אולי שמעתם על המושג "מתווך משכנתא" מחבר שקונה בית, אבל פשוט לא ידעתם מה זה.

ברוב המתווכים למשכנתאות יש מגוון מלווים איתם הם עובדים, ולא כל המתווכים עובדים אצל אותם המלווים. לבסוף, חלק מתווכי המשכנתאות עובדים בעמלות ועשויים להעדיף למכור משכנתאות למלווים שאינם מציעים את המשכנתא התחרותית ביותר.

אם יש לך הלוואות גרועות או שאתה משקיע בנדל"ן

יתכן והמתווך שלך יהיה שותף למשכנתא שמתמחה רק בהלוואות משכנתא. אם המלווה שלך משלם עמלה למתווך משכנתאות, המתווך יכול להעדיף את המלווה הזה, וייתכן שלא תקבל את העסקה הטובה ביותר. יש מלווים שמשלמים עמלות למתווכים למשכנתאות לאחר סגירת ההלוואה, כך שעבודה עם מתווך לא אמורה להשפיע על עלות ההלוואה שלך.

אם תחליט לחסוך פחות מ -20%

בקש מיועץ המשכנתאות שלך קידום מיוחד שיאפשר לך לתרום להון הביתי שלך במהירות רבה יותר. חישוב עלויות המשכנתא הסבירות שלך כדי לקבל מושג טוב יותר על מה שעושה מתווך משכנתא מסוים הוא דרך טובה להחליט אם ללכת איתם.

מציאת המתווך המתאים למשכנתא חשובה כמו בחירת המלווה המשכנתא הטוב ביותר

ונבון לראיין לפחות שלושה אנשים כדי לברר אילו שירותים הם מציעים, כמה ניסיון יש להם וכיצד הם יכולים לעזור לפשט התהליך. אם אתה עדיין לא בקשר בנקאי או לא מרוצה מהתנאים שמציעים המלווים המשכנתא הקיימים, אתה צריך לחפש ביקורות מקוונות. הלווים צריכים גם להסתכל ברשתות החברתיות כמו פייסבוק, טוויטר, לינקדאין ופורומים מקוונים אחרים כדי לראות אם למתווכים המשכנתאות יש את הזכויות לחוויה שלהם.

בדוק את חוקי רישוי המשכנתא של מדינתך כדי להבין אם אתה זקוק לרישיון משכנתא בכדי להיות מתווך משכנתא. הניסיון שלך צריך להיות עדכני וקשור ישירות להלוואה שאתה נותן, כמו תנאי ההלוואה שלך ומצבך הכלכלי.

אם אתה יועץ משכנתא, אנא עיין בטופס הבקשה המקוון שלנו לניסיון חינם למשך 30 יום בייעוץ המשכנתא שלנו.

אתה יכול להתקשר למתווך משכנתאות שעובד עם מספר מלווים

כדי לעזור לך לזהות לווים, אך זכור כי מספר המלווים שיש למתווכים המשכנתאות גישה אליהם משתנה, ולכן כל אישור צריך להיות מאושר לעבוד איתך בנפרד. פאני מיי מנפיקה אישורי הלוואות ללקוחות, אשר לאחר מכן ניתן להקצותם לכל אחד מהמספרים ברשימה המאושרת של בנקאי המשכנתא שלך. יש לנו גם רשימה מקיפה של מלווים במשכנתאות ויחסי הלוואה לערך, שיעזרו לך למצוא את האפשרות המושלמת עבורך. לאחר שתסדיר את ההלוואה ואת המלווה המתאים לך ביותר, מתווך המשכנתאות שלך יעבוד איתך כדי להבטיח שהעסקה תעבור בצורה חלקה עד ליום הסגירה. הם גם אוספים מסמכים מהלווים ומעבירים אותם למלווה המשכנתא לחתימה ולאישור. לאחר סיום כל הניירת, מתווכי המשכנתאות יעבדו למען הלווים למצוא את שיעורי המשכנתא הטובים והנמוכים ביותר שיש.

רוכשי דירות הזקוקים להערכת מצבם הכלכלי יכולים לפנות למתווך משכנתא

בין אם אתם מחפשים הלוואת FHA ובין אם הלוואת VA, ניסיון בניהול הלוואות והבנת הדרישות יעזור לפשט את התהליך. מתווכי משכנתאות יכולים לגבות מכם את שירותיהם בהתאם למוצר שתבחרו ושווי המשכנתא שלכם. אם יש לך זמן לחפש משכנתאות בהתחשב בשיעורים המשתנים, ואם אתה צריך לוודא שהבקשה שלך מסתובבת במהירות, מתווכי המשכנתאות יכולים להיות בחירה נבונה עבורך.

החיובים יכולים להשתנות במידה ניכרת, אז וודא שאתה עושה את שיעורי הבית שלך לפני שאתה נרשם למתווך משכנתא וודא שעשית את כל המחקר ועשית שיעורי בית לפני שאתה נרשם.

אם המלווה שלך משלם למתווך עבור מתווך המשכנתא, זה יכול להיות דגל אדום. במקום ללכת למלווה לקבלת תעריפים, מתווך המשכנתאות עשה עבורכם את כל העבודה החוקית ובמקום לשלם לכם עבור המשכנתא, הם עושים זאת עבורכם.

לווה פוטנציאלי קונה בית חדש ושוקל אפשרויות הלוואה ממלווים שונים

במקביל, המתווך מזכה את הלווה במשכנתא ממלווה משכנתא אחר. חשוב שלמתווכי המשכנתאות תהיה גישה למדיניות הלוואות בנקאיות המוגבלות למשכנתאות הניתנות על ידי הבנק. מתווך המשכנתאות פועל בשם לווה כדי למצוא את התעריף הטוב ביותר להלוואה ואת יחס ההלוואה לערך הנמוך ביותר. שאל את המלווה או המתווך שלך לגבי שיעורי המשכנתא הנוכחיים והאם השיעור הנקוב הוא הנמוך ביותר באותו יום בשבוע. אין קשר בין יחס ההלוואה לערך לבין שיעורי הריבית הנגבים במשכנתא של לווה.