ככל שתחסוך יותר, כך יהיה לך יותר כסף בעתיד. חיסכון לקרן פנסיה חשוב לכל מי שעצמאי ואין לו חברה שתדאג לו בשנות הפרישה שלו.

תמיד עדיף להתחיל לחסוך לפנסיה מוקדם ככל האפשר מכיוון שככל שתפקידו מאוחר יותר, כך יהיה לכם פחות כסף בעתיד. אם אתם עצמאים ואין לכם חברה שתטפל בקרן הפנסיה שלכם, זה הזמן להתחיל לחשוב כמה כסף אתם צריכים ומה האפשרויות העומדות בפניכם. . ייתכן שאתה זכאי לפנסיה, אך עליך תמיד לבדוק כדי לוודא שהמעסיק שלך מציע את האפשרות הזו.

עוד לא מאוחר להתחיל לחסוך לעתיד. אם אתם עצמאיים, כדאי שתדאגו לעצמכם בכך שתתחילו לחסוך לקרן פנסיה. אתה יכול לעשות זאת על ידי נטילת תרומה נוספת מהשכר שלך או על ידי תרומה מהרווחים שלך.

ככל שתתחיל לחסוך מוקדם יותר, כך יהיה יותר כסף בקרן הפנסיה שלך כשיגיע הזמן לפרוש. הסיבה לכך היא שערך החסכונות שלך יגדל עם הזמן כל עוד אתה משקיע אותו בחוכמה והוא מרוויח יותר מאינפלציה. ככל שתחכו מאוחר יותר, כך יהיה פחות כסף בקרן הפנסיה שלכם בגיל הפרישה בגלל אינפלציה וגורמים נוספים כמו ריביות נמוכות יותר בחשבונות חיסכון.

עצמאי חייב להתחיל לחסוך לקרן פנסיה, כי ככל שתפקידו מאוחר יותר כך יהיה לכם פחות כסף בעתיד. חשוב לדעת שאם אתם עצמאיים וההכנסה שלכם תשתנה, עשויות להשתנות גם ההפרשות שלכם לקרן פנסיה. חשוב מאוד לדעת מה יקרה אם תפסיק לעבוד או לא תוכל לעבוד יותר. בעתיד. אם אתה בפנסיה, תהיה לך קרן פנסיה. אין צורך בקרן פנסיה אם אינך בפנסיה.