצעות רמזים.

צור קלפי בינגו שבהם כל ריבוע מייצג משהו שילד או ילדת יום ההולדת מתעניינים בו, כמו תשבץ, רכיבה על אופניים, סרט אימה ועוד. גזירים.

אז ספר לכולם על ההזמנות המותאמות למסיבה שלך כדי שהם יהיו מוכנים לצחוק וליהנות. בקשו מהילדים להחזיק את מתנת יום ההולדת שהביאו ולשבת במעגל. לאחר מכן הם יפתחו את מתנת התינוק שהבקבוק מצביע עליה כשהוא מפסיק.

קנו ברווזי גומי והבוציו אותם לפני המסיבה באמצעות קמח

סירופ או כל חפץ אכיל אחר (במקרה שהוא נכנס לפה שלהם קודם!). ואז הנבחר צריך ללכת במעגל ולגעת בראשו של כל ילד, קורא לברווז. לאחר זמן מה, הילד יגיד "אווז" וירוץ במעגל כדי לחזור למקום שבו ישב. מוזיקה מתחילה להתנגן והילדים רוקדים עם הוריהם.

בקשו מהילדים לרקוד לצלילי המוזיקה, כשהמוזיקה נגמרת, הם צריכים למצוא במהירות כיסא ולשבת. איפה כל הילדים צריכים להיות מסודרים בצד אחד של החדר. כל הילדים יושבים במעגל ואחד מהם נבחר במשחק יום ההולדת הזה.

תיק מסיבה ילדים מכניסים בתורו את ידיהם לתיק המסיבה ומנסים לנחש מהם הפריטים. הַעֲלָאָה. כולם מנסים להשיג שטר של 10 דולר על ידי הצלבת זרועותיהם במעגל.

באמצעות גלגול גדול של קוביות קרטון

אורחי המסיבה ילמדו האם עליהם "ללכת כמו דינוזאור" או "לזחול כמו נחש" או כל תנועה אחרת הכתובה על קובייה. אורחי המסיבה מקיפים את פח האשפה ורואים מי יפגע הכי הרבה כדורים בפח האשפה.
לעוד מידע בתחום של עידנ'ס נא לבדוק ב- idans.co.il

למסיבה של שעה, אתה צריך לתזמן לפחות 5 משחקים כדי למלא את הזמן בין עוגה למתנות. אם ברשימת תכנון המסיבה שלך אין מקום למשחק, זה בסדר.

אבל אם אתם מעדיפים למלא את המסיבה בצחוק ופעילות

או אם אתם צריכים לבדר את הקטנים, המשחקים האלה הם בשבילכם. מכיוון שלמשחקים אלה יש חוקים גמישים ומעט או ללא אביזרים, אתה יכול לעשות אותם אקראי ולהשתמש בהם לכל סוג של אירוע, בין אם זה מסיבת יום הולדת, מסיבה או אירוע אחר. רובם יכולים לעבוד עבור מבוגרים וילדים כאחד, בהתאם לכללים שאתה משחק איתם.

אתה יכול גם לעיין ברשימה עם הילדים שלך

כדי למצוא משחקים שהם רוצים לשחק במסיבה. בחרנו אותם במיוחד כדי לעזור לכם לארגן מסיבת ילדים לא יקרה, ללא קשר לנושא יום ההולדת של ילדכם. עיין ברשימה שלנו של משחקי יום הולדת מהנים לילדים בחוץ ומצא משחקים שמתאימים לאישיות ילדך.

עוגות ומתנות יכולים להיות הבידור העיקרי במסיבת יום ההולדת של הפעוט שלך

אבל חשוב לתזמן משחקים כדי לבדר את הילדים ולצאת מצרות. פיתוח משחקים יכול לקחת זמן רב, אז ביקשנו מכמה מומחים לתכנון מסיבות טיפים כיצד לבחור משחקי מסיבה לילדים שבוודאי יהיו להיט וקלים להתקנה. אז, המשך לקרוא כדי למצוא דרכים קלות לחגוג את יום ההולדת המושלם בחצר האחורית עם משחקים מהנים שהילדים שלך יאהבו.

תן לכל ילד ומבוגר להשתתף במשחקי חגיגות יום הולדת

כדי להפוך את יום ההולדת של ילדך למעניין יותר. אתה יכול לתכנן את כל המסיבה סביב משחק מהנה (כגון מפגש משפחתי במשחק משיכה). משחק המסיבות הזה יכול להיות תוסס כמוך, אז אם סבים וסבתות או אורחים שמרנים אחרים מעורבים, אנא שחקו את המשחק בזהירות וקבעו את הכללים הבסיסיים מראש. הקישוטים המעודנים ועוגות יום ההולדת על שולחן הקינוחים המעודן ישמחו את משתתפי המסיבה הצעירים…לזמן מה…אבל המשחקים הנפלאים לילדים יאפשרו לכולם לשחק ביחד. לצחוק וליהנות ממש.

אוסף זה של 50 רעיונות למשחקי מסיבה מהנים מפרט מגוון רחב של פעילויות לילדים מפעוטות ועד מבוגרים צעירים

בדומה למשחקי טיולים, ניתן להתאים משחקי מסיבה חכמים לקהל שמשחק בהם, והרעיונות הללו מובטחים להבטיח שכולם יאהבו אותם. זכור, תמיד טוב שיש לך יותר רעיונות מוכנים למשחקי מסיבה ממה שאתה חושב שאתה צריך.

כשחושבים על משחקי מסיבה

אולי תחשבו על הצמד את הזנב לחמור ופינאטה, אבל יש כל כך הרבה רעיונות למשחקי מסיבה אחרים שלא יגרמו לך להרגיש שוב כמו ילד. ארגון מסיבת יום הולדת הוא פוטנציאל מרגש, החל מחשיבה על נושאים ומשחקים ייחודיים למסיבת יום הולדת, מהשכרת טירות קופצניות ועד שימוש באשפים כדי לבדר את הקהל. הנה כמה רעיונות איך לחגוג יום הולדת למבוגרים שלא ממש מצריך מסיבה.

זה גם יכול להיות כיף להוסיף כמה מסורות יום הולדת משמעותיות לפני או אחרי המפגש המשפחתי

ילדים יזכרו את משחקי מסיבת יום הולדת בחוץ למסיבות יום הולדת. אחד היתרונות הגדולים של הפיכת מגרש משחקים קלאסי למשחק יום הולדת לילדים הוא שהקמתו יכולה להיות חלק מהכיף.

הפעילות הזו מהנה מאוד לאנשים בכל הגילאים

כולם יקבלו אקדח מים וקנבס להכנת יצירת אומנות ולקחת אותה הביתה לאחר המסיבה. לפני המסיבה, קנו חטיף קטן וזול בנושא מסיבה, או סתם משהו שאתם יודעים שהילדים והחברים שלכם יאהבו, ועטפו אותו בכמה שכבות של נייר – נייר אריזה או עיתון ממוחזר. אפשר לשים סל פרסים קטנים ליד כל משחק ולומר לילדים שהם יקבלו את הפרס אחרי כל משחק. מכיוון שילדים צעירים לא תמיד פועלים לפי הכללים שאתה קובע או מבינים את הרעיון של זכייה (אתה לא צריך להמשיך לבכות כי הלב הקטן שלך שבור, ואתה לא מבין למה הם לא קיבלו את הפרס), הבחירה היא רעיון טוב בשבילך לדבוק בה משחק וחוקים. ספק לכולם פרסים קטנים כדי לבדר את כולם.