סוג המשכנתא הנפוץ ביותר הוא משכנתא בריבית קבועה שבה הריבית נשארת זהה לכל תקופת ההלוואה. התשלומים החודשיים עבור משכנתא בריבית קבועה נקבעים על בסיס שיעורי ריבית, סכום ההלוואה ואורך ההלוואה. אם ברירת המחדל (אינכם משלמים את ההלוואה אם אינכם מבצעים את התשלומים בזמן), למלווה (בנק, חברת משכנתאות, איגוד אשראי) יש את הזכות להשתלט על הנכס.

תנאי המשכנתא כוללים את אורך ההחזר

אך הגורם המרכזי לאופן שבו משווה הלווה את ההלוואה שלך הוא הריבית שלך. המחיר שאתה משלם כדי ללוות כסף לבית שלך הוא הריבית החשובה לבחירת ההלוואה הטובה ביותר. בעת רכישת משכנתא, אתה רוצה את הריבית הטובה ביותר האפשרית מכיוון שככל שהריבית שלך נמוכה יותר, התשלומים החודשיים שלך והעלות הכוללת של ההלוואה נמוכים יותר.

קבלת משכנתא

היא החלטה גדולה, ולכן אתה צריך להרגיש בנוח אם אתה שואל את המלווה לגבי הריבית, אפשרויות הלוואה ודמי סגירה. בעת הגשת בקשה להלוואה אצל מלווה משכנתא, עליך להחליט על תנאי חיוב הריבית והאם תצטרך לשלם הון וריבית. סביר להניח שאצל מלווי אפריל ההלוואה שלך תכלול ריביות שונות, בהתאם למגוון הנחות משתנות בהתאם למצב.

המלווים רוצים להבטיח שהוצאות הדיור החודשיות שלך יכללו תשלומי משכנתא

מסים ושירותים לא יעלו על שליש מסך ההכנסה הגולמית למשק בית ושהנטל החוב הכולל שלך, כולל הלוואות לרכב, לא יעלה על 40 אחוזים ממנו . ממה להקפיד וממה להימנע: כאשר אתה לוקח את המשכנתא, המלווה יבדוק את דו"ח האשראי שלך במהלך תהליך הבקשה ולפני שאתה לוקח את ההלוואה. שיעור הריבית, התשלום החודשי למלווה, דמי עיבוד ההלוואה, עלויות הסגירה וגובה המקדמה לא ישתנו לאחר אישור וסגירה מוקדמת, כך שהאשראי והפרופיל הפיננסי שלך יישארו על כנם.

כשזה מגיע לבחירת מלווה למשכנתאות

כדאי להסתכל מסביב ולדבר עם לפחות שלושה מלווים כדי לקבל תחושה של הריבית של כל אדם וההלוואה המסוימת שהם יכולים להלוות לך. מלווים למשכנתאות יכולים לסייע בניתוח הכספים שלכם ולקבוע את מוצר ההלוואה הטוב ביותר. אם אתה רוצה לחפש מספר מלווים כדי למצוא את ההלוואות והאפשרויות הטובות ביותר, עבודה עם מתווך משכנתאות היא ההימור הטוב ביותר שלך.

מתווך משכנתאות יבדוק רשת של הצעות מלווים

ייעץ לך לגבי הצעת ההלוואה הטובה ביותר, ויתפקד כמתווך בינך לבין המלווה, יאסוף את הניירת שלך ויעמיד אותן לרשות המבטח. מלווים למשכנתאות חוץ בנקאיים כוללים חברות המציעות את שירותיהן באינטרנט, מתמחות בהלוואות משכנתא או מציעות הלוואות כלשהן בנוסף למשכנתאות. מלווים גדולים עובדים עם מתווכי משכנתאות ועם צדדים שלישיים אחרים כדי להציע את מוצרי ההלוואה שלהם בתעריפים מופחתים וסומכים על מתווכים שיעזרו ללווים להגיש בקשה למשכנתאות ולעבור את תהליך האישור.

יתרון אחד בעבודה עם אחת ממלוואות המשכנתאות החוץ-בנקאיות האלה

הכוללת חברות שמציעות אך ורק את שירותיהן באינטרנט, היא המהירות שבה כמה מחברות המשכנתאות המקוונות הגדולות ביותר במדינה בנו את המותגים שלהן על אשראי מהיר. מחזור. לאחר שתדע איזה סוג משכנתא אתה רוצה, בקש מהמלווה לבדוק את המידע הפיננסי שלך ולספר לך אם קיבלת אישור להלוואה מסוג מסוים בריבית. בנק או איגוד אשראי שאיתו יש לך חשבון הוא מקום טוב להתחיל בחיפוש אחר הלוואת משכנתא, מכיוון שלרוב הם מציעים ללקוחותיהם תעריפים מיוחדים ושכר טרחה.

ידיעה זו תעזור לך למצוא את מלווה המשכנתא ואת הצעת ההלוואה המתאימה ביותר למצבך

כל שעליך לעשות הוא להרכיב את כל הניירת שאתה צריך להגיש, לקבל אישור מראש, להסתובב עם כמה מלווים, לבקש הצעות מחיר מארבעה מלווים לפחות – המלווה הנוכחי שלך (הבנק שלך, איגוד האשראי או מתווך המשכנתאות עם שיש לך כבר מערכת יחסים) והשווה את הצעות המחיר שלך (נראה לך כיצד להשוות אומדני אשראי כדי למצוא את שיעורי המשכנתא הטובים ביותר), השלם את בקשת המשכנתא ובחר את המלווה המועדף עליך, הישאר בצמרת הממשל בעת סיום הלימודים, אל תעשו שינויים בחייכם לפני סיום הלימודים זה הגיוני לוודא שאתם זכאים להלוואה, כך שתוכלו למצוא בית שאתם אוהבים ולעבוד עם מלווה משכנתא ברגע שתמצאו מתווך.

עסקאות משכנתא מוצעות כולן באותו פורמט

המכונה הערכת שווי להלוואות, כך שתוכל לבדוק ריביות, עמלות ומידע מפתח אחר כדי למצוא את העסקה הטובה ביותר. הצעת מחיר להלוואה היא טופס סטטוטורי המסייע לך להשוות הלוואות שונות ממלווים שונים ומציג לך את כל פרטי ההלוואה שלך כולל ריביות, עמלות, תשלומים חודשיים ועוד. בקש ריביות נוספות, תנאי אשראי, דרישות תשלום, ביטוח רכוש, עלויות סגירה ודמי הבנק שלך, איגוד האשראי המקומי או המלווה המקוון והשווה אותם למה שיש.
למידע בתחום של כיצד לבחור משכנתא? נא לבדוק כאן: bituach-ins.co.il

השוואת אומדני הלוואות של 3 עד 5 מלווים שנראים מבטיחים

תוכל למצוא את השילוב הטוב ביותר של ריביות ודמי קדימה לכל מצב. חלק מהמלווים מציעים הלוואות מסורתיות עם דרישות תשלום נמוכות יותר וביטוח משכנתא פרטי (PMI). הלווים משלמים פרמיית ביטוח משכנתא שנתית (MIP) – סוג של פוליסת ביטוח משכנתא המגינה על המלווה במידה והלווה יפקע במהלך תקופת ההלוואה.