מאפרים ממליצים על גווני ורד או אפרסק מאובקים הטובים ביותר לגווני עור בינוניים עד בהירים וגווני אלמוגים כהים, שעובדים היטב לגווני עור בינוניים עד כהים. גוונים בהירים נוספים כוללים שפתונים, בעלי נימות חמות לגווני עור כהים יותר וגוונים קרירים יותר לגווני עור בהירים יותר.
למידע נוסף בתחום של בלוג קוסמטיקה ויופי כדאי לבקר ב- makeup4u.co.il

בחר צבעים שמשלימים את גוון העור שלך לפני איפור

אם העור שלך הוא זית, או אם העור שלך בעל גוון אפרפר חיוור או אפור, חפש את הגוונים הניטרליים הטובים ביותר. אם יש לך גוון עור חם, בחר בגוונים חמים כגון אדום עמוק, שמפניה, חום, בז 'וזהב בבחירת גווני עיניים ושפתיים.

תסתכל על צבע השיער הטבעי והעיניים שלך

כדי לקבוע את הגוונים החשובים ביותר של העור שלך ובחר איפור שמשלים אותו. אם גווני העור שלך נראים צהובים, זהובים או אפרסקים, אתה תיראה נהדר עם תכשיטי זהב, איפור זית בצבע אדום או ירוק ובגדים. בחר קונסילר מבוסס זהב בצבע התואם את גוון העור שלך, מכיוון שהוא מנגד נגד עיגולים כחולים סביב העיניים.

בבחירת בסיס וקונסילר

שימו לב לגוונים ניטרליים התואמים את גוון העור שלכם. בחר כמה גוונים הקרובים לגווני העור שלך ובדוק אותם על ידי טפיחת התבנית לא רק על הידיים שלך אלא גם על הלסת שלך כדי לקבל צבע במראה טבעי. הגוון הנכון מתאים את עצמו לגוון העור שלך ואינו גורם לך להיראות ביישן.

ברגע שאתה מכיר את צבע העור והגוון, החיפוש שלך אחר הגוון הנכון הופך להיות הדוק בהרבה. כעת לאחר שקבעת את נימות גוון העור שלך, יהיה קל לקנות קרן, ובסופו של דבר תבחר את המחמיא.

עכשיו שאתה מכיר את הגוון שלך

הרבה יותר קל לדעת איזה איפור, בגדים וצבע שיער הכי מתאימים לעור שלך. עליך ללמוד אילו גווני איפור מכסים בצורה הטובה ביותר את הפגמים בעור שלך ולמה. חלק מהמראה הזוהר והחם הוא גוון האיפור המתאים לגוון העור שלך, מה שאומר שאתה יכול להוסיף גווני זהב שונים לפנים שלך כדי להשיג אפקט שטוף שמש.

אם יש לך גוון עור בינוני או צהבהב למשל

תזדקק לקרן עם רמז צהוב שיתאים לגוון העור שלך. הבנה באילו מוצרים להשתמש היא חשובה במיוחד בעבודה עם גווני עור הודיים, מכיוון שלרוב אני מתקשה לבחור את הבסיס, הסומק והצללית הנכונים. לא משנה אם אתה רוצה לבחור בגלאם טבעי, קלאסי או מודרני, למשל למראה כלה טוב, ניתן לצבוע את גוון העור שלך בקלות בעזרת הטיפים האלה.

יסודות צהובים לסוגי עור רבים עובדים היטב מכיוון שהם מנטרלים את הגוונים הוורודים והאדומים של העור

לאנשים מכל גווני העור קל יותר למצוא יסודות תואמים וגווני איפור. ברגע שאתה יודע את הגוון והגוון שלך, דרך אחת לקבוע את הבסיס הנכון היא להיעלם מתחת לעור.

לאחר שניקרת

קילפת והרטיב את העור, אינך צריך הרבה קונסילר או קרן. אם אתה צריך לאזן את גוון העור שלך, בסיס עם כיסוי קל עד בינוני עובד הכי טוב, אבל נסה בסיס כבד יותר אם אתה רוצה כיסוי נוסף. האיפור שלך צריך להתאים לגווני העור שלך, אחרת תראה עייף, חיוור ונשטף, וייתכן שהבגדים שלך לא מתאימים לעונה שלך.

למרות שגוון העור שלך חשוב, הגוון שלך-הצבע שמגיע מהעור שלך ומשפיע על העור שלך באופן כללי-משחק גם תפקיד באיך טוב המוצר עובד עם הצביעה שלך.

נימות חמות נותנות גווני צהוב

זהב ואפרסק, בעוד נימות מגניבות נוטות להיות ורודות, כחולות ואדומות. זהב משלים את גוון העור שלך בצורה הטובה ביותר אם יש לך מראה חם, בעוד שכסף טוב מעיד על גוון קריר. הידיעה אם אתה המתאים ביותר לגוון קריר או חם תעזור לך להסתיר את פגמי העור שלך.

גווני הצלליות המועדפים על דוברוף לגווני עור זית נשרפים בצבע אדום, קרמל חם שצץ וצבעי עיניים בהירים בגווני תכשיט. נשים עור זית נראות מהממות בגווני איפור חמים כמו אלמוגים, אפרסק, חום זהוב בהיר, זהב ורד ומשמש.

אספנו שלושה מאפרים בולטים לעבודה עם נשים התואמות את גוון העור הזה-איל היופי הודא קאטאן ונמרטה סוני

כוכב בוליווד סונאם קאפור אהוג'ה ומייקאפ פאטי דוברוף-כמו גם הנשים שעושים עבורם את רוב "ה'יופי " של פריאנקה צ'ופרה וג'ונאס כדי שנוכל לחשוף את סודותיהם הטובים והטובים ביותר לאיפור עור זית. פלטות הן מרכיב מצוין ליופי מכיוון שהן מכילות מספר גוונים וגימורים שונים, כך שאתה קבל את האיפור הנכון לגוון העור שלך. לרוב הנשים במזרח התיכון יש עור זית, שיש לו גוון חם שמגיע עם מגוון קודי צבע שאולי עובדים איתו או לא.

ישנם גווני עור ושילובי גוונים בלתי מוגבלים

ולא קל למצוא את גוון השורש המושלם כמו בחירת גוון בהיר, בינוני או עמוק. קרן המותאמת לצרכי העור שלך יכולה להיות מוצר האיפור הקשה ביותר לשימוש מכיוון שהוא יכול לתת אתה בעל עור חלומי וחסר דופי, יכול להיות לו גם ההיפך המדויק אפקט אם אתה עושה את זה לא נכון.