כאן ב- Consulting.com הקמנו סמינר מקוון מועיל וחינמי שילמד את יסודות פתיחת חברת הייעוץ שלך. במדריך זה נדון בהגדרת הייעוץ, נבחן את משמעותו האמיתית, נעריך מדוע אנשים מגייסים יועצים, נראה לכם כיצד להיכנס לתחום הייעוץ ונראה כיצד תוכלו לזהות לקוחות אמיתיים בעולם האמיתי, עם אנשים אמיתיים, באמת מצבים.

הנה אנו בעיצומה של סדרת עבודות ייעוץ בהן תוכלו להשתמש כדי לפתח רעיונות לחברת הייעוץ שלכם.

אם עדיין לא עשית זאת

חפש חברות ייעוץ בתחום התמחותך ושיעוריהן. אם אתה כבר עובד, זהה יועצים ששירתו את העסק שלך והזהה אותם לקבלת ייעוץ למעבר לתחום שלך. אתה יכול אפילו לבדוק כמה לייקים בדף קריירה בעסקים. לפני שתחליט על תעריף, יהיה טוב לעשות מחקר ולברר מה יועצים אחרים גובים, או לשאול לקוחות, קולגות ומומחים בתעשייה מהו התעריף הרגיל ליועצים.

יועצים מקצועיים צריכים תמיד לדבוק בעקרונות עליהם הם עובדים ולהתפתח ברציפות כיועצים פרטניים. יועץ טוב צריך להכיר את הנושא ולעבוד בהקשר לתחום התמחותו.

מעבר במעלה הפירמידה למטרות שאפתניות יותר ידרוש עקביות רבה יותר, מחויבות, נכונות ללמוד ויעילות עתידית. אני לא מציע שיש לשפר את יכולתם של היועצים לנהל את קשרי הלקוחות שלהם, אלא את יכולתם ללמוד וללמוד.

ככל שחברת הייעוץ שלך תגדל

ייתכן שתצטרך לעזור בניהול פרטים אדמיניסטרטיביים ובעצם לבצע משימות ייעוץ. חשוב למצוא יועץ שיש לו הבנה עמוקה לגבי הבעיות שחברתך מתמודדת עם וצרכי הלקוח שלך. אתה לא רק רוצה שהיועץ שלך יקבל את החוויה הנכונה, אלא גם יצליח עם החברה שלך. מישהו שיש לו את היכולת להכיר את העסק, את הלקוח ואת צרכי הלקוחות שלך, לא רק את היועץ.

על ידי שכירת יועץ, הלקוח בעל ידע מעמיק יותר בענף שיאפשר לו להישאר כלכלית בבית לטווח הארוך. אם המנהל מבין את המטרה שעצה טובה יכולה להשיג, הוא יכול לבחור את היועץ ולצפות ממנו יותר ערך.

לא משנה איך אתה מקדם את חברת הייעוץ שלך, אתה משקיע בקונסול. שיטות שיווק המציגות אותך במגע ישיר עם לקוחות פוטנציאליים. לאחר שהקמת נישה, אמור להיות לך מושג ברור לגבי הענף והשוק אליו אתה מכוון.

אם תסתכל על שלוש קטגוריות הייעוץ שהוזכרו לעיל, תוכל להתחיל לקבל מושג קונקרטי יותר לגבי דמי הייעוץ. אם תכלול את כל המשרות עם "יועצים" בכותרת, תגלה ששכר הייעוץ הממוצע הוא כ- 75,000 $ בשנה.

אם יש לך תפקיד בתשלום

יועצים יכולים להרוויח בין $ 28,000 ל- $ 131,000, תלוי באיזור אתה מתמקד. כיועץ עצמאי אי אפשר לדעת מה הממוצע, אבל אתה יודע שיש אנשים שמרוויחים הכנסות של שש ספרות ומעלה. מכיוון שעמלות הייעוץ בדרך כלל גבוהות יותר ממשכורות העובדים, ומכיוון שמנהלים צריכים להיות מעורבים בתהליך, ייעוץ מוצלח הוא יקר. הגיוני כלכלי להעסיק יועצים, גם אם שכר הטרחה עבור יועצים טובים הוא גבוה בגלל העלות הגבוהה שלהם שירותים.

ליועצים יש נקודת מבט חדשה על העסק ומומחים לקידום שינוי בארגון

אם החברה הבינונית שלך נמצאת בעיצומה של מריבות פנימיות על שינויים קרובים, מעורבות יועץ יכולה לשבור את מבוי סתום. זה יכול להיות מועיל מאוד כאשר גורם מבחוץ מגיע ומציע רעיונות ומתנהג כאילו הוא או היא באים ומציעים רעיונות.

בחינת התחרות שלך יכולה להיות מאיימת, אבל אתה יכול ללמוד מהם המון כיצד לגדול ולשפר את עסק הייעוץ שלך. להלן שישה צעדים שצריך לבצע לפתיחת חברת ייעוץ המסייעת ללקוחותיך להצליח.

ישנן דרכים רבות ושונות לקבל ייעוץ

אך ברצוני להראות לך מסלול קריירה זה מתחיל עם יועץ שהצליח כבר למעלה מעשור. אם אתה מנסה להגדיל את עסק הייעוץ שלך ולהרוויח יותר כסף מהעבודה היומית שלך, תצטרך את העזרה שלי. למרות שיש לי ידע רב לגבי תפקיד הייעוץ שאתה יכול למלא וכישורי המפתח הנדרשים לעבודה אפקטיבית, רציתי לשתף כמה מהטעויות הגרועות ביותר שהייתי עד ליועצי לאורך השנים.

לאנשים רבים יש את הרעיון שיועצים נותנים בעיקר ייעוץ כיצד לפתור בעיות עבור לקוחותיהם. יש תפיסה מוטעית שעצות הן על יועצים המציעים תמיד ייעוץ מומחה שיעזור לך לפתור בעיות.