אם אתה חושב שהממון האישי לא יכול להיות מאתגר יותר, זה מסתבך מעט ככל שהמשפחה גדלה. עלות ההשכלה הגבוהה זינקה בעשורים האחרונים, והוצאות האוניברסיטאות הביאו לשינויים משמעותיים בתכנון הכלכלי המשפחתי, כך שאתה עלול למצוא את עצמך מסתכל על שנים של קינים ריקים. אם חשבתם שהממון האישי לא יכול להיות קשה יותר, התבגרות עם משפחה הופכת להיות קצת יותר מורכבת. וכשחשבתי שהכספים האישיים שלי לא יכולים להסתבך יותר, שכחתי מזה כשמשפחתי התחילה לגדול.

אחת הדרכים הטובות ביותר להכין את הכספים שלך למשפחה

היא לשים כסף בצד, אומר מתכנן פיננסי. אם אתה יודע מה אתה רוצה מהכסף שלך ורק זקוק לייעוץ כיצד להשיג אותו, דבר עם מתכנן פיננסי. הם יכולים גם לעזור לך להקים תוכנית פיננסית מלאה המכסה את כל ההיבטים של כספי המשפחה, כגון טיפול בילדים, חינוך, בריאות ופרישה.

יועץ פיננסי יכול גם לעזור לך לעצב מפת דרכים פיננסית משלך

כולל הכספים שתוכננו במיוחד כדי לפרנס את משפחתך, צעירים ומבוגרים. גם אם אינך בטוח היכן להתחיל בתכנון הפיננסי של משפחתך, מתכנן פיננסי, יועץ פיננסי או מומחה פיננסי אחר יכול לעזור לך לתכנן טוב יותר לעתיד. הקפד לבקר בספריית המשאבים החינמית שלנו כדי להוריד את כל חוברות העבודה למימון האישי הדרוש לך כדי להתחיל בתוכנית הפיננסית שלך. אם אינך בטוח כיצד לנהל את כספך וזקוק לעזרה בכדי לשלוט בכספיך, תוכל להשתמש בשירות המידע הפיננסי של ממשלת אוסטרליה. אם אינך יודע מאיפה להתחיל עם הכספים האישיים שלך, שאל את עורך הדין שלך אם הוא יכול להמליץ על תכנון פיננסי סביב גירושיך. מאמן כסף, כמו מתכנן פיננסי, הוא מישהו שיכול לעזור לך עם התמונה הגדולה של הכספים שלך. מצד שני, מתכננים פיננסיים הם אנשים שאתה משלם עליהם אגרה בכדי לעזור לך בתכניות פיננסיות. הם האנשים שאתה צריך לדבר איתם קודם על ענייניך הכספיים, במיוחד אם אתה מתגרש או נמצא בסכסוך משמורת.

יועץ פיננסי יכול ליצור תוכנית חיסכון והשקעה שתסייע לך להבטיח את עתיד ילדיך על סמך המשאבים והיעדים הכספיים של משפחתך.

אפשרות זו

היא דרך פשוטה למדי להבטיח עתיד כלכלי טוב יותר ולהיות אמון כי משפחתך תהיה בטוחה כלכלית. אפשרות זו אינה אפשרות לכל משפחה, אך זו דרך קלה ופשוטה להבטיח עתיד – כלכלי טוב יותר – ו – להיות בטוחים – כי – המשפחה שלך – תהיה – יותר – כלכלית – בטוחה .

אם אתם מחפשים דרכים אחרות לשפר את כספי המשפחה שלכם

חמש האפשרויות לעיל הן דרך טובה להתחיל. אם אתה רוצה להצליח כמשפחה בתקציב קבוע ולשגשג במסגרת התקציב שלך, אלו דרכים נהדרות עבורך לעשות זאת. ואם אתה אחת מהמשפחות הרבות שחיות משכר למשכורת, להלן רשימה של כמה צעדים אפשריים שתוכל לנקוט כדי להניח את הבסיס הכלכלי שלך.

זה בא מנקודת מבט של יועץ פיננסי להורים טריים ומספק רשימת ביקורת של שיקולים פיננסיים חשובים שיעזרו לך להתארגן כשיש לך תינוק

סקירה קבועה של התוכנית הפיננסית שלך מאפשרת לך לחזות בבעיות אפשריות, לתת ייעוץ על בסיס האקלים הכלכלי הנוכחי ולתכנן שינויים משמעותיים בחיים. מעקב אחר התקדמות העניינים ומה המצב הכלכלי של משפחתך עשוי להוביל דרך ארוכה להבטיח שלמשפחה יש תוכניות כלכליות תקינות.

בעל יועץ פיננסי שמבין את החשיבות של תכנון פיננסי ממוקד

כיצד לאבטח משאבים, לפקח על כללים רלוונטיים ושינויים ולהמליץ הוא חשוב ביותר. יועצים פיננסיים יעזרו לך ליצור תוכנית להעלמת הסיכון הפיננסי ולתכנן את העתיד הפיננסי של המשפחה שלך לטווח הארוך.

כמו גם בניית קרן חירום

תקצוב טוב יכול לאפשר לך לנקות חובות ולהשקיע בחוכמה. מתכנן פיננסי יכול לעזור לך לתאם את חשבונותיך, לחסוך לקולג ', להשקיע לפנסיה ולתכנן את העיזבון שלך, כך שתוכל להתמקד בהכנסת יותר כסף וליהנות ממה שיש לך. יועצים פיננסיים עם ניסיון בתכנון פנסיוני, תכנון מס ועניינים פיננסיים אחרים יכולים לעזור לכם לוודא שאתם משלמים על דברים משפחתיים מהנים, חוסכים מס, משקיעים בחוכמה ומשלמים חובות.

מתכנן פיננסי יכול גם לעזור לך עם צרכים פיננסיים ספציפיים

כגון השקעה, בעוד מאמן כסף יכול ללמד אותך את הכישורים הדרושים כדי לנהל את הכסף שלך בחוכמה. אם אתה רוצה לדעת כיצד לשפר את הכספים שלך, בחר מודל פיננסי וקח אותו איתך. תכנון פיננסי, הגבלת אינפלציה באורח החיים, השקעה מוקדמת והתחלת היסוד הפיננסי שלך יתנו לך התחלה טובה שמשפחתך שכחה ממנה כלכלית. למי שצריך לבצע התאמות או שרק מתחיל בתכנון פיננסי, להלן רשימה של דרכים פשוטות לשיפור כספי המשפחה במגוון דרכים, החל מתקצוב ועד השקעה וכלה בתכנון מס ותכנון פיננסי.