מידע אודות קוסמטיקה מוצג לעיתים קרובות כעניין של העדפות אישיות או אפילו כאינדיקציה להעדפותיו האישיות של האדם, אך הוא אינו ברור לחלוטין. מרבית בדיקות הקוסמטיקה ומרכיביהם נראות כך: ג'ניפר לופז התנגדה לניסיון בוטוקס, עברה אי פעם ניתוחים קוסמטיים ונאלצה להשיק קו קוסמטי משלה במקביל להוצאת אלבומה החדש "ג'ניפר לופז". זה אומר שכל מחקר יצטרך לחזור מספיק רחוק כדי לראות אם חומרים מסוימים בתמרוקים גורמים לסרטן. המשמעות היא שהסיכונים של מוצרי קוסמטיקה מסוימים, כגון שפתון, יוקשו לאורך זמן מכיוון שהמוצרים עצמם ישתנו אם משתתפי המחקר ישתמשו באותם מוצרים במשך שנים רבות. בינתיים, אנשים שחוששים מההשפעות הבריאותיות הפוטנציאליות של מוצרי קוסמטיקה יכולים לבקר באתרים המפורטים להלן כדי ללמוד עוד על מוצרים אלה ומרכיביהם הפוטנציאליים.

בדוק את שיעורי האיפור ואירועי האיפור שלנו כדי לראות מה זמין במיקום ספורה שלך וכדי ללמוד עוד על המוצרים שאתה יכול לקנות.

קרא אלפי ביקורות של חובבי איפור וגלה את הטרנדים הקוסמטיים האחרונים שתוכל להוסיף לאוסף שלך

בחנויות איפור CVS ובאינטרנט תוכלו למצוא את כל מוצרי האיפור הדרושים לכם מהמותגים שאתם אוהבים. מצא את המוצרים המדורגים ביותר עבור שגרת היופי שלך, ואל תשכח, כל מוצרי היופי האלה נמצאים באוסף ספורה המדהים שלנו.
למידע נוסף אודות מומלץ לבקר באתר https://morbeauty.co.il

האגודה האמריקאית לסרטן אינה מנהלת רשימה של כימיקלים המשמשים קוסמטיקה, ואין לנו תגובה לגבי המרכיבים הספציפיים של מוצרים אלה. כל מוצרי הקוסמטיקה חייבים להכיל את המרכיבים הידועים כבעלי השפעות שעלולות להזיק לבני אדם.

אופן השימוש במרכיבים אלה בקוסמטיקה עשוי להיות שונה מהאופן בו שימשו לבדיקה

האופן בו תוויות מוצרי קוסמטיקה ומוצרי טיפוח אחרים במערכת התיוג של מינהל המזון והתרופות האמריקני (FDA). כאשר מייבאים אותו מאוסטרליה, על NICNAS לאשר את החומרים הכלולים במוצר לפני שהוא יכול לשמש כמוצר צריכה, גם אם הוא מיוצר במדינות אחרות כמו ארצות הברית, קנדה או אוסטרליה.

שמור על המניקור והפדיקור שלך בצורה גמישה לחלוטין עם מגוון טיפולי הציפורניים שלנו

בחר מתוך מגוון רחב של מוצרי לק החל מעדן ועד בולט. השמיע הצהרה נועזת אך ללא מאמץ על ידי לחות בעזרת שפתון מחליק או צ'פסטיק או מריחת לק חלק. הישאר מעודכן עם הטרנדים האחרונים במוצרי הלק, המציעים הכל החל ממורכבויות ועד מוצרים מצטיינים במקום אחד.

מראה שפתיים מ טבעי לאולטרה גלאם, עם מגוון רחב של שפתון, גלוס ושפתונים. בנוסף, עם מוצרי הקונטור שלנו כמו קו המתאר הקוסמטי, תוכלו למצוא דרכים רבות להעניק לפנים שלכם ברק, ברק וצורה.

יהיה טוב לבדוק את המוצרים של KB PURE לטיפול מושלם בעור

אנו משתמשים במגוון עצום של חומרים

כדי ליצור את הקשת בצבעים מושכים בעמדות האיפור שלנו. חלקיקי אבקה זעירים מתכופפים ומשברים את האור ויוצרים את אפקט השימר המשותף למוצרי קוסמטיקה רבים. אף על פי שקיים מידע מוגבל על יישומים קוסמטיים של חלקיקי ננו-פיתוסינתזה, יש להם מגוון רחב של יישומים, החל מטיפוח העור וכלה בטיפוח השיער וכלה בקוסמטיקה. זה כולל קרם הגנה, למרות שהוא אינו קוסמטי באופן רשמי ונחשב לטיפולי, כי הוא כל כך נפוץ, במיוחד באוסטרליה.

אתה בהחלט צריך להתחיל, אך אל תפסיק במוצרי איפור – כדאי שתביא איתך תיק איפור, מראה ומברשת איפור כדי להתכונן לאיפור שלך.

זה מבטיח ששאר האיפור שלך ימשיך בצורה חלקה ונמשך זמן רב יותר

וזה גם מבטיח שיהיה לך בסיס יציב ופריימר מושלם. איפור הפנים מגיע במגוון נוסחאות, כולל נוזלים, מקלות, אבקות ומינרלים, מה שמקל על מציאת הבסיס המתאים ביותר לעור שלך. אני חושב שאני מעריץ גדול של בסיס טוב עם מעט אבקה בתוכו, אבל אני גם אוהב לקבל יסודות מוצקים עם פריימרים מושלמים.

בעוד שהתכשירים של מוצרים מסוימים שונים זה מזה

רוב מוצרי הקוסמטיקה מכילים את מרכיבי המפתח הבאים: כמות המרכיבים המשמשים בקוסמטיקה היא בדרך כלל נמוכה מספיק כדי לגרום ללא השפעות שליליות במחקרים, והערכת סיכונים מקיפה על ידי NICNAS לא מצאה עדויות להשפעות שליליות כלשהן של השימוש במרכיבים מסוימים במוצרי קוסמטיקה באוסטרליה. עם זאת, מומלץ לא להעלות חשש לציבור הרחב מהפוטנציאל להשפעות שליליות על הבריאות.

למרות שה- FDA דורש כי מוצרי קוסמטיקה יהיו בטוחים

אין לו סמכות לדרוש מחברות לבדוק את תוספי הצבע במוצרי הקוסמטיקה שלהם לפני שהם משווקים אותם. מוצרי קוסמטיקה עם תוספי צבע כגון שפתון וגלוס אינם כפופים לאישור ה- FDA לפני השיווק. היה ונמצא כי תיוג מוצרי הקוסמטיקה אינו נכון או מטעה, הרשות רשאית לנקוט באמצעים לאחר שיווק בהתאם לחוק הבטיחות למוצרי צריכה.