אורי נוטע מתווך עסקים מנוסה יבטיח כי חדשות על מכירה יישארו חסויות כך שלקוחות נאמנים, עובדים, מוכרים וספקים יוכלו לגלות מתי אתה מוכן לספר להם. חלק מהמתווכים אינם מצליחים להתקשר ולהבטיח סודיות בכך שהם דורשים מהקונים המעוניינים שלא לחשוף פרטים על מכירה פוטנציאלית.

מתווך טוב יכול לעזור לעסק קטן למצוא מקור לקונים פוטנציאליים ולנווט את שאר המורכבות של מכירה

מתווכים עסקיים מתמחים גם בהבנת המס וההשלכות המשפטיות של רכישות ומכירות, שיכולות לסייע לחסוך בעלויות ולהפחית את הסיכון לבעיות נכות.

בין אם אתה רוצה למכור עסק גינון

עסק תוכנה או עסק טכנולוגי בניו יורק, אתה יודע שהברוקרים שלנו כיסו אותך. על ידי שכירת מתווכים מובילים, ברוקרים עסקיים לסינרגיה, הכשרת בפיננך אנשי מקצוע שיוכלו לשפוט כיצד העסק שלך משתלב בנוף הניו יורקי ולדעת אילו קונים ממוקדים לעסקה הטובה ביותר.

מתווכי העסקים של סינרגיה מתמקדים במכירת חברות בתחומי הטכנולוגיה

מכירות, בנייה, ייצור, בריאות, שירותים, הנדסה ותחבורה עם מכירות שנתיות בין 700,000 ל -70 מיליון שקל. בין אם אתם מנסים למכור עסק מכירות בתל אביב, למכור עסק הנדסי במרכז הארץ, למכור עסק ברמת גן או להעמיד עסק רפואי בבני ברק למכירה, לברוקרים שלנו יש ניסיון בשיווק למגוון חברות . היתרון בכך שיש לנו מתווכים בתחומים רבים ושונים הוא שיש לנו מספר חברות שרוצות מיקומים בתל אביב, ואין דרך טובה יותר להתחיל אחד מאשר לרכוש חברות ממרכז הארז.

ברוקרים לעסקים מכירים את השווקים של חברות למכירה והם מסוגלים למצוא קונים רציניים עם משאבים כספיים מספיקים

כדי לבלף. ברוקרים עסקיים מתקשרים לסוכני העברה או למתווכים כדי לאמוד את שווי החברה הפרטית, לפרסם את החברה למכירה, לחשוף את זהותה, לנהל שיחות קונים פוטנציאליות ראשוניות ושיחות עם קונים פוטנציאליים, להקל על ההתקדמות באמצעות בדיקת נאותות וחקירה ולסייע במכירת העסק.

יחסי סוכנות הינם עסקה קניינית עסקית הכוללת ייצוג של סוכן עסקי מטעם חברת התיווך של המנהל או המנהל המוכר לקונה או למוכר.

סוכני העברת עסקים

המכונים גם סוכני העברה לעסקים, הם מתווכים המסייעים לקונים ולמוכרים לתחזק עסק במהלך תהליך הרכישה או המכירה. מתווכי עסקים מושכים קונים פוטנציאליים במגוון דרכים, כולל הצגת המידע המוגבל הקיים על החברה באתר האינטרנט שלהם ופרסום באתרים עסקיים מרכזיים. אם ברצונך לרכוש או למכור חברה, תוכל למצוא מתווך עסקים באמצעות עורך דין, רואה חשבון או איגוד מקצועי כגון איגוד מתווכי העסקים הבינלאומיים (IBBA).

אם אתה מעוניין לרכוש עסק קיים, אורי נוטע יכול לעזור לך למצוא עסקה המתאימה לפרמטרים שלך כולל מיקום, תעשייה וגודל. המתווך הנכון יכול גם לעזור לעסק הקטן שלך להשיג את המחיר הטוב ביותר למכירה.

מתווכי עסקים מנוסים קוראים את השוק

יודעים מה הם צריכים לקנות, יש להם את המשאבים לפרוק את צמיגי הצמיגים והם קונים רציניים עם מספיק משאבים כספיים כדי לנהל עסק כמו שלך. מתווך מצוין, במיוחד מי שמוכר, הוא משווק מצוין מכיוון שהוא מסוגל לשווק ולמכור את העסק לקונים פוטנציאליים.

מתווך יתמוך בך לאורך כל תהליך המכירה, כך שתוכל להתמקד בניהול העסק שלך. ברוקרים יודעים אילו תכונות העסק שלך מדגיש וכיצד תוכל למקסם את הרווחים.

הדרך היעילה ביותר להבטיח שמכירת העסק שלך נשמרת חסויה היא שימוש בשירותיו של מתווך ארגוני כצד שלישי.

במדינות מסוימות חברות תיווך מסחריות הן חברות נדל"ן מורשות

עליך לקבל את רישיון הנדל"ן שלך ולעבוד לפרק זמן מוגדר אצל סוכן נדל"ן לפני שאתה הופך לסוכן נדל"ן מורשה. מדינות מסוימות מאפשרות לאותו מתווך לייצג הן קונים והן מוכרים בעסקה. ברוקרים אולי ירצו להיות רשומים, אך יתכן שהם לא יהיו מוכנים להשקיע את הזמן והעבודה הנדרשים למכירת העסק שלכם.

ברוקר תאגידי

הוא אדם פרטי או עסק המסייע בקניית או מכירת עסק קטן ברחוב הראשי. הכסף שהוציא מתווך הוא יותר כסף לעסק, מבטיח תהליך משא ומתן חלק, עושה הרבה פרטים בירוקרטיים ואחרים כדי לאפשר את המכירה הן לחברה והן עבור המוכר, ואינו מסוגל לבצע את כל הדברים האלה על משלו. מתווך העסקים שלנו בבחירה ראשונה מסיים הכשרה מקיפה ומשתתף או ממשיך בהכשרה כדי להפוך אותו למומחה בעל הכשרה מקצועית בתחומי הערכת שווי עסקית, מכירות, שיווק ארגוני ומשא ומתן רכישה / מכירה כדי לספק הן את הקונים והן את מוכרים. זה מאפשר להם לבצע מכירות בתחום של ארגונים בינוניים ולאלץ אחרים לוותר על עסקים שאינם עושים מחזור בשל גודל החברה.