יועץ פיננסי

הוא נכס נהדר עבור כל משקיע שרוצה להגדיל את רווחיו, לנהל טוב יותר את תיק ההשקעות שלו, או לבצע שינויים גדולים בחיים. משקיעים משתמשים לעתים קרובות ביועצים פיננסיים כדי לעזור להם למצוא את המניות הטובות ביותר להשקעה בהן. תפקידם של היועצים הוא לעזור לך לנהל נכון הן את הסיכונים והן את התשואה, כך שתוכל לקבל את התשובות הנכונות בהקשר של התמונה הפיננסית הכוללת שלך. כדי להבין היכן רכישת בית נמצאת בתוכנית הפיננסית הכוללת שלך, יועצים משתמשים לרוב במבנה שמנסה לקשור הכל בצורה קוהרנטית ומקיפה.

אתה יכול לראות אילו גורמים מצטברים לערך של בית

ובמקרה זה אתה מרגיש תחושת שליטה. ביטוח רכוש חדש יכול להועיל אפילו יותר אם אתה בטוח בבחירה שלך. הכרת הפוטנציאל העתידי של הנכס והאזור שלך תעזור לך לקבוע אילו צעדים (אם בכלל) עליך לנקוט כדי להשיג את ההחזר המקסימלי על ההשקעה שלך.

רוב השאלות שהעלו משקיעים הן סובייקטיביות ועשויות שלא להשפיע על כמה אתה מוכן להציע. אתה לא משקיע בשביל הכיף; אתה משקיע כי אתה רוצה להרוויח ולייצר תזרים מזומנים.

היכולת לצפות במדויק ברישומי שכירות

הכנסות אחרות, הוצאות וארנונה יכולה באמת לתת למשקיע ביטחון שהנכס הוא אכן מה שהמוכר מקדם ושלא יהיו הפתעות. עם זאת, השיטה הנפוצה ביותר לקביעת שווי הנדל"ן היא השוואת שוק. כדי להדריך משקיעים לשוק הנדל"ן החדש, 13 מומחים ממועצת הנדל"ן של פורבס חולקים כמה שאלות חשובות שכל משקיע צריך לשאול לפני שהוא מציע הצעה כדי למנוע הפתעות לא נעימות.
למידע מורחב בתחום של מה לשאול יועץ השקעות נדל"ן נא לבקר באתר

הם יכולים לעזור לך לקבוע איזה סוג של השקעה בנדל"ן

הוא הטוב ביותר עבורך בהתבסס על התקציב והיעדים שלך (מומלץ בחום לקבל הדרכה בנדל"ן לפני תחילת העבודה, גם אם אתה מתייעץ עם יועץ פיננסי-נדל"ן העסקאות יוארכו, כך שהשארת מקום לטעויות חשוב מאוד קטן). אם לא תמצא מישהו שמתאים לצרכים שלך, אתה תמיד יכול לנהל את פרויקט הנדל"ן שלך בעצמך ולתת למתכנן הפיננסי לטפל בהשקעה ה"מסורתית" יותר שלך. עם זאת, גם אם אינכם יכולים למצוא מתכנן פיננסי שהוא גם גורו להשקעות בנדל"ן, ישנם יועצים תומכים רבים הרואים בנדל"ן נכס שניתן וצריך להיכלל בתכנית פיננסית. בעיני משקיעים רבים, נראה כי יועצים פיננסיים הם כלי השקעה פחות שימושי, אלא יותר כמו מטרה סופית.

בנקאים אישיים

ברוקרי מניות, ברוקרי ביטוח, מתווכים במשכנתאות ואנשי מכירות רבים אחרים, לעתים קרובות (אולי) מוכרים את עצמם כיועצים פיננסיים. יועצים עצמאיים אינם קשורים לקרן השקעות או מוצר מסוים ואינם עובדים בחברת ביטוח. הסדר זה רחוק מלהיות חסר תועלת כאשר אתה צריך ייעוץ של איש מקצוע פיננסי אמיתי ולא מוצר. יכול להיות קשה להפריד בין היועצים שבאמת יכולים לעזור לך לאלו שרוצים למכור אותך ב"השקעות" שבעצם מכניסות להם יותר כסף ממך.

