הטיפול ב- PRP כולל נטילת פלזמה עשירה בצלחת מדגימת דם בעזרת דגימת מחט פשוטה ושימוש בתכונות הריפוי שלה לטיפול במצבים כמו פציעות. טיפולי PRP כוללים זריקות המפחיתות דלקת ומובילות לריפוי באזור היעד. כמתואר במאמר זה, זהו טיפול מהפכני שמשתמש באופן מדהים אך ורק בדם מהגוף.

טיפולי PRP מתאימים לך אם ניסית טיפולים אחרים במחלות כרוניות ואתה צריך לרפא מהר יותר

ניתן להשתמש בטיפולי PRP גם למי שסבל מפציעה כואבת או נזקק לתיקון לאחר הניתוח. אם אתם מחפשים טיפול אחר במחלה כרונית וסובלים מהפרעת דחק פוסט טראומטית (PTSD) או ממחלות אחרות שיש לרפא מהר יותר, טיפולי PR-P יכולים לעזור לכם. לפני שנעמיק יותר בשימוש בטיפולי PRP בכדי לסייע לעור לשמור על גמישות וגמישות, אנו בוחנים מקרוב מה הם וכיצד הם יכולים להועיל לטיפול בכאבי מפרקים ומחלות כרוניות אחרות. בואו נדבר על מה זה טיפול ב- PRP, למה הוא משמש ומה עוזר לטפל בו. אם עבדת עם טיפולים אורטופדיים אחרים וברצונך ללמוד עוד על טיפולי PR P, תוכל ליצור איתנו קשר למידע נוסף על אופן פעולתם. הטיפול בתאים מתבצע על ידי צוות מנתחים מאוניברסיטת קליפורניה, בית הספר לרפואה בסן דייגו. לכן קרא את המאמר שלנו, בו אנו מספקים מידע מפורט יותר כיצד ומדוע אנו מבצעים אותו עבורך. לפרטים נוספים על אופן ביצוע פעולה זו – לטיפולים ונהלים של PR-p, אנא בקרו בעמוד שלנו ברשות הבריאות האמריקאית.

טיפולי יחסי ציבור עובדים על מגוון נושאים בריאותיים

כשהמשימה הבסיסית שלהם היא לקדם ריפוי, ללא קשר לאופי הנושא שגרם לפציעה, או אפילו בן כמה הוא. טיפולי PRP הם כלי יעיל שיכול לסייע בטיפול במגוון רחב של מחלות כגון דלקת פרקים, דלקת מפרקים ניוונית, כאבי מפרקים ומחלות כרוניות אחרות.
למידע נוסף בנושא של לחצו כאן ומה הם טיפולי PRP מומלץ לגשת לאתר naturalook.co.il

אם יש לך פגיעה הדורשת ריפוי

כולל פגיעה ניוונית כגון דלקת פרקים, ניתן להשתמש בטסיות הדם בטיפולי PRP כדי להבטיח את תפקוד הריפוי שלהם. אם תחליט לנסות טיפול ב- PRP, הרופא שלך ייקח טסיות דם על ידי נטילת דגימת דם. ככל שהגוף מרפא יותר, כך סיכויי ההחלמה טובים יותר והטיפול יעיל יותר.

התרכיז השמאלי נקרא PRP

המכיל חלבוני טסיות דם, אשר בעזרתם ניתן לרפא ולטפל באזורים דלקתיים בגוף. טיפולי PRP נופלים תחת מטריית הרפואה המתחדשת, המסייעת לגופך להתחדש ולתקן את עצמו באופן טבעי. כדי לעזור למטופלים להחלים מהר יותר ולהימנע מטיפולים רדיקליים ופולשניים יותר, נעשה שימוש בטיפולי PRp בשילוב עם טיפולים אחרים כגון דיקור סיני, עיסוי ועיסוי.

השימוש בפלזמה עשירה בטסיות הדם

הוא טיפול חדש יחסית לחולים אורטופדים, אם כי רופאים משתמשים יותר ויותר ב- PRP כחלופה לתרופות ולניתוחים. טיפול בפלזמה עשיר בטסיות הדם מבטיח מאוד ויש להשתמש בו לטיפול בפצעים חריפים, כוויות וטיפול בלייזר וכן בכאבי מפרקים כרוניים. פציעות אקוטיות וכרוניות רבות ניתנות לריפוי באמצעות מה שמכונה הליך מהפכני הנקרא טסיות דם עשירות בפלזמה, סוג של רפואה משובי. רופאים רוצים להשתמש בו לטיפול בכאבי מפרקים כרוניים וזה יכול להפחית משמעותית את הכאב והדלקת.

אפשרות אחת היא טיפול בפלסמה עשירה בטסיות דם (PRP), המסייע לחולים שחוו כאב חמור ודלקת במפרקים שלהם, כמו כאבי מפרקים, ב ED, ואפשרות אחת שעשויה להיות היא לעזור להם השתלות מוח עצם.

טיפול PRP מומלץ לחולים שעברו ניתוח לטיפול במחלה אורתופדית מכיוון שהוא יכול לעזור להאיץ את תהליך הריפוי

טיפולי PRP יכולים גם לעזור להקל על הכאב ולהפחית את מוגבלותם של חולי אוסטאוארתריטיס בבלאי, שכן הם יכולים לעורר את תיקון הסחוס המפרקי או המחוספס. השגנו תוצאות אדירות בשימוש בטיפול פלזמה עשיר בטסיות דם בהשתלות מוח עצם בחולים, והוא הקל על כאבים במגוון רחב של מצבים, כולל דלקת פרקים, כאבי מפרקים וירכיים, נוקשות במפרקים ודלקת במפרקים.

טסיות הדם שכיחות יותר ולא מותאמות בדרך כלל לתנאים ספציפיים

למחלות או לפציעות. מצד שני, לטיפול ב- PRP יש השפעה על ריפוי רקמות פגועות וחיזוק גידים ורצועות ויכול להיות שימושי מאוד בקידום ריפוי כללי. ד"ר ג'יאקוני אמר: "ראינו שיפורים בחולים שהשתמשו בטיפול PR-P והתוצאות היו מבטיחות במיוחד בדמעות בגידים חלקיים, שם הגוף שפך קולגן חדש.

חולים שטופלו ב- BioXcellerator מקבלים לעיתים קרובות PRP. טיפול בשילוב עם טיפול בתאי גזע. טסיות הדם מציעות יתרונות רבים, אך חסר מחקר על ההשפעות ארוכות הטווח של טיפול PR-P והשימוש בו לטיפול בסרטן.