השקעות בחברות בלתי מוסדרות המכונות משרדים משפחתיים משפיעות על זכויות המשפחות והאנשים בארה"ב ובאזורים אחרים בעולם. גבולות נחקרים במשרד הרב-משפחתי, המספק למשפחות או אנשים פרטיים גישה למגוון רחב של מוצרים ושירותים פיננסיים, כולל בנקאות השקעות, ניהול השקעות ושירותים פיננסיים.

בעולם שימשיך להשתנות ומשתנה

משרדים משפחתיים מכונים "עיני אוזני המשפחה" ומייצגים משפחות בריטניות ובינלאומיות כאחד. אנו מביאים מומחיות ללא תחרות לשרת משפחות ועסקים כיום, ולהדריך אותם כמעט בכל עניין משפחתי ועסקי שאפשר להעלות על הדעת. הידע והמומחיות שלנו מאפשרים לנו לשרת טוב יותר את צרכיהם של משפחות, עסקים ואנשים פרטיים בבריטניה, ארה"ב ואזורים אחרים בעולם.

אנו מעצבים את ההבנה של עסק משפחתי ועסקים משפחתיים בבריטניה באמצעות גישה מתודולוגית הכוללת מחקר ארכיון, ניתוח מרחבי וכמותי. זה כולל בחינת הקשר בין המשפחה לעסק, ותפקידם של משפחות ועסקים בהתפתחות ובצמיחה כלכלית.

כלכלה חייבת להיות מסוגלת לשאול ביקורתית על סיבה ותוצאה וליישם מגוון רחב של מחקרים תיאורטיים ואמפיריים על הקשר בין עסק משפחתי להתפתחות כלכלית

הנושאים יהיו תפקידם של עסקים משפחתיים בפיתוח צמיחה ופיתוח כלכלי ותפקידם בהתפתחות וצמיחה כלכלית וחברתית.

כדי להבין מדוע לימודי כלכלה יכולים להועיל

חשוב להכיר את האוניברסיטאות הטובות ביותר בכלכלה באירופה. תואר ראשון בכלכלה יכול להכין סטודנט למגוון רחב של משרות במגזר הפרטי והציבורי, כמו גם במגזר הציבורי. הפוך לאחד המוסדות המובילים המציעים דוחות כספיים ועשה את בדיקת הנאות שלך והיזהר אחריהם. בדקו מה אתם לומדים מקורס ניתוח אמיתי ומדוע מדובר בתואר חשוב בכלכלה, תוך הפעלת בדיקת נאותות ועוקבים אחר ממצאי המחקר המעניינים והרלוונטיים ביותר בנושא עסק משפחתי ופיתוח כלכלי.

בוגרי עסקים מוערכים באותה מידה בזכות יכולתם להצליח בתפקידים שונים במשק

והשכיח שבהם הוא מנהל עסקים. קורסי כלכלה מצליחים מכיוון שהם מוכשרים היטב – למגוון רחב של משרות בסקטור הפרטי והציבורי. מינהל עסקים, ניהול פיננסי ומנהל עסקים קשורים קשר הדוק לכלכלה.

קורס כלכלה כולל תכנית כללית של בתי ספר יסודיים וכן מספר קורסים כלכליים

כלכליים ופיננסיים. מכללת בלין מציעה תואר בכלכלה המכסה מגוון רחב של סחורות לא כלכליות, כלומר סחורות ושירותים בשפע ובחינם, כגון שירותי בריאות, חינוך, ביטוח בריאות ותחבורה.

כפי שאתה יכול לראות

תואר בכלכלה יכול להוביל למגוון קריירות מעניינות. ברגע שיש לך תואר בעסקים, תוכל להמשיך במגוון מסלולי קריירה, כולל מחקר, פיננסים, פוליטיקה ועוד. תוכנית התואר העסקי מציעה הזדמנויות גם לסטודנטים המעוניינים להמשיך את לימודיהם בתחומים אחרים כגון משפטים, פוליטיקה, כלכלה או פסיכולוגיה.

תואר גבוה בכלכלה לא רק יאפשר לך לעבוד בחברה

אלא מצופה ממך לשאול שאלות כגון "מדוע תרצה לעבוד בייעוץ עסקי" ו"מה דעתך להסתבך בחומר משמעותי פרויקט מחקר שאתה עובד עליו ?. " במקרה זה, אתה יכול בדרך כלל לפרנס את עצמך בעבודה במשרה מלאה כעוזר מחקר במחלקה לכלכלה באוניברסיטה.

מענה לשאלות כלכליות הפך לבעיה מרכזית עבור סטודנטים רבים

ופרופסור לכלכלה בהרווארד קלאודיה גולדין רוצה לדעת מדוע נטען בבוטות שחלק מהדברים שאנשים חושבים על כלכלה וקריירה בעסקים הם פשוט לא נכונים. חלקן פשוט אינן נכונות, אך הן חשובות משום שהן משפיעות על החלטותיהם של אנשים.

יש הסוברים כי כלכלה כמעט אף פעם לא חוקרת יחסים חברתיים

במקום זאת הם לומדים כלכלה וניהול עסקי, ולא היבטים אחרים של החיים, כמו חיי משפחה. הסיבה מדוע לא לוקחים ברצינות AOC כאשר הם מדברים על נושאים אחרים הקשורים לכלכלה היא שהם למדו כלכלה כסטודנטים במכללה.

ייעוץ כלכלי אינו מציע אפשרויות יציאה בתשלום גבוה שקיבלתם כשאתם מבלים כמה שנים בגולדמן זאקס

IBD או מקינזי. אולם חלק מהאנליסטים הצליחו לעשות קריירה מתוך יכולת לעבוד בייעוץ עסקי ללא תואר. חלק מהאנליסטים עובדים בעבודות בעלות שכר נמוך בייעוץ עסקי, כגון שירותים פיננסיים, בריאות, ביטוח ותעשיות אחרות.

חלקם חוזרים לייעוץ העסקי ועובדים כעובדי קיץ ב- IBD, אחרים בייעוץ עסקי. האם אתה מכיר מישהו שעבד בחברות ייעוץ עסקי עם תארים בייעוץ עסקי, שירותים פיננסיים, בריאות או תעשיות אחרות?

תואר בכלכלה

הוא הזדמנות לימוד הבוחנת נושאים של הקצאת משאבים, תמריצים, עושר ואחרים. זו הדרך הטובה ביותר, אך לא האפשרות היחידה. כלכלה קיימת בצורות רבות ושונות, החל מתארים קולג'ים בשכר גבוה וכלה בתואר ראשון בכלכלה, גם אם התואר הראשון אינו כלכלה. אולי תרצה להגיש בקשה לתואר שני בכלכלה או כלכלה מתמטית. אם אינך מעוניין בקורס לימודים דו-שנתי בתואר שני בכלכלה, אתה יכול להגיש בקשה לתואר שני במנהל עסקים (MBA) או לתואר שני בניהול עסקים (MBM).