בקבוצת הייעוץ העסקי בע"מ אנו ממשיכים לבסס את עצמנו כאחת מחברות האימון והייעוץ המובילות ומאמינים שהמטרה העיקרית של העסק שלנו היא לצמוח ולהפוך אותו לרווחי יותר. התוצאות שלנו מראות שעבודה כמאמן ויועץ עוזרת לנו להימנע מצווארי בקבוק תכופים ולהשיג את מטרותינו מהר יותר. כדי להעמיק בעולם הייעוץ הפראי והמכניס, ריכזנו מדריך כיצד להתחיל ולשווק חברת ייעוץ משלך. ככל שחברת הייעוץ שלך הולכת וגדלה, ייתכן שתצטרך לעזור בניהול פרטים אדמיניסטרטיביים ובעצם לבצע משימות ייעוץ.

יועצי ניהול מתנהגים כצדדים שלישיים ניטרליים שיכולים לתת לחברה שלך תובנה מה לא בסדר והיכן ניתן לשפר

עד שהחברה תפעל, יועץ עסקי קטן יכול לעזור בזיהוי חוסר יעילות טכנולוגית ובמציאת פתרונות לשיפור המערכות והתהליכים של החברה שלך.

אם העסק שלך יורד במורד בשנים האחרונות

יועץ ניהול יכול לעזור לך לבצע את השינויים הדרושים להחייאת העסק. יועצי ניהול יכולים גם לספק מידע והכוונה לסייע למנהלים ולמנהלים בתוכניות העסקיות שלהם, באסטרטגיה העסקית ובתפעול שלהם. אתה יכול גם לסמוך על יועצי הניהול שיהיו בונים בביקורת שלהם, יחנכו את העובדים שלך ואפילו יעשו דברים כמו לחסל עובדים שלא מעט עוזרים לעסק שלך. אני מקווה שמדריך זה לימד אותך כיצד להקים חברת ייעוץ ונתן לך הדרכה שלב אחר שלב כיצד לבנות עסק מצליח משלך. לאחר שפיתחתם את העסק ומוכנים להשיג לקוחות, בררו מדוע אתם רוצים להיות יועצים לעסקים קטנים ולמה אתם רוצים לעזור לבעלים בתכנית העסקית שלו, האסטרטגיה העסקית והתפעול שלו.

הגדר כתובת דוא"ל בכדי לאחד את אמינותך כיועץ לעסקים קטנים מההתחלה. תן לו לדעת שאתה מתחיל את הקריירה שלך כיועץ לעסקים קטנים, כך שהוא יכול לשלוח לך המלצות בדרך.

למידע נוסף על מה שעושים יועצי ניהול, פנה ליועץ הניהול שלך או למתווך BBG לקבלת מידע נוסף. עיין בתוכנית ההסמכה של יועץ עסקי מוסמך (CBCP) או במכון ההסמכה (BCAI) של ייעוץ עסקי למידע נוסף.

להלן נסתכל על כמה מהשירותים שאנו מציעים וכיצד לפתוח ייעוץ לעסקים קטנים. הרבה זמן התעסקתי עם יועצים לעסקים קטנים, ויש כמה דברים שהיו חשובים לי.

לא משנה איך אתה מקדם את חברת הייעוץ שלך

אתה משקיע בשיטות שיווק ייעוץ שמכניסות אותך למגע ישיר עם לקוחות פוטנציאליים. בחינת התחרות שלך יכולה להיות מאיימת, אבל אתה יכול ללמוד מהם המון כיצד לגדול ולשפר את עסק הייעוץ שלך. למרות הביקורת שמופנית לעתים על יועצי הניהול, הם מייצרים ערך מוסף לחברות בינוניות ואתה צריך לדעת מתי ולמה להשתמש בהן. אם עדיין לא עשית זאת, עיין בסקירה יסודית של חברות הייעוץ שאתה מכיר ואוהב בתחומך.

אנשי מקצוע מנוסים עם הצלחה מוכחת בתחומם יכולים לפתוח עסק משלהם על ידי הפיכתם ליועץ לעסקים קטנים

קריירה כיועצת לעסקים קטנים המשתמשת בחוכמה בכישוריך ומייצרת הכנסה משתלמת יוצרת הזדמנויות לעזור לאנשי מקצוע עסקיים אחרים להשיג את יעדיהם.

זה יכול להיות מועיל מאוד אם גורם מבחוץ מגיע עם רעיונות ויועץ יש נקודת מבט חדשה על העסק

על יזמים לשקול להזמין יועץ עסקי אם הם זקוקים לעזרה בתכנון עסקי ובמבט על הדרך שהם בוחרים. יועצים יכולים להתאים לעסקים קטנים שאינם יכולים להרשות לעצמם עובדים במשרה מלאה בכל ימות השנה, הזקוקים לצד שלישי בכדי לפתור בעיות עסקיות, או שרוצים מומחה עם ייעוץ ואסטרטגיה. יועצים לעסקים קטנים המתמחים בניהול פיננסי יכולים לסייע לחברות הזקוקות לייעוץ בתחומים בהם הם מרוסנים כלכלית, כמו הכנת שכר או תכנון מס.

חשוב שיזמים יקבלו את עצתו של יועץ הניהול כביקורת בונה בשלב זה

על הבעלים לקבל משוב ולהצהיר על התוכנית, אותה עליו לתקן ולתקן במידת הצורך. ברגע שהחלטתם לפתוח ייעוץ, עליכם לקבל מושג כמה כסף אתם גובים מהלקוחות שלכם. להלן שישה צעדים שצריך לבצע לפתיחת חברת ייעוץ המסייעת ללקוחות להצליח. כשאתה מתחיל לעצב את עסק הייעוץ שלך, ראשית עליך לשקול את הערך שאתה יכול להציע ללקוחותיך, כגון שירות לקוחות, שירות לקוחות, שיווק ופיתוח עסקי.

זה יעזור לך לבחון טוב יותר את סוג העסק שאתה מקים ואת גודל העסק שלך

לאחר שהקמתם את העסק הקטן שלכם כיועץ, אתם זקוקים ליועץ עסקי טוב שיוכל לעזור לכם בתכנון הסוג והתוכנית העסקית הנכונה. יועצים לעסקים קטנים מסייעים לחברות לאסוף ולהבין ניתוחים ודוחות כדי שיוכלו לקבל החלטות עסקיות חכמות על סמך הנתונים.