ההצלחה של רוב נותני השירות טמונה בניהול ציפיות הלקוח. ברגע שהלקוח הבין שיש לו יותר מומחיות בחשבונאות מאשר המשרד, הוא יכול לתת לו ייעוץ נוסף ולומר לו שהוא מועמד רצוי לחיפוש אחר רואה חשבון. חשוב להכיר את התוכנה של התעשייה המשפטית.

אם אתה הבעלים של חברה קטנה

עליך להכיר את יסודות החשבונאות. גם אם ביליתם שנים את חידוש כישוריכם כדי להפוך לעורך דין מצוין, יתכן שלא למדתם להתחשב כעורך דין בבית ספר למשפטים, מה שהופך את המחשבה על ראיית חשבון וראיית חשבון במשרדי עורכי דין למרתיעה עבור עורכי דין מנוסים. אם אינך יודע היכן להתחיל, או אינך בטוח מה עליך לדעת או מה לא, מדריך זה נותן לך סקירה שימושית של יסודות חשבונאות עורכי דין, הנהלת חשבונות במשרדי עורכי דין קטנים וכיצד להפוך לבעלים. .

בחברת וויליאמס ייעוץ חשבונאי

אנו מספקים שירותי ראיית חשבון בהתאמה אישית גבוהה לעורכי דין ומשרדי עורכי דין. רואה חשבון אמין מספק נתונים פיננסיים מדויקים שרואי חשבון יכולים לעבוד איתם. רואי חשבון משפטיים משתמשים בנתונים שרואי החשבון רושמים כבסיס לבנות עליו כדי לעזור לעסק שלך לקבל החלטות פיננסיות טובות יותר ומודעות יותר.

Vedder & Price מספקת מגוון רחב של שירותים משפטיים החיוניים להצלחת מנהלי הנהלת חשבונות

בהתבסס על הבנתם וניסיונם עם תקני הנהלת חשבונות מקצועיים, יש להם גישה ייחודית ורבת פנים לבעיות האחריות, הרגולציה והעסקאות העומדות בפני מבקרי ביקורת וחברות ביקורת. יש לך ניסיון רב בייצוג רואי חשבון או חברות ביקורת בפתרון סכסוכים, ליטיגציות, בוררות והליכים ממשלתיים.

חברת וודר פרייס מייצגת חברות רואי חשבון בכל הגדלים

מבעלים יחיד ועד לחברות גדולות הרוכשות ומוכרות שיטות הנהלת חשבונות. יש לנו גם ניסיון בהנחיית חברות ביקורת בתהליך הפירוק כאשר מתעוררים מצבים כאלה. אנו בונים את חברות הביקורת באופן שהן יוצרות שילובים של חברות העונות על הצרכים הייחודיים של כל פרקטיקה חשבונאית.

לעורכי דין יש את הסמכות לנהל ולפקח על החותמים על חשבון הנאמנות בהתאם לפסקה (ח) (9) והם מחויבים לעשות מאמצים סבירים

כדי לוודא שהתנהלות חשבונות הנאמנות ביחס לחשבונות הנאמנות של חברות תואמות את ההתחייבויות המקצועיות והאתיות של חשבונות נאמנות. אם עורך דין חתום על חשבון נאמנות עם LMLT, עורך הדין רשאי להפעיל סמכות פיקוח ישירה על פעילות ה- LTLT ביחס לחשבון נאמנות זה. שותפים, עורכי דין ועורכי דין אחרים בעלי סמכויות מנהלים דומות במשרד המעסיקה או שהוא חבר ב- LLLL צריכים להיות מודעים לחובותיהם על פי חוק 5.10 ולעשות מאמצים סבירים לקבוע מדיניות ונהלים פנימיים. המספקים הבטחות סבירות כי LLTs תואמים את כללי ההתנהלות המקצועית ביחס לחשבונות המשרד והנאמנות ואלה של החברה כולה.

