בין אם אתה רק מתחיל כיועץ למסעדות, היית רופא כללי כבר תקופה או רוצה לקחת התמחות, כאן תמצא את כל מה שאתה צריך לדעת על אבני הבניין של ייעוץ לבטיחות המזון. הערכת תוכניות: בעת התחלת משימה חדשה, תפקידו הראשון של יועץ אבטחה הוא להעריך מדיניות ותוכניות קיימות הקשורות לבטיחות. לאחר שהבינו היטב את צרכי האבטחה של הארגון, הם לעיתים קרובות מתבקשים לייצר דוח מקיף על מצב האבטחה הנוכחי בענף המסעדנות ועל פוטנציאל השיפור שלו.

יועצי בטיחות בבניין מסייעים בזיהוי הפרות לפני ביצוע בדיקה כך שתהיה מוכן ויכול לעמוד בתקני הבטיחות. הם יכולים גם לפקח על קבלנים בזמן שהם מבצעים את העבודה, ולבדוק מכונות באופן אישי אם יש להם את הידע.

עליך גם ליידע אותך על אמצעי האבטחה והתקנות העדכניים ביותר המסופקים על ידי חוקרים אמינים

אנשי מקצוע וסוכנויות ממשלתיות על ידי קריאת פרסומים וחומרים אחרים בנושאים אלה. לא כל יועצי האבטחה יכולים לעזור להכשיר צוות, אך אם יש לך כזה, אתה יכול לעשות זאת לבד עם יועץ טוב. יועצי אבטחה הם חברים בעלי ערך בצוות שלך ועובדים עם צוות ה- EHS הנוכחי שלך.

אם מחלקת אבטחת הבית של המעסיק שלך מנהלת הכל בנוחות, היועץ יכול להמשיך לספק הדרכה ועזרה. בכל פעם שאתה מבצע שינויים משמעותיים בתהליך שלך, יועץ האבטחה שלך יהיה בהישג יד – ויתקשר ויבדוק אותך.

בנוסף למיומנויות כלליות

מי שרוצה לעסוק במקצועות אחרים בתחום הבריאות והבטיחות בעבודה חייב להיות בעל ידע רב בתחום מסוים. אדם שעובד כיועץ אבטחה חייב להיות מסוגל להעריך נתונים ולהיות בעל כישורים מצוינים בפתרון בעיות. וודאו כי לחברי חברת הייעוץ לבטיחות בבית הספר שלכם ניסיון רב בבית הספר ובטיחות, ולא רק היועץ הבכיר.

מתן ייעוץ לבטיחות בבית הספר לפרק זמן מוגדר הוא אחד ההיבטים החשובים ביותר שיש לקחת בחשבון בעת הקמת יועץ לבטיחות בבית הספר.

אם ברצונך ללמוד עוד על שירותיהם של יועצי בטיחות בבנייה

תוכל לפנות אלינו לקבלת מידע נוסף. צוות האבטחה שלנו ב- RETTEW יכול לעזור לך לפתח תוכניות אבטחה יזומות ולהעריך תוכניות קיימות. בין אם אתם רק מתחילים לפתח מדיניות אבטחה חדשה ובין אם אתם זקוקים לתמיכה בתוכניות רגולטוריות או נדרשות, היועצים המוסמכים שלנו עומדים לרשותכם או כמעט לצידכם. לארגונים יש מספר אפשרויות להתקשר עם יועצי בטיחות ולשיפור תוכניות ה- ETS.

הצוות שלנו זמין עבורך בכל מקום, בין אם במשרדך, במפעל או באתר. יועצי ומאמני אבטחה של RETTEW יכולים להגיע אליכם גם בכדי לערוך הדרכות, ימי עיון, סדנאות ואירועים מיוחדים אחרים כמו כנסים.

אנו מציעים ייעוץ אבטחה מקיף באתר

לפיו מומחה אבטחה משובץ בחברתך. תוכנית החונכות שלנו עוזרת לחבר יועצי אבטחה מנוסים עם אנשי מקצוע חדשים בתחום הייעוץ הביטחוני ומסייעת להם לצבור ניסיון בתחום זה, כך ששני הצדדים יוכלו להבין טוב יותר את הסיכונים והיתרונות שבאבטחה בארגון שלך.

אנו מבצעים ביקורת ובדיקות

מציעים למעסיקים הכוונה ובמידת הצורך מציעים שירותי ייעוץ נוספים. יש לנו גם אפשרות לבדוק מתקנים ומקומות עבודה, לזהות סיכונים בריאותיים ובטיחותיים קיימים, לבצע את התיקונים הנדרשים וליישם את הצעדים והפתרונות הדרושים למניעת תאונות. יועצי הבטיחות שלנו מכשירים עובדים גם כיצד לזהות ולמנוע סיכונים בריאותיים ובטיחותיים, ומכשירים אותם ביישום ופיתוח תוכניות בריאות ובטיחות, וכן בהדרכת עובדים לטיפול נכון בציוד ובנהלי הבטיחות. בנוסף לכל אלה, אנו מציעים גם שירותים אחרים, כגון ייעוץ למעסיקים בנושאי בריאות, בטיחות וסביבה.

יועצי הבטיחות שלנו עובדים כפרילנסרים או כחלק מצוות מומחים בתחום ספציפי כגון בריאות, בטיחות, ניהול סביבתי או ניהול סביבתי.

המשימות הספציפיות של יועץ אבטחה משתנות בהתאם לתפקיד ולענף. הם יכולים לקחת על עצמם את תפקיד מנהל האבטחה אם קיים צוות פנימי או לעבוד בשיתוף פעולה הדוק עם צוות האבטחה הפנימי בארגון.

יועצי בטיחות מתבקשים לעיתים קרובות לספק הדרכת בטיחות והסמכת חובה לעובדי הארגון

הם מספקים הדרכות, עונים על שאלות בטיחות מורכבות, משתתפים בכנסים רשמיים של OSHA ותומכים בלקוחות לאורך כל היום. המשימות הקשורות לבטיחות של יועץ בטיחות נעות בין הדרכה לתמיכת לקוחות במהלך היום.

הם מכוונים לפרטים

הוגים גדולים שיודעים כללי אבטחה מבפנים ומבחוץ ובעלי ניסיון בתחום מסוים של ביטחון או שעבדו ישירות בשטח. לרוב הם אנשי מקצוע התורמים את מומחיותם בייעוץ וייעוץ בנושאי אבטחה לחברה. בעל יכולת לתמוך בלקוחות לאורך התהליך ולתמוך בלקוחות לאורך כל מחזור חייהם.