אסתטיקה היא היבט חשוב בעת ביצוע עבודות שיניים גדולות, וחולים רבים בוחרים בכתרי חרסינה או מתכת מסיבות עלות. זירקוניה, לעומת זאת, הפכה לאחת האפשרויות הפופולריות ביותר לייצור כתרים דנטליים ושיקומים אחרים בשל יכולתה להיות אסתטית מעולה ולהיות בלתי ניתנת להריסה. בנוסף ליתרונות הנ"ל, היא הוכיחה את עצמה כבחירה משתלמת לשיקום חיוך אסתטי והיא טיפול ארוך טווח, חסכוני ויפה. זירקונים מציעים אסתטיקה נהדרת עם עמידות נהדרת ועמידים.

בעוד שבדרך כלל משתמשים בכתרים קדמיים, ניתן להשתמש בזירקוניה מעוקבת גם לכתר אחורי אם יש מרחק מספיק. זוהי גם אפשרות שיקום אסתטי, שכן כתר זירקוניה מעוקב הוא אחת האפשרויות הפופולריות ביותר לשיקום חיוכים אסתטיים בארה"ב.

גם לכתרי חרסינה וגם לכתרי זירקוניה יש הבדלים קלים

מה שעשוי לשפר אופציה במקרים בודדים, אך שניהם מציעים אפשרויות עמידות ואסתטיות כאחד. בתרגול השיניים הנוכחי שלי, כתר Zir Concesion הוא בהחלט הבחירה הטובה ביותר עבורי, ואני שמח ששתי האופציות עמידות מבחינה אסתטית. מבחינת הפונקציה (טבלה 1), מקובל להניח שכבות זירקוניה מעוקבות על גבי חרסינה או זירקונים מעוקבים או אפילו להחליף את כתר ה- PFM המסורתי. השימוש בכתרי zIRCONia גדל בשנים האחרונות בשל עלותם הנמוכה וקלות השימוש. חסכוניות וכתרים דנטליים טרומיים והפכו לאופציה ריאלית להחזרת איכות הטיפול בשיניים בארה"ב ובאזורים אחרים באירופה.
לעוד פרטים בנושא של כתרי זירקוניה לשמירה על האסתטיות כדאי לבדוק כאן: beyondsmile.co.il

היתרונות של כתרי זירקוניום מקלים על המטופלים להעדיף כתרים אלה על פני כתרים אחרים. זו אחת הסיבות לכך שהן בחירה כה פופולרית לרפואת שיניים משקמת בארה"ב ובאזורים אחרים באירופה.

חסרון אפשרי של כתרי זירקוניה מעוקבים הוא שהמראה האטום שלהם גורם להם להראות פחות טבעיים. עם זאת, בכל הנוגע לאסתטיקה, הם יכולים להוות פיתרון אסתטי טוב בהרבה על ידי מתן צבע ומראה טבעיים לשיניים.

חולים יעדיפו כתר השומר על גוון זהה לשאר השיניים

מה שהוביל לעליית כתרי קרמיקה ושימוש בפורצלן. ברוב המקרים זהו יתרון של כתר זירקוניה מעוקב, אך כיום הם גם אסתטיים מאוד, ואסתטיקה היא היתרון העיקרי של כתר פורצלן. חסרון נוסף הוא שכיום, אפילו זירקונים שכבתיים חזקים בהרבה מכתרי מתכת או קרמיקה בייצור גשרים דנטליים לשיניים מסוימות – זה עושה את הבחירה בחומר לכתר בגב השיניים ודורש חומר בעל גמישות רבה יותר.

מסיבה זו, ישנם כתרים עשויים נירוסטה פורניר המציעים את היכולת להשיג את הכוח הדרוש תוך שמירה על מראה מעולה. אם ברצונך למזג חרסינה עם מתכת, יש לך את הפתרון הדרוש לך כדי להשיג חיוך מחודש.

למי שרוצה פיתרון אסתטי קבוע לשיניים הפגועות, כתרי זירקוניום הם אופציה נהדרת עבורם. עם חיוך שנראה טבעי ותותבת ארוכת טווח, כתרים אלו היו הבחירה הראשונה עבור מטופלים זה עשרות שנים.

רופאי שיניים רבים מייצרים כתרי זירקוניום על ידי שליחת רושם של השן למעבדה

כדי להכין את הכתר. אם אתה יושב על הכיסא וזקוק לכתר או לשיקום אחר, בקש מרופא השיניים שלך כתר של ZIRCONIA והיא תתחנן ישירות פנימה. רופאי שיניים רבים מכינים כתר של ZIRConia על ידי שליחת רושם שן למעבדה כדי להכין את הכתר! רופאי שיניים רבים מייצרים כתר ZIR- קוניום על ידי שליחת הטביעות מהשיניים למעבדה כדי להכין את הכתר?

האם ידעת שכתר זירקוניום מעניק לכתר מראה טבעי לחלוטין, מה שהופך אותו לבחירה המושלמת לשיקום כתר או לשיקום שיניים אחר? רוב המטופלים שבוחרים בכתר ZIRconia עושים זאת בגלל המראה הטבעי שלהם, לא בגלל מראה השיניים.

חסרון אפשרי של כתר זירקוניה מעוקב הוא שהוא עשוי להראות פחות טבעי בגלל המראה האטום שלו. כתרים דנטליים אינם יכולים לעמוד בפני כתמים, ואילו ZIRconias עמידים בפני אותם כתמים כמו מתכות אחרות כמו זהב וכסף.

במרפאת שיניים באנקורה אנו גאים להציג את טיפול השיניים הטוב ביותר בהיידראבאד

עם מגוון רחב של כתרים מעוקב זירקוניה בוודאי תפגשו בטיפולי השיניים הגבוהים ביותר. בעוד שרופא שיניים כללי יכול להתאים שן בצורה מושלמת עם כתר ZIRCONIA, עדיף להתייעץ עם תותבת שיניים לטיפול. E – max (r) מציע שחזור שיניים אטום ושקוף, כך שאכפת לך מהשיניים שלך. טיפול שורש מבוצע ומחייב ציפוי לנזק וכתר השן בכתר ZIRconias.