מנוף המיני של Jekko SPX1280 הושק השנה במזרח התיכון, המכונה הראשונה שהגיעה לאיחוד האמירויות. בנוסף לכל מנופי השטח, יש להם תצורות היגוי מרובות כדי להציע אפשרויות רבות עוד יותר לאתרי בנייה תובעניים. מנוף זה מצויד בחבילה כבדה אופציונלית המאפשרת לו להרים עד 40 טון עם כושר הרמה מרבי של 30 טון ומשקל כולל של 50 טון. מנוף ה- Pick and Carry SPX429 נועד לספק אזורי עבודה מוגבלים וסגורים.

הם יכולים גם לספק את כל מנופי השטח בין 65

600 טון לצרכים שלך ולהציע מגוון אפשרויות לאתרי בנייה שונים במזרח התיכון. העגורן הסגול יכול להרים ולהעביר כל דבר מסלעים, עצים, סלעים, לוחות בטון ולוחות בטון. להלן מספר טיפים כיצד להשתמש במנוף זה ובאיזה סוג מנוף אחר אתה יכול להשתמש. מנוף זה בעל כושר הרמה מרבי של 30 טון ומשקל כולל של 50 טון, אופציונלי עם חבילת עומס כבד. מנוף ניו ג'רזי יכול להציע כושר הרמה מרבי של 30 טון ומשקל כולל של 50 טון. אנו מציעים ללקוחותינו מגוון אפשרויות למצוא פלטפורמת עבודה אותם הם יכולים לשכור מספר פעמים בשנה. עיין במבחר הרחב שלנו של מנופים משומשים למכירה או גלה מה אתה יכול לקנות או לשכור בארצות הברית, קנדה, אירופה, אוסטרליה וניו זילנד.

אם אינך בטוח איזה מנוף מתאים לך ביותר או ברצונך לדעת את המחירים להשכרת מנוף מסוים, אנא התקשר אלינו או מלא את המחירון המקוון שלנו. אנו נודיע לך אם אתה זקוק למעלית ואם כן, כמה מעליות אתה זקוק לכל מעלית.
כדי לקרוא עוד אודות מנוף סל להשכרה יש לגשת לאתר movers-israel.com

אנו גם שוכרים סל גבר שניתן לחבר אותו לאחד המנופים שלנו בכדי להקל על גיזום עצים. הסל התלוי והקבוע זמין כאשר העבודה שלך דורשת זאת או כאשר העבודה דורשת זאת.

המלאי שלנו כולל גם סל אדם שיכול להרים צוות שירות אחד או שניים והוא זמין להשכרה

כמו גם מנוף זחילה לשטח קשה. מלאי הסורקים והמנופים שלנו עבור שטח מחוספס יכול לשאת עד 2,000 פאונד של ציוד כמו דחפורים, מחפרים, משאיות זבל וציוד אחר.

ישנם מספר תצורות מנוף שונות, ולכן עדיף ליצור איתנו קשר כדי לדון איזה מנוף מתאים ביותר למשימה שלך. כדי לקבל מושג למה אתה יכול להשתמש במנוף זה, עיין בכמה ממיזמי המעלית האחרונים שלנו.

בהתאם לסביבה בה אתה בונה את המעלית שלך

העגורן עשוי לדרוש ציוד ושירותים נוספים. לדוגמא, מנוף משאיות עם זרוע יכול להגיע למחסן לקחת מערכת מיזוג אוויר חדשה, או מנוף להתקנת מערכת מיזוג אוויר. תלוי במנוף הימני, זה יכול לגרום למספר בעיות בהתאם לסביבה בה אתה בונה את המעלית.

לדוגמה, אם אתה מעביר מכולה אחת או יותר למיקום בדרום קליפורניה, אתה יכול לשכור משאית ונגרר. ניתן גם לשכור את המנוף ואת הבום ממפעיל מנופים מוסמך, מה שמקל על העברתו ממקום למקום אחר.

משאית הבום מצוידת בסל קבוע המגיע עד 200 מטר, הסל הגבוה ביותר שיש בענף. הוא יכול להגיע לאורך בום ראשי של 88 'ולאורך בום משני של עד 88' עם קיבולת מקסימלית של 100,000 רגל מעוקבת.

חברות בנייה וארגונים אחרים לרוב נאלצות למצוא חברות השכרת מנופים המציעות שירותי מפעיל מנופים ניידים

שירות זה הוא יתרון במיוחד עבור פרויקטים בתחום הטלקומוניקציה ולכן ערכנו רשימה של מנופים שונים הניתנים להשכרה. לאור החשיבות והצרכים הנרחבים לרכיב זה, חברת מנוף פיתחה מגוון השכרת מנופים לגברים והשכרת סל הרלוונטיות למגוון רחב של תעשיות. עבדנו עם מספר חברות בארה"ב ובעולם כדי לסייע לכם בבחירת סלי השכרת מנוף לגברים הרלוונטיים לתעשייה שלכם ולסוגים שונים של פרויקטים של בנייה באזורכם.

השכרת מנוף כללי

היא אחת מחברות השכרת המנוף המובילות באוהיו עם מדינה – צי מוסמך מסוג OSHA. הם מתמחים בהובלת מנופי סיפון ויש להם ציוד שיכול לשמש במגוון פרויקטים של בנייה ותעשייה בארצות הברית ובעולם. ברשותנו צי גדול של מנופי מנוף, כולל משאיות סיפון מנוף סיפון, הנושאות מגוון סוגי ציוד שונים כמו בטון, פלדה ובבני בטון, כמו גם ציוד אחר.