במאמר זה אתן לכם סקירה על האופן בו עבודה כיועץ להגנת האש יכולה להבטיח לכם תכנון מבנה בטוח ומוצלח יותר. הופתעתי לגלות שמספר מקרי המוות באש בארצות הברית עולה עם גיל הבניין.

מומחים לבטיחות אש פונים באופן קבוע לפתרונות הגנה מפני שריפות סטנדרטיים בדרישות בקפדנות ובכנות מירבית

כפי שעשינו בספרייה המרכזית בסיאטל. עבודה זו מבוססת על מתן הבנה ברורה של השפעת האש על הבניין ועל דייריו, כמו גם על תפקיד העיצוב במיגון האש.

הוא מכסה את אותו מידע חיוני הדרוש להפחתת סכנות האש ולהגנה על הצוות במקרה של שריפה, וניתן לגשת אליו מכל מקום ובכל זמן.

כיועץ מוסמך לבטיחות אש

חובתך ליידע מייד את איש ההסמכה על כל נסיבות שיכולות להשפיע על יכולתך להמשיך לעמוד בדרישות ההסמכה שלך. זהו הצעד הראשון בהעסקת יועץ כיבוי אש שיוכל לייעץ לך לגבי חובותיו החוקיות של מעסיקך כלפי עובדיך ולהבטיח לך כי עובדיך בטוחים בסביבתך. אין דרך טובה יותר לבדוק את כישורי הייעוץ שלך בנושא בטיחות אש מאשר לעמוד ברציפות ותמיד בכל הדרישות הרלוונטיות של מערכת ההסמכה. אם ברצונך להשתמש בשירותי יועצי כיבוי אש, חפש אישורים העשויים להיות להם.

עליך לבצע הערכת סיכוני שריפה של רכושך

אשר חייב להעריך את בטיחותם של כל האנשים הרלוונטיים במקרה של שריפה ולבצע את העקרונות והחובות המפורטים להלן. יועץ לבטיחות אש יכול לעשות זאת על ידי ביצוע הערכת סיכוני אש במהלך בדיקה במקום בנכס ואז כתיבת דוח על בטיחות מבנים ומתן ייעוץ והמלצות. אתה יכול גם לעבוד עם היועץ שלך לפיתוח תוכנית רצפת בניין ותוכנית בטיחות כדי להבטיח בניין בטוח יותר בשעת חירום. היועצים שלך יכולים לעזור לך בזיהוי אזורי סכנת בטיחות בבניין שלך, כולל חדרים המכילים חומרים מסוכנים ונמצאים בסיכון נוסף, ולהציע הצעות כיצד להפוך את החדרים הללו לבטוחים.

עליהם להיות מסוגלים להסביר בבירור היכן שריפה יכולה להתרחש במקום העבודה, כמו גם סכנות אפשריות בבניין, כגון אזעקות אש, מטפים, גלאי עשן ודלתות כיבוי.

אם ברצונך להגיש בקשה ליועץ מוסמך לבטיחות אש

אנא שלח לנו דוא"ל. צרו איתנו קשר כדי לדון ביועץ מקצועי שיוכל לעזור לכם לעמוד ביעדי בטיחות האש שלכם במקום העבודה. אם ברצונך להרחיב את ההסמכה שלך לדרגת אש גבוהה יותר ולבצע בדיקות צד ג ', אין צורך להגיש מועמדות מחדש. עם זאת, אם אינך יכול לשמור על אותה רמה של עמידה בהסמכות כמו תעודת יועץ מוסמך שלך בנושא בטיחות אש (CFSC), אתה עשוי להיחשב לשיעורי האש הנמוכים יותר למרות שהסמכתך.

הסיבה לביטול ההסמכה עשויה להיות למשל כי "היועץ המוסמך להגנת האש עבד ולא עמד בדרישות

הסיבות להשעיה יכולות להיות, למשל, אי מתן רשימה מתוזמנת של פרויקטים או תיעוד פרויקטים. יתכן גם שהשעיית ההסמכה של יועץ מוסמך לבטיחות אש (CFSC) אם הוא או היא לא עובדים בהתאם לדרישות ההסמכות שלו ו / או התנאי המוקדם ההסמכה שלו.

עבודה עם יועץ בטיחות אש בפרויקט או בבניין הבא שלך תהפוך את עבודתך לחלקה יותר

אתה יודע לעדכן את הבניין שלך ואילו מערכות הגנה מפני אש מספקות את הפתרונות התואמים ביותר והבטוחים ביותר. עבודתכם איתם תשמור על תושביכם ותסייע במניעת נזק עתידי לבניין.

מומחה יבטיח כי הערכת סיכוני האש שלכם עומדת בקריטריונים של PAS 79

המכסה את הדרישות החוק מפעילה עסק. יועץ מנוסה יעזור לך לבחון את המדיניות הנוכחית שלך, לייעץ לך בתכנון פרוטוקולים העומדים בקודי הבנייה, ולגבש מדיניות עדכנית במסמך מקיף בנושא בטיחות אש.

זה מבטיח שמערכת הגנת האש שלך תואמת את תקנות הגנת האש שנאכפות בתחום השיפוט שלך ותוכננו במיוחד למבנה הבניין הייחודי שלך

יפקח עליכם יועץ מורשה לבטיחות אש אשר יפקח על מערכותכם המותקנות באופן אמין בכדי להבטיח את שלומם של כל הדיירים.

אנו מציעים ייעוץ בנושא הגנה מפני אש

ייעוץ למערכות הגנה מפני אש, הגנה מפני אש וניהול חירום וכן מערכות לניהול אש. אנו מביאים שיטות עבודה מומלצות עולמיות משותפות למינוף הידע המקומי שלנו ולצייד את מהנדסי בטיחות האש שלנו כדי להבטיח את הרמה הגבוהה ביותר של בטיחות הציבור באתרי נופש משולבים. התובנות המקומיות שלנו מציידות אותנו בידע ובניסיון בכדי לספק ייעוץ בטיחות אש איכותי וממוקד ללקוחות שנוכל להתייעץ איתך.