קלפי טארוט קיימים כבר כמה מאות שנים וכעת משתמשים בהם רבות ברחבי העולם. למרות שהם שימשו במקור למשחקי קלפים ולא לחיזויים, מחקרים מצביעים על כך שהקלפים מתוארכים למאה ה -14, אז הם שימשו במקור כחבילת קלפים ולא כחיזוי.

למרות שנראה שקריאת קלפים

היא נוהג עתיק יומין, השימוש בטארוט לסיפור עתידות הפך למנהג בפני עצמו בשנים האחרונות. במקור שימש באירופה למשחקי קלפים, קלפי טארוט שימשו לניבוי במאה ה -18, והשיטה הנוכחית לפרשנות הטארוט החלה בשנות השבעים. למרות שקלפי הטארוט שימשו במקור כקלפי משחק, התפתח היבט רוחני ששימש חלקם בנבואה מסוף המאה ה -18 ואילך. עם העניין הגובר בפסיכואנליזה, השימוש בו כמפות גדל באופן אקספוננציאלי, אך על פי חלקם רק בשנות החמישים והשישים.

למרות שרוב כרטיסי הטארוט מבוססים על חפיסות במשמעות ותיאורם

אני ממליץ להתחיל עם ה- Rider – Waite Deck. הוא מוכר היטב וקובע את הסטנדרט לעיצוב הטארוט, אך אם תקראו זאת, יתכן שתצטרכו להתחיל עם סיפון טארוט חדש לגמרי או אפילו חבילת קלפים חדשה.
לעוד פרטים על קריאה בקלפי טארוט כדאי לבדוק כאן: tao.org.il

אם אתה לומד לקרוא קלפי טארוט, קל להתעלם מהמשמעות ההפוכה ולקרוא אותם במצב זקוף. אם אתה חושב שאין שום משמעות במפה, אל תקרא אותה. עליכם פשוט להישאר פתוחים ולראות בכרטיס טארוט משהו לרווחתכם – כמשהו לקרוא.

אם אתה מעוניין ללמוד לקרוא כרטיס טארוק בבית

אדבר עם מטפל טארוק אינטואיטיבי ומתרגל פולחני שיעניק לך כמה טיפים מעולים כיצד להסתגל לקלפים ולטיפול עצמי. זכור כי הדבר נועד למטרות בידור ואינך יכול להיות אחראי למעשיך או לתוצאותיך אם אתה משתמש בכרטיסי הטארוט או בקוראי הכרטיסים. למרות שיש מקורות רבים ומומחי טארוט ברשת כדי ללמד אותך כיצד לקרוא טארוט, זה עדיין תחביב מדהים שתוכל לעסוק בזמנך הפנוי.

עבור לומדים רציניים, יהיה זה חכם למצוא מישהו שיתאמץ איתו קודם לקרוא את קלפי הטארוט. הקלפים עשויים להיות זמן רב ומכריעים לקרוא בהתחלה, אך באניקי אומרת שכדאי לזכור שיהיה לך כיף ללמוד.

מספר שיטות נמצאות בספר, 21 דרכים, אך עבור אנשי מקצוע אמיתיים, נצל את ההזדמנויות הללו לטובתך הגדולה ביותר. קבל טיפים וטריקים לקריאה לטארוטים לקריאת טכניקת הקריאה שלך עם ד"ר סוזן באניקי, מחברת הספר הפופולרי "טארוטס.

אם אתה מעוניין להשתמש בכרטיסי טארוט כאמצעי לעשות זאת

הנה כמה דברים כדאי שתדע לפני שתקרא כרטיס טארוט. כדי להרחיב את הידע שלך לגבי משמעות הקלפים, קרא את הטארוט באתר בידי טארוט והתחל מהדרך הפופולרית ביותר לקרוא טארוטים: משוך קלפים עם הפנים כלפי מעלה. השיטה הפתוחה היא כנראה הטובה ביותר דרך ללמוד על משמעות הכרטיס, אך הוא מספק הזדמנות נהדרת להיות יזום יותר עם קריאות הטארוס שלך. למרות שאין הרבה משחק בפירוש קלפים, יש מידע עצום על קלפי טארוט. — – קבלו את הפרשנויות העדכניות ביותר בספר עיון פשוט שמקל על קוראים חדשים ומנוסים כאחד לקפוץ לכרטיסי קריאה. המומחים של Psychic Review.com מציעים אתרי קריאת כרטיסי טארוט לכל מי שמכיר פלטפורמה מציע טארו מהימן שירות קריאה.

זה גם עוזר לנהל יומן טארוט משלך

שבו אתה יכול לרשום את כל המשמעויות של כרטיסי הטארוט ולעקוב אחר כל הקריאות שלך. שיטה זו לוקחת את כרטיסי הארקנה של מייג'ור ומשתמשת בהם בכדי לתת לך דרך לקרוא כל כרטיס טארוט. ממרח טארו הוא תבנית בה ממוקמים את הקלפים כדי שיתפרשו על ידי קורא כרטיסי הטארוט. זה כמה קלפי טארוט שאתה מצייר ואיפה הם מונחים, וזה התבנית שבה כל קלף מונח.

עשו זאת עד שהגעתם לנקודה בקריאה כשקראתם במלואם את כל כרטיסי הטארוט, או לפחות את רובם.

זה בסדר לשאול שאלות על הקלפים ולחשוב יחד אילו קלפים עשויים לחול על השאלה המקורית שלך

קלף טארוט קורא כמו מגדת עתידות שעונה לשאלותיך בכרטיסי הטארוט. כמשתמש, אתה רק צריך ללחוץ על מפה, להתחבר ליועץ או לקורא כרטיסי טארוט ולקבל תוצאות תוך מספר דקות. קריאת טארוט לא הופכת אותך נפשית, מה שלא אמור להוריד ממך את הלחץ, אבל זה כן עוזר. אחרי שקראתם את כרטיסי הטארוט והנחתם, שאלו את עצמכם לחמש דקות: "מה התפשטות?