אם אתם מחפשים יועץ פיננסי, חפשו מנהל פיננסי שיעזור לכם לנהל את ענייני הכספים של משפחתכם. יועץ פיננסי מקיף יעבוד איתך בכדי לזהות את יעדיך לטווח הארוך, ינתח את מצבך הנוכחי, ימליץ על המלצות נבונות ויסייע לך בדרך.

שירותי הייעוץ האקדמי של המכללה למחיר עובדים עם צוות שיצר סביבה תומכת לסטודנטים

סגל, צוות וסטודנטים בתכניות האקדמיות של המכללה. 17 היועצים האקדמיים של ג'יין ק. תומכים בסטודנטים בכל דבר, החל בחקר המגוון הרחב של הקורסים וכלה בעבודה עם מרצים ברמה עולמית וסיורי ייעוץ יומיים עם מורים לתיאוריה ולמעשה. בנוסף, היועצים מציעים מגוון רחב של שירותי ייעוץ אקדמי, כולל ייעוץ פיננסי, תכנון פיננסי, פיתוח מקצועי ועוד.

הנה מה לחפש בבחירת יועץ פיננסי

הם יכולים לעזור לך לתכנן את משפחתך לקולג 'ולהציע לך ייעוץ פיננסי מהימן. כמו גם לעזור לך לעמוד בתוכנית ההשקעה שלך, יועץ יכול גם לעזור לך להתמקד בדברים שאתה מעדיף להתעלם מהם, כגון ניהול חוב, תכנון פנסיוני ונושאים פיננסיים אחרים.

יועצים יכולים לעודד משפחות להיפגש

כדי לדון בהבדלים ולדבר על מה שהם רוצים לעתיד. בפגישות אלה, יועץ המשרד המשפחתי צריך להיות מוכן להתייחס לדור הבא כאילו הוא מנסה למשוך לקוחות ועסקים חדשים. יועצים שלא יכולים לבנות קשרים אפקטיביים עם "הדור הבא" יגלו כי הייעוץ שלהם הרבה פחות יקר לרוכשים פוטנציאליים ומסתכן באובדן עסקים והכנסה משמעותיים. אם היועץ לא יכול לעצור את זה, אתה יכול להמשיך ולבקש מהמשפחה שלך להסתכל קדימה ולשקול את מה שאתה רוצה לראות בעתיד.

העסקת איש מקצוע ליצירה ותחזוקה של תוכנית מקיפה

היא השקעה יציבה לכל מי שחסר יועץ פיננסי שמבין את הצרכים הכספיים של הדור הבא של המשפחות ואת התוכניות הכספיות שלהם. יועצים פיננסיים, שמתמקדים בתכנון פיננסי לאלפי שנים ולנשים, הם התחלה מצוינת. הם עורכי הדין של לקוחותיהם, המייעצים למגוון רחב של נושאים, כולל תכנון פנסיוני, ניהול השקעות ותכנון מס.

אם אתה מעוניין להעביר עושר לדור הבא

להתאים את הגישה הפיננסית שלך כדי לעזור לך להמשיך תשוקות, ומתן ייעוץ והכוונה שיעזרו לך להישאר מעודכן, להתחיל להקשיב כדי ללמוד עוד על משפחתך. הקשר עם הלקוח החדש שלך מתחיל בייעוץ חינם, שבו היועץ הפיננסי דן איתך ביעדים הכספיים. היעדים והנסיבות הפיננסיות של הלקוחות שלך, אתה יכול להיפגש איתם לצורך תוכנית תכנון פיננסי מקיפה. ייעוץ פיננסי עבורך ועבור משפחתך ויועציה הפיננסיים שלהם.

על היועץ לעזור למשפחה להחליט כיצד לשתף אותם במידע, כך שכל הצדדים יוכלו ללמוד את העובדות והאמיתות הבסיסיות. על היועץ לאתגר את מנהיגי המשפחה מה הם רוצים ומה נחוץ, ולשרת את המשפחות היטב.

כדי להעריך את הדינמיקה המשפחתית ולעזור למשפחות להתקדם, מנהלי עושר צריכים להבין את המודלים הרבים של ניהול עושר שלמדו. לשם כך על היועץ לפעול כאחד מרבים מהמודלים הללו, אך גם כמומחה לכלכלת משפחה ותכנון פיננסי.

אתה צריך לתכנן ולהיות בשיעורים הנכונים

כדי לעמוד בדרישות הלימוד שלך במהירות האפשרית. הכלי הטוב ביותר שיעזור לך בכך הוא פגישה עם יועץ אקדמי. שירותי ייעוץ וייעוץ אקדמיים יכולים לעזור, ומכללת טרנט קאונטי (TCC) היא מכללה מובחרת לשנתיים שנבחרה למטרה זו.

המשימה שלנו היא לספק לך את ניירות הערך שאנו מציעים. כאחד המומחים הפיננסיים המובילים בטקסס, אנו מעצבים ובונים עבורך תיקי עבודות במגוון סוגי נכסים.

לאחר שקיבל את הדוקטורט בשנת 2011 מאוניברסיטת ג'ורג 'וושינגטון

זכה לארסון במוניטין של מחקר באיכות גבוהה, כולל תואר שני בכלכלה מאוניברסיטת טקסס באוסטין ודוקטורט מאוניברסיטת הרווארד. הוא ייעץ לנשיא אובמה והיה יועץ בכיר למדיניות כלכלית לאובמה במהלך מסע הבחירות לנשיאות 2008. גולבי היה מועמד על ידי אובמה ביומו הראשון בתפקידו למועצת היועצים הכלכליים וכיהן במועצה מאז תחילת ממשל אובמה.

אחרים בפאנל המייעץ כוללים את שר האוצר לשעבר לארי סאמרס

שבדק בקצרה את המדיניות המוניטרית של בנק הפדרל ריזרב של ניו יורק לאחר עזיבתו של בן ברננקי, ואת מזכירת המדינה לשעבר הילארי קלינטון. כלכלה היא תחום בין תחומי המשלב מגוון רחב של תחומים כמו כלכלה, מדע המדינה, פסיכולוגיה, סוציולוגיה וכלכלה. דוגמאות אחרונות כוללות כלכלה באוניברסיטת שיקגו, אוניברסיטת הרווארד, אוניברסיטת פרינסטון ובית הספר לעסקים בהרווארד.

כדי להצליח בסביבה העסקית המשתנה במהירות

מנהלי נכסים צריכים ללמוד להתמודד עם דינמיקה רגשית ומערכת יחסים במשפחה. למרות שכל משפחה היא ייחודית, הם חולקים היבטים רבים בחייהם שעל מנהל עושר משפחתי להכיר ולהיות מודע להם. חלקים רבים מתכנית עיזבון הם חלק ממנה, ויועצים עסקיים ומשפחתיים צריכים ללמוד כיצד להבין ולעבוד עם יחסים משפחתיים ודינמיקה בכדי לבצע את העבודה שאומנו לעשות. כלכלת משפחה אמריקאית ונותנת ייעוץ פיננסי לשכל הישר לאנשים מכל שכבות האוכלוסייה.