כאשר חברת אחריות מוגבלת מוקמת ונרשמת במרשם המסחרי הישראלי, על פי הקבוע בחוק, נוצרת ישות משפטית עצמאית חדשה, הנפרדת מבעלי מניותיה ובעלת קיום משפטי משלה. המשמעות היא שאנשים מחוץ לישראל אינם יודעים איזה מעמד משפטי יש לחברה, לדירקטורים שלה ולעובדיה, גם אם הם עובדים באותה חברה.

כדי לעשות עסקים בישראל, יש לרשום שותפות אצל רשם השותפות במשרד המשפטים הישראלי בכדי להתבסס. משרדי עורכי דין ישראלים, שלעתים קרובות הם שותפויות בעצמם, אינם נדירים עבור ישות משפטית מסוג זה.

על בעל החברה להגיע לישראל ולחתום על המסמכים בפני עורך דין ישראלי

בעלי המניות והדירקטורים של החברה הישראלית שלך חייבים לחתום גם על מסמכים אלה. עליהם לאמת את חתימתם על ידי עורך דין ישראלי ולהצטייד בדרכון תקף עם חתימתם עליו.
כדי לקרוא עוד על מידע בסיסי על חברה ישראלית ומידע בסיסי על חברה יש לבדוק כאן: webinfo.co.il

זה יאפשר לך להתחיל עסק בישראל באופן חוקי ובצורה מסודרת

וקונביז יכולה להקים את העסק שלך מחוץ לישראל. אם ברצונך להירשם ולהקים חברה בישראל או אם יש לך שאלות, אנא התקשר אלינו בטלפון 1-877-567-4444 או שלח לנו דוא"ל. אנו מייצגים לקוחות מקומיים ובינלאומיים כאחד המעוניינים להקים חברה חדשה בישראל ונשמח לעזור לכם בהרשמה. אם יש לך חשש לשילוב החברות שלך בחוק הישראלי, אנא פנה למשרדנו.

יש לקוחות ששואלים אם הם יכולים להקים "חברה ישראלית" מבלי להגיע פיזית לישראל, אבל אנחנו לא יכולים.

כדי לענות על שאלה זו, ריכזנו רשימה של 112 חברות "ישראליות" שהוקמו בין השנים 1996-2013 והניבו הכנסות של יותר מ -20 מיליון דולר. הערכנו חברות טכנולוגיה על סמך הביצועים של כל חברה בשנה האחרונה, בהתבסס על מספר העובדים, כמות ההכנסות וגודל החברה. כל 12 החברות ברשימה שלנו הוקמו על ידי ישראלים ושווין מוערך ביותר ממיליארד דולר.

מידע נוסף על ישראל זמין ממקורות אחרים בסוף דף מידע זה. מידע כזה זמין לציבור על ידי סוכנויות כגון רשות ניירות ערך (SEC), משרד האוצר, רשות ניירות ערך (IRA) וסוכנויות ממשלתיות אחרות.

תוכלו לקרוא עוד על נהלי רישום חברה בישראל במאמר זה ובאתר שלנו וכן במאמרים שלנו באתר SEC.

אם ברצונך להקים חברה זרה בישראל או לרשום אותה

תזדקק להסכמת רשם ישראלי. החיפוש אחר חברות ישראליות חייב להתבצע בביתו של סוכן המבצע את החיפוש בבית החברה על מנת לקבל את המידע שלה, על מנת לקבוע האם חברות אחרות עשויות כבר לקבל את השם שבחרת. שמה של "החברה הישראלית" עשוי להופיע בתעודת הרישום בעברית או באנגלית. עבור שמות אחרים, מי שרוצה לרשום את החברה מחוץ לישראל יצטרך דרכון.

כשמתכוננים לרישום שלך כ"חברה ישראלית "אנו ממליצים לספק שם אופציונלי בכדי להבטיח שתהליך רישום השמות יתנהל בצורה חלקה.

ראשית

על מנת להקים ישות משפטית בישראל, אזרח זר חייב למנות ערב לצורכי מס. אזרח זה חייב להיות אזרח ישראלי ובדרך כלל חייב להיות תושב במדינה לפחות 10 שנים. באופן כללי, חברות המנוהלות ונשלטות על ידי תושבים חוזרים או אנשים שבילו יותר מעשר שנים בחו"ל אינן נחשבות כמוטבות בתקופה זו.

אז השתלטויות אינן בהכרח משחק הקצה של חברות ישראליות צעירות

אך יש תרבות מבוססת של שמירה על דברים קרובים לבית. ישראלים מתייחסים ברצינות רבה יותר גם לפעילויות באחריות מוגבלת, ולקוחות גדולים יותר נוטים להעדיף לעבוד עם חברות ולא עם חברות מורשות.

מעת לעת אנו מזהים אזורים שאנו מגדירים אותם כאסטרטגיים

בהם השוק הישראלי אינו בשל מספיק, אך אשר אנו מאמינים כי הם מוסיפים ערך משמעותי ובתוכם יכולה חברה לא ישראלית להשקיע. מפעם לפעם אני מזהה תחומים שהגדרתי כ"אסטרטגיים "וכי אנו רואים בהם אסטרטגיות אך" לא בוגרות מספיק "כדי להאמין שניתן להוסיף אותם ואחר כך נשקיע, וזה מה שאנחנו עושים.

למרות שתהליך הקמת עסק בישראל

הוא פשוט מאוד, אני ממליץ לך לתכנן את פעולותיך בהתייעצות עם משרד עורכי דין מוסמך שיכול לעזור לך להשיג את מטרתך לפתוח עסק שלך הן בישראל והן כ זָר. משרד גרינברג טראוריג בתל אביב גאה להיות מוכר על ידי המרשם המשפטי הישראלי כמשרד עורכי דין בינלאומי לישראל. משרדי תל אביב מתמקדים מאוד בהיבטים המשפטיים והעסקיים של עשיית עסקים עם ישראל ויש לנו ניסיון רב בייעוץ ללקוחות בנושאים משפטיים הקשורים להזדמנויות בישראל ומחוצה לה ובפיתוח קשרים עסקיים.