לאחרונה פרסמתי ספר חדש של דייוויד סיגל, מומחה לתכנון פיננסי וניהול השקעות: "קבל כסף חכם, תניע את החיים הפיננסיים שלך." הגדל את עושרך בעזרת הייעוץ הפיננסי הטוב ביותר ממומחי הפיננסים והמומחים המובילים בעולם בתחום זה. – עצות המומחים המועדפות עלי הן תשלום חובות, עדיפות היעדים הכספיים שלך והשקעה ראשונית. אם אתה יודע איך זה לחיות משכורת לשכר ולדעת שאתה רוצה את הכסף שלך בחזרה, שוחח עם מתכנן פיננסי אם אתה רק זקוק לייעוץ כיצד לעשות זאת. הם יכולים גם לעזור לך ליצור תוכנית פיננסית מלאה המכסה את כל ההיבטים בחייך, החל מתכנון פיננסי וניהול השקעות ועד ניהול חוב ותכנון פרישה. אני יודע זאת מכיוון שהתמזל מזלי לספק ייעוץ פיננסי מקצועי במשך יותר מ -20 שנה, לאחרונה כחבר באגודה לתכנון פיננסי.

אם אתה מבקש ייעוץ פיננסי ממתווך או מיועץ רובו

חשוב לדעת אם היועץ שאיתו אתה עובד הוא נאמן. באופן אידיאלי, יועץ פיננסי יהיה אמנה, אך אם יש לך צורך פיננסי מיוחד הדורש מומחה כגון עורך דין, מתכננים פיננסיים יכולים לעזור לך למצוא אחד כזה. מצד שני, הם מתייחסים לסוגים מסוימים של יועצים פיננסיים שיכולים לעזור לאנשים פרטיים ולחברות לעבוד יחד כדי ליצור תוכנית להשגת יעדיהם הכספיים.

אנשים משתמשים במתכננים אם הם רוצים לנקוט בגישה ארוכת טווח בייעוץ פיננסי עם פניות קבועות של אנשי המקצוע שלהם.

יועץ פיננסי טוב

לעומת זאת, יסתכל על המצב שלך לפני שייתן ייעוץ. אם אין לך זמן או עניין לנהל את הכספים שלך, יש סיבות טובות להעסיק יועץ פיננסי. עבודה עם יועץ פיננסי פירושה שמישהו אחר יכול להתמודד עם מה שאין לך זמן ולהבטיח שתשתמש בכספיך בצורה הטובה ביותר. בניגוד למתכננים פיננסיים, מאמני כסף הם מישהו שיכול לעזור לך בתמונה הגדולה של הכספים שלך.

הם יכולים להסביר מונחים פיננסיים מורכבים בשפה פשוטה

לייעץ ללקוחות שלהם לגבי הסיכונים של השקעות שונות ולתת להם עבודה. מתכננים פיננסיים יכולים לייעץ ללקוחות בכל דבר, החל באסטרטגיות השקעה ועד עבודה – מאזני החיים לתכנון פיננסי. ספרי מימון אישי והשקעות יכולים גם להוות מקור טוב לייעוץ פיננסי בחינם, ולרבים יש גם רכיב מקוון.

ישנם סניפים רבים המציעים ייעוץ פיננסי כללי

אם כי אנשים צריכים לדרוך בזהירות לפני שהם הולכים אחריהם. כמות הייעוץ הפיננסי המוצעת משתנה מאוד, ולמרות שכל ההיבטים חשובים, עליכם לתעדף אותם בעת רכישת חשבון חדש. כשאתה מקבל ייעוץ פיננסי מקצועי, עליך להבין היטב את הדרך שאתה משלם עבורו.

יועץ פיננסי

הוא איש מקצוע המספק שירותים פיננסיים ללקוחות על פי מצבם הכלכלי. על יועצים פיננסיים לא רק להקל על עסקאות, אלא גם למלא את תפקיד יועצי ההשקעות והמתכננים הפיננסיים בתכנון הפיננסי של לקוחותיהם. יועצים פיננסיים הם אנשי מקצוע המספקים מומחיות בתחומי תכנון פיננסי, ניהול השקעות, ניהול נכסים והקצאת נכסים. הם מומחים במתן מומחיות במגוון רחב של נושאים, כגון אסטרטגיית השקעות, ניהול תיקים או אסטרטגיות השקעה.

מתכנן פיננסי הוא אחד הראשונים שדיבר איתך על ענייניך הכספיים, תחילה איתך ואז עם המשפחה, החברים ובני המשפחה.

אם הנסיבות משתנות

יועץ פיננסי יכול לעזור לך להתאים את התוכנית הפיננסית שלך למצב הנוכחי. אם יש לך כסף בחשבון מתווך או רובו-יועץ, אתה יכול לקבל ייעוץ מהמשאבים שלהם ללא תשלום. מתכנן פיננסי יכול גם לעזור לך לתאם את החשבונות שלך, חיסכון במס, השקעה נבונה ותכנון עזבון, כך שתוכל להתמקד ב להרוויח יותר כסף וליהנות ממה שיש לך. גם אם אתה עושה את כל התכנון הפיננסי שלך בעצמך או שיש לך מצב פיננסי מורכב, היעזר ביועץ.

אנשים רבים ייפלו לייעוץ פיננסי ויראו את תשואותיהם נשחקות עם השנים

אך בשורה התחתונה השירות הוא בזבוז כסף. כמו כן, כל מי שיש לו בעיות כלכליות כבר יודע שהוא צריך להוציא פחות, לחסוך יותר ולהשקיע בצורה חכמה – אבל הוא לא עושה שום דבר מזה.

ובכל זאת אמריקאים רבים מתחילים לשלוט במצבם הכלכלי על ידי פנייה לייעוץ פיננסי

אחת הסיבות האפשריות היא שכספים הם עניין פרטי מאוד, וזה יכול להיות מאיים כשאתה חדש בעולם התכנון הפיננסי והניהול הכספי ורגיל להיות בדרך הנכונה. לסיום, מצא יועץ פיננסי שתוכל לסמוך עליו והציע לעודד אותך להשיג את מה שאתה רוצה להשיג. זה טוב גם לדבר עם היועץ הפיננסי שלך אם הוא מרגיש בטוח כלכלית ואתה רוצה שמישהו יוודא שהוא יעיל ככל האפשר.