זה יכול להיעשות באותו אופן שבו הם הלכו במעבר במהלך טקס החתונה. זה בדרך כלל הרבה יותר מהר מהתור בדלפק הקבלה והאורחים יכולים לשבת לפני שמסיבת החתונה מגיעה.

לפעמים מתוכננים אירועים מיוחדים לחתונה של בני הזוג

כמו מסיבת רווקות, מסיבת רווקים או מסיבת רווקות, או אפילו הפתעה לליל הכלולות. מסיבת החתונה שלך היא קבוצה של אנשים באירועים שבהם אתה רוצה להשתתף בימים חשובים, טקסים וקבלות פנים. לשם הפשטות, מסיבת החתונה שלך צריכה לכלול את החברים הכי טובים שלך, האחים, ואולי משפחה אחת או שתיים קרובות.

מסיבת החתונה שלך (הידועה גם כמסיבת חתונה) תכלול לא רק את האנשים שעוזרים לך לתכנן את היום הגדול שלך

אלא את האנשים שאתה רוצה שיהיו לצידך בזמן שאתה הולך במעבר ונושא את הנדרים שלך . עכשיו כשיש לך את רשימת האורחים שלך, הגיע הזמן לבחור את האנשים שיעמדו לצידך ביום הגדול שלך: החתונה שלך. אמנם יש תפקידים מסורתיים במסיבת חתונה שאתה יכול לכלול, אבל זה תלוי בך ובשותף שלך למי אתה רוצה להשתתף ביום המיוחד שלך. רק תיזהר לא להזמין מישהו שאינו ברשימת האורחים לחתונה שלך.

למרות שהחתנים והכלות לעתיד אינם ממלאים בדרך כלל תפקיד מיוחד בתכנון החגיגות הללו

עליך לנקות את לוח השנה שלך כדי להשתתף בתור VIP. אפילו ארוחת החזרות, שנערכת בדרך כלל ערב לפני החתונה, דורשת תכנון מסוים. מסיבות אירוסין, מסיבות רווקות (או מסיבות רווקות מעורבות), מסיבות רווקים ומסיבות רווקות וכו' – לוח הזמנים שלכם עשוי להיות עמוס באירועים לפני הנישואין. זוהי מסורת ברוב החברות לארח אורחים לאחר החתונה, והיא יכולה להימשך בין חצי שעה למספר שעות או אפילו ימים.

בתרבויות מסוימות נערכות חתונות נפרדות למשפחות החתן והכלה

חתונה היא חגיגה שמביאה הנאה ושמחה לכולם, כולל בני משפחה וחברים. זו הייתה הפעם הראשונה שלי בחתונה שבה כולם היו מאוהבים בחתן והכלה וניסו להפוך את היום הזה למיוחד באמת.

קבלת הפנים, כולל טקס חיתוך העוגה, הייתה מהנה ומהנה. ההורים שלי קיבלו אותנו נהדר והזמינו אורחים רבים. לבני הדודים והחברים שלי תכננו הרבה לקראת הפגישה. אורחים רבים הביאו מתנות שונות לבת דודתי, שהייתה כלה.

החתן נאלץ לרכוב על סוסה מעוטרת בתכשיטי כסף. מאוחר יותר הגיעה הכלה, לבושה גם היא בסונגקט כחול וסרונג, יפהפיה. אחותו של חבר שלי לבשה סרי אדום עם תכשיטים.

רקדנו טוב

ועד מהרה האולם התמלא בכל האורחים. לאחר שכל האורחים קיבלו את פנינו וברכו אותנו באיחולים, אבא הכריז על הריקוד הראשון שלנו. בזה אחר זה עליתי לבמה להעניק להם את מיטב האיחולים והמתנות, וגם עמדתי בתור להעניק להם את מיטב האיחולים במתנה.
למידע מורחב בנושא של הרכב לקבלת פנים בחתונות מומלץ לגלוש לאתר cuemusic.co.il

לאחר שהתלבשתי כמיטב יכולתי

הלכתי עם משפחתי לבית הכלות שבו התקיים טקס הברסנדינג. הייתה בינינו התרגשות ושמחה גדולה לראות את ההכנות לחגיגת החתונה במשפחתנו, הקישוטים נעשו יום לפני טקס החתונה. ביום חתונתה, ביתה של חברתי היה מקושט בטוב טעם בפרחים צבעוניים, סרטים ובלונים. בערב, בשעה 16:00 לערך, התקיימו טקסים לפני יציאת ה"בארת".

