יועצים ארגוניים מספקים ייעוץ עצמאי ואובייקטיבי לארגונים על מנת להגדיר ולהשיג את יעדיהם באמצעות שימוש משופר במשאבים. אנו עוזרים למנהלים ומנהלים שאחראים על ניהול ותיאום משאבים בארגון, ועוזרים בשיפור הארגון. לאור מצב השוק, חברות שרוצות להיות מובילות בתחום הייעוץ הארגוני, או אפילו יועצות בכלל, צריכות להתמקד בכך. תמיכה בארגונים בשיפור ביצועיהם בתחומים כגון שיווק, מכירות, שירות לקוחות, תפעול, כספים, פיתוח עסקי, משאבי אנוש ועוד.

לדוגמא

יועץ לפיתוח ארגוני יכול לעבוד עם קבוצות שונות כדי לזהות את הבעיות החשובות ביותר בארגון. אם היועץ מאמין שחלק מהארגון צריך לתקשר טוב יותר, הוא או היא עשויים להציע או לבקש רעיונות אחרים על מה נדון, וזה עשוי להיות מומלץ לצוות ההנהלה, לדירקטוריון או לבעלי עניין אחרים.

אז יועץ הניהול יכול להכשיר מנהלים שונים בשיטות העבודה הטובות ביותר הדרושות לפתרון בעיות אלה

ההנהלה יכולה לבקש ייעוץ כיצד לארגן מחדש את הארגון כך שיתאים יותר בקלות לשינויים כגון הנהגת מדיניות פיננסית, או לגבי הפתרונות המעשיים ביותר.

אבחון מקצועי צריך לכלול הערכה של האפקטיביות הארגונית הכוללת

ותהליך הייעוץ אמור לסייע בהפחתת חסמי השיפור שזוהו. על מנהלי לקוחות להבין שהיועץ בוחן בעיות לפני שהם הולכים למצוא פיתרון, ולהכיר בכך שההגדרות של הבעיות החשובות ביותר עשויות להשתנות במהלך המחקר. איננו מציעים אסטרטגיות ספציפיות להגברת הסכמות ומחויבות למידה ויעילות עתידית. ללקוחות הזכות לצפות שהתמחותו של יועץ עסקי היא לשפר את יכולתם לפתור בעיות עתידיות ומציגות. יועצים מקצועיים צריכים תמיד לדבוק בעקרון העבודה איתם ולהתפתח באופן רציף כיועצים פרטניים.

אם מנהלים מבינים את מטרת הייעוץ המצוין

הם יבחרו יועצים ויצפו מהם לערך רב יותר. כדי להעביר את הפירמידה למטרה שאפתנית יותר, יועצים צריכים לשפר את יכולתם לנהל את קשרי הלקוחות שלהם. יועצי CEN יזהו מראש את הקשיים וההזדמנויות הייחודיים של הארגון ואז יתכננו תוכנית מותאמת להשגת יעדים אלה. הצוות מייעץ כיצד ליישם המלצות בצורה הטובה ביותר, לנהל שינויים בתהליך ולתכנן לעתיד.

תוכנית הייעוץ הארגוני משלבת עקרונות אלה עם שיטות מובילות בכדי לספק ייעוץ מותאם העונה על צרכיו האישיים של כל ארגון

בנוסף לשירותי הייעוץ הנוכחיים, תקבל ייעוץ פרטני כיצד לנהל את הארגון שלך. חבר אנשים שעובדים מרחוק, מנהלים את הצוות שלך ועובדים עם העובדים שלך במגוון דרכים, כולל פגישות פנים אל פנים, באינטרנט ובאופן אישי.

במתן כל השירותים הללו, היועצים שלנו מביאים מיומנויות התנהגות המסייעות לך להשיג את יעדי הארגון שלך, כמו גם את צרכי העובדים שלך. האם אתה מנהל שצריך לשפר את הביצועים העתידיים של החברות שלך?

כאשר עובדים מבינים שקולם חשוב ובעל ערך להצלחת החברה

הם נוטים יותר לדבר ולהציע אזורים לשינוי. כמובן שזו סיבה עיקרית מדוע כדאי להיעזר בתמיכת יועץ לפיתוח עסקי: להגדיל את הרווחים. עכשיו שאתה יודע קצת יותר על היתרונות של שכירת יועץ לפיתוח עסקי, אתה תהיה מוכן לגלות עוד.

ההנחיות בנושא זה מתמקדות בסיוע לך להקים ארגון חדש או להרחיב את הארגון הקיים שלך

עבוד עם צוותים בארגון שלך לתכנן, לפתח וליישם תוכנית ניהול שינויים ומנהיגות כדי לענות על שינויים חיצוניים ופנימיים המשפיעים על הצוות והארגון שלך, כגון שינויים בניהול או בהנהגה. בין אם זו תוכנית עסקית, תוכנית עתידית אסטרטגית או אסטרטגיה ארוכת טווח, תהליך תכנון שיטתי זה עוזר לכולם להסכים על המשמעות של השגת בהצלחה את המטרות והאסטרטגיות שלך כדי להגיע לשם. הארגון מובנה באופן ברור ועקבי בשיטות העבודה שלו, כולל קבלת החלטות ופתרון בעיות.

דיון מצוין על מה שלמדתי על ייעוץ ניתן למצוא ב"ייעוץ לשינוי ארגוני "של פריץ סטיל

יועץ ארגוני יכול להתמקד בשני חלקי הרצף: פיתוח עסקי וניהול שינויים ארגוניים. דוגמאות לשני חצאי הרצף הזה יכולות להיות תכנון עסקי, תכנון וניהול אסטרטגי ותכנון מנהיגות. למידע נוסף על זיהוי לקוח אמיתי, קרא את המאמר שלי בנושא אסטרטגיה עסקית אמיתית ופיתוח אסטרטגיה לארגונים.

ייעוץ ארגוני מיושם בנושאים מורכבים העומדים בפני ארגונים בתחומי פיתוח עסקי

תכנון אסטרטגי וניהול, וניהול שינויים ארגוניים. מחקרים על המבנה הארגוני, ראיונות עם עובדים ומנהלים בכל הרמות, הערכות יעילותם של תהליכים עסקיים, לימודים על מבנים ארגוניים וכו '

בין אם החברה שלך עדיין בחיתוליה או מבוססת

סדנאות אלה יכול לספק בהירות וחזון אחיד לכל חברי הארגון שלך. בין אם אתם מחפשים עובד בהזמנה אישית או נסיגת דירקטוריון, CEN יכולה לספק לכם התחייבות שתתאים לצרכים ולתקציב שלכם. התייעצויות בהתאמה אישית נערכות על ידי אנשי מקצוע ללא כוונת רווח ב- Cen ויכולות לנוע בין שעה במקום למעורבות אינטנסיבית בת 18 חודשים – ארוכה של כל אנשי הצוות והדירקטוריון בפיתוח ארגוני.