קואצ'ינג הוא סוג מודרני יחסית של אימון שהופיע בעולם העסקים.
קואצ'ינג החל כמקצוע רשמי מאז סוף שנות השמונים ותחילת שנות התשעים – 
ובמקור נקרא אימון עסקי.

קואצ'רים מאוד מועילים כשאתה חושב על העתיד שלך

ורוב הקואצ'רים עובדים בקליניקה הפרטית שלהם. יש גם כמה חברות גדולות לקואצ'ינג, אך ניתן למצוא גם מגוון חברות קטנות – גדולות ופרטיות.

טוני רובינס היה בין החלוצים של מקצוע הקואצ'ינג לפני למעלה מ- 40 שנה והמאמנים שלו שהוכשרו בטכניקות ובשיטות שלו עזרו למיליוני אנשים ברחבי העולם לשנות את חייהם לנצח.

אם אתה מרגיש מבולבל ולא בטוח לגבי עתידך, קואצ'ר יכול לעזור לך להגדיר את המטרות שלך לעתיד על ידי זה שקובעים ביחד משהו לעבוד עליו.

כמו שמאמן בייסבול עוזר לך לזרוק את הכדור טוב יותר ולהניף את המחבט נכון, קואצ'רים עוזרים לנו לעשות יותר מהדברים החשובים לנו ולהפוך אותם לטובים יותר. הם יכולים גם לתת לנו דחיפה קטנה מבחינת התקרבות ליעדים שלנו.

בדרך זו אתה יכול לפעמים להיות קואצ'ר בעצמך, וזה יכול לעזור לך לבנות כישורי חיים חשובים.

כשאתה חושב לעבוד כקואצ'ר

עליך לזכור שזה תלוי בך להחליט במה אתה רוצה להתמקד באימון שלך. קואצ'רים נמצאים בסופו של דבר בכדי לגרום לך לפעול, אך הם יכולים להוות מקור נהדר להשראה, הדרכה, ותמיכה בהתפתחות האישית שלך.

אם אתם מחפשים קואצ'רים המתמחים בנושאים ספציפיים או פתוחים לרעיון של קואצ'ינג מרוחק, יש לכם יותר מאמנים פוטנציאליים לבחירה.

לקואצ'רים יש סט מיומנויות ייחודי, ולכן יש מגוון לבחירה בכל הנוגע לבחירת קואצ'רים שיש להם ניסיון ביישום הטכניקות שנשמעות לכם הכי מושכות.

כל פגישת אימון תיראה מעט שונה בהתאם לסוג הנושא אותו אתם מחפשים ורמת המומחיות בנושא זה. הגישה בה נוקט קואצ'ינג תלויה בנושאים אליהם היא עוסקת.

קואצ'ר יעזור לך להתמקד במה שאתה צריך ולאמן אותך

בכך שהוא מציע לך נקודת מבט חדשה על מצבך ולתת לו משמעות חדשה, המאמן שלך יכול לעזור לך למצוא הקלה והתחלה חדשה במקום בו אתה נמצא ברגע זה בחיים. כל מי שנאבק בכל היבט בחייו או מנסה לבצע שינויים חיוביים בחייו יכול להפיק תועלת מקואצ'ינג.

קואצ'רים מאומנים לעזור ללקוחות שלהם להצליח ולהיות במצב בריאותי טוב, וכקואצ'ר אתה יכול ללמד אחרים כיצד לעשות זאת.