Insider Finance Insider מציע מוצרים, אסטרטגיות וטיפים המסייעים לך לקבל החלטות נבונות בכסף שלך, החל מתכנון פיננסי וכלה בייעוץ פיננסי אישי למשפחות ועסקים.

ניהול כספי בסיסי פירושו כיסוי ההוצאות היומיומיות של המשפחה וטיפול בחשבונות לא צפויים

אך ישנן מספר הצלחות פיננסיות אחרות. חברנו לבנק האזורי כדי לספק למשפחות את הייעוץ הכספי הטוב ביותר לצרכים הכספיים שלהם. כל מה שצריך זה ללמוד כיצד לתקצב, לחסוך כסף, לנהל את הכספים שלך כצוות וללמד את ילדיך איך לעשות כסף. בדרך כלל, אנו דנים בחיסכון לעתיד, בקניית בית, בחיסכון לפנסיה ובחסכון לעתיד. אתה רק צריך ללמוד כיצד לתקצב, לחסוך ולנהל על ידי התכנסות, חיסכון ותקצוב והוראת ילדך את כספך.

תשכחו מעזרה מקצועית מיועץ פיננסי נאמן; אנו ממליצים לך להתייעץ עם מתכנן פיננסי

רואה חשבון או יועץ משפטי במצבך הספציפי. אם אינך בטוח כיצד לפתור את הבעיות הכספיות שלך, עליך לפנות ליועץ הפיננסי המקומי שלך, כגון סוחר מתווך או יועץ פיננסי. אנו ממליצים לך להתייעץ עם מתכננים פיננסיים, רואי חשבון ועורכי דין לבחון מדריכים פיננסיים וייעוצים ולשאול מה אתה רוצה לעשות במצבך הכלכלי אם אתה זקוק לו.

אתה עשוי לתכנן תכנון פיננסי של גוגל למשפחות צעירות ולהיות המום מכמות התשובות

אך חלק מהנושאים שיש לטפל בהם הם כספיים, וחלקם ראויים לטיפול. הנה רשימה של ייעוץ פיננסי למשפחות שאנו פוגשים כל הזמן, ומנסים לאזן את החיסכון במכללות לבין הפנסיה. כיצד ניתן לאזן בין חיסכון והשקעות לבין מענה לצרכים הכספיים המיידיים של משפחתך? איך אתה שם כסף בצד לילדיך מבלי להשפיע על הטבות המדינה?

כדי לראות כיצד אתה ובן זוגך יכולים למקסם את רווחתך הכלכלית

כהורים – המתכנן הפיננסי ג'ורדן בנולד ממליץ לארגן פגישה עם מתכנן פיננסי מוסמך שיעזור לך להתבסס כלכלית. מאט בקר הוא המייסד של אמא ואבא כסף, שם הוא עוזר להורים עם ילדיהם הקטנים לבנות בסיס כלכלי איתן לבריאותם הכלכלית העתידית. זה המקרה כאשר זוגות זקוקים למשאבים, וזה משאב נהדר להורים וילדיהם.

אמהות ואבות שנשארים שנה ומעלה יכולים לשלם לתכנית פרישה מיוחדת המכונה IRA בן זוג.

אם אתה כבר חוסך לפנסיה

או שאתה משלם כעת לחשבון חיסכון 529 או לחשבון חיסכון אחר, ודא שיש לך מרחב תמרון בתקציב שלך. בעת בניית התקציב המשפחתי שלך, עליך לקחת בחשבון גם מקורות הכנסה נוספים כגון השקעות. אם זה מקבל יותר מדי, מתכנן פיננסי מוסמך יכול לעזור, ולמשפחות מסוימות יכול להיות יועץ פיננסי שיעזור למזער עלויות כגון טיפול בילדים. כדי לעזור לך לשמור על הכסף שלך בעת שמירה על ילדיך, כדאי לך להזמין מתכנן פיננסי שיוכל להסתכל על התמונה הגדולה יותר של הכספים שלך ולהציע אסטרטגיות והצעות למשפחה. הנה כמה טיפים כיצד לנצל יחסי עבודה קרובים עם יועץ פיננסי כדי לעזור לך למתן חלק מהדברים שמשפיעים עליך. כשאתה עובר את התכנון הכלכלי המשפחתי שלך, חשוב כיצד אתה רוצה להשאיר מורשת. גלה עוד אודות חיסכון והשקעת כסף לפנסיה ויעדים פיננסיים אחרים לטווח הארוך. גם אם אינך בטוח מאיפה להתחיל במימון משפחתי, תוכל לעזור לך לתכנן טוב יותר לעתיד.

כמו כן, היעדים הכספיים של ילדיך ושלביך – על הילדים להיות מציאותיים ביחס למשאבים שלך ובהתאם לצרכים הכספיים של משפחתך.

המשך לקרוא

כדי ללמוד עוד על סוגי נושאי התכנון הפיננסי הספציפיים למשפחות בעלות הכנסה כפולה. סיפקתי רשימת ביקורת של שיקולים כלכליים חשובים שיעזרו לך להתארגן כשיש לך תינוק. זה בא מנקודת מבט של יועץ פיננסי והורה חדש, אבל זה שימושי לכל משפחה.

בכמה צעדים פשוטים

ניתן להעלות משפחה צעירה בדרך לבריאות כלכלית ולרווחה. כשאתה מכין תקציב, זה לוודא שיש לך את הכסף שאתה צריך כדי לחסוך לעתיד. בנוסף לבניית קרן חירום, תקצוב טוב יכול לאפשר לך להשקיע מוקדם ולשלם עבור כל הצרכים שאתה זקוק להם. לא לבזבז יותר מדי כסף, להגביל את האינפלציה באורח החיים וליצור בסיס פיננסי יאפשר למשפחה שלך להתחיל טוב כלכלית.

וודא שיש לך קרן חירום שתוכל לכסות את העלויות למשך 6 חודשים, ואז תקף את קרן הפנסיה שלך. בעוד שרוב היועצים הפיננסיים מתריעים מפני זה, עליך להתחיל בניתוח שלך כדי לקבל תוכנית.