כאשר MDPs הופכים למציאות

רוב המשקיפים מצפים שמשרד רואי החשבון יהיה התוקף בהשתלטות על משרד עורכי הדין, ולהיפך. העסקת אנשי מקצוע היא מנהג נפוץ במשרדי עורכי דין ודרך קלה להירגע. משרד עורכי דין צריך לגבות מאתנו שווי שוק הוגן עבור השירותים המשפטיים שלו ועלינו לגבות מחיר שוק הוגן עבור שירותי הניהול והתמיכה שלו, השיווק והתקורה.

אם אתה מסתכל על מדינות אחרות שבהן מותר לבצע MDP

לא משרדי עורכי דין קונים משרדי רואי חשבון, אלא משרדי רואי חשבון שממזגים משרדי עורכי דין עם משרדי רואי חשבון. המשמעות היא שמשרדי עורכי הדין שביקושם לשירותים קיפאון במשך חמש שנים תלויים בשווקים מתרחבים ומתמודדים עם תחרות קשה מצד מתחרים חיצוניים. בנוסף לארבעת הגדולים, ישנם נותני שירותים משפטיים חלופיים אחרים (ALSP), מונח המשמש לתיאור חברות המספקות שירותים משפטיים באמצעות מבני שותפות למשרדי עורכי דין לא מסורתיים ובעלי נוכחות גלובלית במרחב המשפטי.

במקביל

משרדי עורכי דין וראיית חשבון, ארגוני שירות מקצועיים אחרים, נותני שירותים משפטיים חלופיים (ALSP), חברות ייעוץ וחברות טכנולוגיה מתחרים על נתח שוק בהתכנסות השוק הרב תחומי לשירותים מקצועיים. לאחר שנזרקה אצבע לעסק המשפטי לפני כמה עשורים, נסיגת רואי החשבון יצרה חטיבה לשירותים משפטיים. היא מגיעה מאף אחת מארבע רשתות החשבונאות הגדולות – Deloitte, KPMG, PwC ו- Deloitte – שהכנסותיה השנתיות המשולבות עולות על 120 $ מיליארד מההכנסות המשולבות של 100 משרדי עורכי הדין הגדולים ביותר-89 מיליארד דולר.

רואי החשבון מתעקשים שהם לא רוצים להתחרות ישירות עם משרדי עורכי דין וששירותים משפטיים בטווח הבינוני ימשיכו להוות חלק קטן מהם

אבל אין להם מספיק מקום לחברות אחרות לצמוח, ואין להן בעיה להתנגד לשוק לא יעיל אך משתלם. נאום שנערך לאחרונה לרשת העו"ד והרואי חשבון העולמית הדגיש את מערכת היחסים המוזרה המקשרת ביניהן. —- – הם מאמינים ששירותי בעלות הברית לעורכי דין, רואי חשבון ו MDP אטרקטיביים ללקוחות שאינם אוהבים לעבוד על אותם פרויקטים עם אנשי מקצוע שונים ויוצרים הזדמנויות עסקיות חשובות חדשות. ישויות. בנובמבר 1999 הכריזה ארנסט אנד יאנג על הברית שלה, קבוצת עורכי דין שהוקמה על ידי מקי נלסון ארנסט ו- Young LLP (MNEY) בוושינגטון הבירה, כדי לספק חבילה מלאה של רואי חשבון. שיווק במנועי חיפוש (SEM) יכול להיות שימושי בין אם אתה משרד עורכי דין, רואה חשבון או כל פרקטיקה אחרת שמוכוונת לצרכן, שכן היא מתייחסת לאנשים המחפשים באינטרנט שירותים משפטיים.

בשני פוסטים קודמים דנו מדוע עורכי דין הם לקוחות מעולים

כמו כן, סקרנו כיצד רואי חשבון יכולים לסייע לעורכי דין בחשבונאות. כעת אנו רוצים לדון כיצד נוכל למשוך לקוחות משרד עורכי דין שהם עורכי המשנה הראשונים שהם בהגדרה לקוחות משכילים ופירוטיים המצפים לאותה מקצועיות שאתה ואני, כעו"ד, מציעים ללקוחותינו שלנו.
למידע מורחב על שירות משלוחים מהירים ומשלוחים לעורכי דין ורואי חשבון מומלץ לבקר ב- keyword-marcom.co.il