בתחילת מארס העריך פרדי מק כי כמעט 11 מיליון לווים הגישו בקשה למחזר את הלוואות המשכנתא שלהם. רשימת 82 מהווה נקודת התחלה צנועה לדירוג המלווים, אך בנק אוף אמריקה עומד בראש רשימת הלוואות הבית שהוענקו לפלורידיאנים בחמש השנים האחרונות והוא נמנה עם חמשת המתמודדים הראשונים למימון מחדש של משכנתא. ציינתי אותן להלן. , בהתבסס על אחוז הלוואות הבית שנמכרו בכל מדינה שעבורן נמכרו בחמש השנים האחרונות.

שביעות רצון הלקוחות של המלווה היא אגדית, ומציעה את שיעורי שביעות הרצון הגבוהים ביותר של כל המלווה ברשימה זו. כשיעורי ההלוואות הבתים הנמוכים ביותר.

ליתר דיוק

הבנק מספק גם הלוואות למימון מחדש של VA ו- FHA, המאפשרות למחזר עם משכנתא מסורתית ולשלם מקדמה של פחות מ -10%. היתרונות הגדולים ביותר של הלוואת VA על פני הלוואות קונבנציונליות הוא בכך שאין ביטוח משכנתא חודשי. לאחר שצברתם מעל 20% הון עצמי, תיפטרו מהבונוס החודשי שלכם ב- Fha. משכנתא להחלפת הלוואת הבית הקיימת שלך, זה נקרא משכנתא מימון מחדש לגיל. זה בדרך כלל רעיון טוב לשקול מימון מחדש אם יש ריבית על המשכנתא שלך. אם אתה מתקשה לעמוד בתשלומי המשכנתא הנוכחיים שלך, מימון מחדש יכול לעזור לך על ידי הארכת תקופת ההלוואה והורדת הריבית שלך. באופן כללי, מומלץ לשקול מממן מחדש אם הריבית על המשכנתא גבוהה או נמוכה מהשיעור במשכנתא הנוכחית או אפילו מתחת.
למידע נוסף על משכנתא נוחה מומלץ לגשת לאתר contact.org.il

אם אתה רוצה לקחת הלוואה מוקדם או רוצה הצעת ריבית מהירה על הלוואת הבית החדשה שלך עם הלוואות Quicken

לחץ על הקישור למעלה כדי לקבל אותה. המלווה שלך יכול לעזור לך לנצל את הטבות VA באמצעות הלוואת VA בריבית נמוכה. זה גם יעזור לך להבין כמה הבית שלך מתאים לך, כך שתוכל להרגיש יותר בנוח בעת בקשת משכנתא.

למידע נוסף על מימון מחדש של הלוואת הבית שלך

בקר בסניף בנק BTC שלך או צור איתנו קשר בטלפון 1-888-745-4357 או 1-800-543-6555. אנו עוזרים לך למצוא את המשכנתא המתאימה לצרכיך ומתארים מראש את העלויות האופייניות שלך. עבוד עם בנקאי משכנתא שיסביר את כל תהליך המשכנתא וינחה אותך בתהליך הבקשה. מסגרת אשראי של בעלי בתים שמבקשת ממך להגיש בקשה להלוואה לרכישת הבית הרצוי או למחזר את המשכנתא הקיימת. קו האשראי של בעל הבית עם הלוואות Quicken, נתאר את העלויות האופייניות מראש – ונעבוד איתך ועם בנקאי המשכנתא שלך.

אם אתה זכאי

תוכל לקבל הלוואת דירה הדורשת מקדמה וביטוח משכנתא חודשי. הלוואות FHA כרגע דורשות משכנתא מראש שיכולה לממן עד מחצית מסכום ההלוואה. אם יש לך ציון אשראי נמוך, אנו יכולים לעזור לך לקבוע כמה מהבית אתה יכול להרשות לעצמך ולהעמיד אותך בביטוח משכנתא פרטית או הלוואה קונבנציונאלית בהלוואות Quicken. משכנתאות פרטיות עם ביטוח והלוואות קונבנציונליות עשויות לעלות פחות ממבטחי משכנתאות FCHA אם דירוג האשראי שלך הוא מעל 720 נקודות.

אתה יכול להשיג ציון מצוין של 760 ולהעפיל בביטוח משכנתא פרטית או הלוואה קונבנציונאלית בהלוואות Quicken. ככל שעלויות המשכנתא שלך נמוכות יותר, כך דירוג האשראי שלך גבוה יותר והתשלומים החודשיים שלך מקדמה נמוכים יותר.

תוכל גם להשתמש במחשבון שיעורי המשכנתא הנוח שלנו

כדי להראות לך את התעריף הטוב ביותר לנסיבותיך. אם אתה יודע בערך כמה הבית שלך נמצא בטווח המחירים שלך, אתה יכול להשתמש במדריך זה ובמחשבון המשכנתא הנוח לאומדן התשלומים החודשיים שלך על בסיס קרן וריבית, כמו גם את המקדמה ותשלומי המשכנתא החודשיים עבור בית עם פרטי. ביטוח משכנתא או הלוואה מסורתית בהלוואות Quicken. ואם אתה יודע בערך כמה הבית שלך נמצא בטווח המחירים שלך, תוכל להשתמש במחשבון המשכנתא הנוח ובמחשבון משכנתא נוח כדי לאמוד את תשלום המשכנתא השנתי שלך, מקדמות, תשלומים חודשיים המבוססים על שיעורי קרן, ריבית ומשכנתא. וברגע שאתה יודע על מחיר הבית, אתה יודע שזה בית.

אם ברצונך להשוות שיעורי משכנתא ממוצעים

קרא כאן את המדריך לשיעורי המשכנתא. אם אתם נמצאים בשוק הלוואות הבית אך לא מוצאים את המלווה המתאים, אפשרות אחת היא לשכור מתווך אשראי מקומי המתמחה בהלוואות משכנתא. קבלת המשכנתא הטובה ביותר בפלורידה פירושה למצוא מלווה המציע ריביות נמוכות, מקדמות נמוכות ומשכנתא טובה בביטוח משכנתא פרטי.

כפי שכל מי שאי פעם שקוע ברכישת בית יודע

למצוא ולהבטיח את המשכנתא הנכונה יכול להיות מכריע, במיוחד אם אתה רוכש דירה בפעם הראשונה. למרבה המזל, תוכנית הרקטות למשכנתאות של Quicken Loans זמינה כדי לעזור לך לקבל הלוואת דירה מוקדמת. החל מסגירת עלויות ועד שמאות ואפריל, קונים רבים בפעם הראשונה מסכימים כי מועיל כי יועץ הלוואות מנוסה ידריך אתכם בתהליך המשכנתא. ספק משכנתאות יכול לעזור לך להשוות בין FHA לבין הלוואות קונבנציונליות ולענות על שאלותיך לגבי ההבדלים ביניהן.