למטה היו סטיבן, האיש הטוב ביותר, ג'פרי והבישוף, שהיו אמורים לחגוג את טקס החתונה. קם החתן ובירך את האורח, ועתה התכופף החתן ובירך את האורחים וקרובים חדשים. אבי הכלה ואבי החתן והכלה חיבקו זה את זה בצעקות.

לאחר מספר טקסים קלים

הם הוכרזו רשמית כבעל ואישה. החתונה הייתה גם הזדמנות לסוציאליזציה. המשפחות שלנו כל כך שמחו שטקס החתונה עבר בשלום והסתיים בזמן. רבים מבכירי הכנסייה, כולל הוריי והורי החתן, נכחו במהלך הנישואים הקדושים בקודש. אחרי החתונה הופיע הפזמון הנוצרי הפופולרי, אהבה מושלמת, וככל שכולם שרו אותו, עור אווז פשטו על כל גופי.

אכלנו ארוחת צהריים נהדרת, מאחלים לזוג המאושר הזה, אנחנו מוכנים לעזוב. יום החתונה היה שבת, ובהזמנה נאמר שעלינו לצאת מהעיר למלון בו נערכה החתונה. החלק העיקרי של הטקס נערך בחוץ, אז החלטנו לחקור את הפארק ואת מקום החתונה.

רוח קרירה רששה באווירה המערבית

והעניקה לאורחי החתונה אפקט מרענן כשכולם ישבו בביתנים, הולכים לצד. שני שפים היו אחראים על הכנת ארוחת הערב לאורחים ומשתתפי חגיגת החתונה. ההכנות לחתונה החלו חודש לפני החגיגה. לפי המסורת שנקבעה, הם נאלצו לשלם דמי כניסה.

בתור קבלת הפנים

הזוג הטרי, המארח, ובדרך כלל הוריהם, וכל עוזרי כבוד, מסודרים לפי הוותק, מברכים כל אורח בתורו. גינונים מערביים מחייבים לפחות אורח כבוד אחד ומתחתנים כדי לברך ולברך את האורחים, אך חברי משתה החתונה האחרים, הורים שאינם מארחים את המסיבה, אחים ואחיות וכו' אינם צריכים להישאר במקום. חוּט. קבלה.

מסיבת חתונה עוזרת לחתן ולכלה להתכונן ליום חתונתם על ידי הרגעת העצבים שלהם וגורם להם להרגיש בנוח

באופן מסורתי, במהלך טקס החתונה עומדים החתנים ליד החתן. בדרך כלל הם חברים קרובים או משפחה של החתן והם יהיו מעורבים בפעילויות רבות לקראת החתונה, כמו מסיבת רווקים. לקראת האירוע המיוחד, הם אחראים על דברים כמו השתתפות בחזרות ותכנון מסיבת רווקות.

חתונות הן אחד ההיבטים החשובים ביותר בחייהם של אנשים והם רוצים לעשות את זה שונה

בין אם אתה כותב את טקס החתונה שלך חודשים לפני או ברגע האחרון, המשאבים האלה יכולים לעזור לך ליצור משהו שגורם לך להרגיש כמו בבית. הקמת אתר חתונה היא הדרך הקלה ביותר לעדכן את האורחים שלכם ואחד השלבים החשובים ביותר בתכנון החתונה שלכם. מתכנני חתונות מועילים מאוד בהקשר זה ויעזרו לוודא שהספקים שלכם יודעים היכן ומתי להשתתף בטקס החתונה ובקבלת הפנים שלכם.