אם היועץ הפיננסי לא ינסה כמיטב יכולתו ללמוד השקעות נדל"ן

ייתכן שהוא לא יודע דבר על כך. דמיינו לעצמכם ללמוד להשקיע במניות ממישהו שלא יודע לחשב את מודל הנחת הדיבידנד או WACC. משקיעים חדשים רבים נכשלים כי הם נכנסים לעסק בלי הרבה הכשרה וידע. קונים רבים ילוו אותך בסופו של דבר לבחור את המוצר הטוב ביותר שאתה יכול להרשות לעצמך על ידי ציות להמלצות הסטנדרטיות של מתווכים וסוכני נדל"ן, ללא קשר לנסיבות אחרות בחייך, ובכך יחסכו את השכלתו או הפרישה של ילדך בסכנה.

רק לאחר שתהיה מרוצה מתגובות היועצים שלך, עליך לשקול לשלם עבור ייעוץ פיננסי. עם זאת, בסופו של דבר זה יהיה תלוי ביעדי ההשקעה שלך ובמצב הפיננסי האישי שלך.

היועץ הפיננסי שלך יכול גם לעזור לך להשקיע

כדי שתוכל להרוויח כסף נוסף בקרן הפנסיה שלך (לדוגמה, קרנות אינדקס משמשות לעתים קרובות להעלאת ריבית בתוכנית פרישה). שקול לשמור על עתודת מזומן לשעת חירום לפחות שלושה עד שישה חודשים של הוצאות מחיה כדי לעזור במצב זה. היה מציאותי לגבי מה אתה יכול להרשות לעצמך והיצמד לתוכנית הזו. אם אתה צריך 40,000 $ בשנה כדי לחיות, אתה יכול לחילופין להשקיע בנכסים שמייצרים תשואה מזומן של 8%.

הדרך היחידה לעשות זאת היא לכלול את זה בעלות הובלת הנכס. עבור רוב הבעלים המשמעות היא ההנחה שלא כל חודש בשנה יהיה רווחי. זה קל כאשר סך החיסכון / ההשקעה שלך לפנסיה הוא פי 25 מהצרכים השנתיים שלך בחיי המשפחה.

למרות שחשוב לגוון את ההשקעה

חשוב עוד יותר לגוון את ההכנסה. בשל מגמות אלו, הצעד הראשון בתכנון פיננסי עבור משקיעי ויזמי נדל"ן צריך להיות תכנון השקעות וגיוון בסיסי. משקיעים רבים בוחרים להשקיע במניות החברה, באג"ח ממשלתיות ובקרנות אינדקס.

רכישת נכס להשכרה משתלם או בחירת קרנות נאמנות טובות עם Roth IRA הן דרכים להגשים את התוכנית הפיננסית שלך

אבל הבחירה בהשקעה החכמה היא רק חלק אחד בפאזל גדול יותר. עם זאת, גם משקיעי הנדל"ן המנוסים ביותר צריכים להקפיד על סוג הנכס בו הם משקיעים. לשם כך, עליכם להעריך היטב את העיר, הסביבה והשקעות הנדל"ן.

חשוב לבדוק את הנכס להשקעה שאתם מחפשים לרכוש. בדק בית על ידי איש מקצוע מוסמך יעזור לכם למצוא כל בעיה בנכס שיש לטפל בהם. אם אתם קונים חוזה שכירות, חפשו בתים הדורשים עבודה ותזרים מזומנים מהיום הראשון.

בתור משקיע נדל"ן מתחיל, כדאי לשקול רכישת נכס להשקעה בקרבת ביתך. אם הנכס נגיש ברכב, יהיה קל יותר להתמודד מול נותני שירותים ומשכירים.

קבלת הצעה מקובלת לבית אישי או להשקעה קשה ברוב הארץ. הזמינות קרובה לשפל היסטורי ושיעורים גבוהים מהמחיר המבוקש הם נפוצים.