נראה כי קהילת בית שמש לא חתמה על הסכם גג לחינם, הקובע בנייה של 17,000 דירות חדשות בעיר. באזור 9.6 דונמס, גינדי הולדינגס בונה בניין מגורים חדש באזור בו רכשה 415 מיליון שקל מהעיר תל אביב תמורת 99 שנים תמורת 99 דולר לשנה. מחיר הדירה, שכולה תהיה פטורה ממס, הוא 2.15 מיליון שקל, על פי דיווח של "הארץ".

כדי לקרוא עוד על יד אליהו מחירי דיור מומלץ לגשת לאתר israhouse.co.il

דירת שלושה חדרים מרווחת ממוקמת בשכונת דונמס 9.6 ביד אליהו

ברובע תל-אביב בבית שמש. על פי דו"ח של ידיעות אחרונות, אתה יכול לקבל 5,000 ש"ח שכירות לחודש ולמצוא אותו בקומה הראשונה בבניין תמורת 2,500 ש"ח לשנה. דירה מרווחת עם 5 חדרי שינה, עם 4 חדרי שינה ו -2 חדרי אמבטיה, תוכלו לאכלס מחדש 5,000 ₪ שכר דירה לחודש.

עשרות סוכני נדל"ן בישראל משרתים קונים זרים, אך רק אם אתה דובר עברית, מדווח ב"ידיעות אחרונות ".

אם אתה מבצע השקעה בנדל"ן בישראל

עליך להרחיב את החיפוש ולשקול אזורים אחרים במדינה. ישראל היא מדינה קטנה ויש רק כמה ערים גדולות כמו תל אביב וירושלים, אבל אם אתה רוצה לקנות נכס מחוץ לישראל כדי לחיות או ליהנות ממנו בחופשה, אז יש לך מושג טוב על תחום העניין שלך. ברכישת נכס בישראל, חיוני לעבוד עם איש מקצוע שמבין גורמים חשובים ומכיר היטב את השוק שאתה מעוניין בו.

ישראל היא מדינה קטנה ויש רק כמה ערים גדולות כמו תל אביב וירושלים, אך אם ברצונך לרכוש נכסים מחוץ לישראל כדי לחיות וליהנות מהחופשות שלך, עליך להיות מודע לתנאי השוק ולסוגי הדיור השונים שיש בארץ.

למרות שהמחוזות המזרחיים של תל אביב

עם אוכלוסייה של יותר מ -80,000 תושבים, משתרעים למדי, אין שם כמעט מסחר. ענף הנדל"ן מאמין שמקום כמו יד אליהו הוא המקום הנכון לחפש הזדמנות להתחדשות עירונית. מכיוון ששר השיכון והבינוי מצפה לחזור לפריפריה, ומכיוון שנבנים באזור מספר רב של בתים חדשים, ענף הנדל"ן משוכנע שזה בדיוק מה שאתה מחפש. אחת הסיבות העיקריות להשקעה בדיור ישן בשכונות ידאלג'ה היא שככל הנראה היא פותחה מחדש במסגרת תכנית ההתחדשות העירונית, שתשפר משמעותית את איכות החיים של תושבי אותן שכונות והעיר כולה.

אם היית משקיע 4 מיליון שקל בדירה בתל אביב בשנה שעברה

היית יכול למכור אותה ברווח של 5% ולהרוויח 200 אלף שקל. אם תעקוב אחר הדוגמה הזו ותשקיע בה עוד 4.5 מיליון דונם, הרווח מהמכירה יכול להיות גבוה עד 6% או אפילו 2% בלבד. עם זאת, אם שילמתם על זה 400 אלף דונם, על פי הערכות ענף הנדל"ן, הייתם מקבלים תשואה טובה בהרבה (6.0%) על דמי השכירות של הדירה מאשר זו של טבריה.

מישהו עם תקציב של 4 מיליון שקל עשוי לשקול לקנות כמה דירות בפריפריה

כדי להרוויח יותר ממה שהוא הרוויח על ידי השקעה בדירה בחלק מרכזי בישראל. מישהו עם תקציב של 3 מיליון דונם בתל אביב ו -2 מיליון בטבריה אולי היה רוצה לשקול לקנות כמה דירות בפאתי כדי לשלם יותר ממה שהוא זכה כשהוא או היא השקיעו בדירה במרכז ישראל.

באזור המרכז עליו לשקול גם ערים מסביב

כמו בת ים, המציעה מספר רב של דירות בתל אביב ובערים הסמוכות, וראשון לציון, מספר קטן בטבריה והשאר. של הגדה המערבית. באזורים המרכזיים, עליו היה לשקול את הערים הסובבות בת יום כיפור, העיר הגדולה ביותר במערב ישראל, כמו גם את העיר הקטנה יותר רמת גן ואת העיר ראשון-ראשון.

נכון להיום, רובע יד אליהו מאופיין בעיקר בדיור איכותי בחלקים המרכזיים והדרומיים של העיר, כמו גם במספר רב של דירות בעלות הכנסה נמוכה בתל אביב.

יד אליהו וכפר שלם הן שכונות יחסית משתלמות

ובתי מגורים חדשים מפותחים בכדי להציג דירות שנרכשו על ידי זוגות צעירים שרוצים להישאר בתל אביב. בירושלים, רוב העסקאות לדיור חדש נעשות בחלקים המרכזיים והדרומיים של העיר, מה שהופך אותם לאזורים שבהם המחירים הם הגבוהים ביותר, בעוד שיש עלייה בשיעור העומד על הממוצע העירוני. ירושלים ותל. אביב מציגה הבדלים גדולים ברמות המחירים בין שכונות מבחינת סוג הדירה שנחקרה, סוג העסקה הנפוץ ביותר. אולם בירושלים, כל השכונות שנבדקו מראות אחוז גבוה של עסקאות בשכונות בעלות הכנסה נמוכה ואחוז נמוך בשכונות בעלות הכנסה גבוהה; בעוד שבאביב, שם המגמות שונות מאוד משכונה לשכונה, מגמת המחירים משתנה במידה ניכרת בין שתי השכונות.