ייתכן שיש להם קישורים או טיפים שיעזרו לך למצוא עבודה. למרות שלא תמיד יש להם את המידע שהם צריכים, הם עשויים להכיר אנשים מנוסים אחרים ויוכלו להתחבר אליהם. מומחים אומרים שמחפשי עבודה צריכים לפנות לאנשים שהם מכירים בענפי העניין שלהם. היו לעיני אותם אנשים שעשויים להשפיע עליכם להגיע לראיונות.

הפוך את עצמך למטרה אטרקטיבית על ידי הצגת המראיינים מי אתה כאדם ולא רק כמקצוען

יש להציג את היסטוריית העבודה, ההשכלה, הכישורים, החוזקות, הערכים והכישורים שלך באופן שיעזור לך לעבור את הראיון. לפני שתתחיל להגיש מועמדות לעבודה, עליך לקבוע מה עושה אותך בעל ערך למעסיק.

מומחים אומרים שמחפשי עבודה צריכים לבחון את התכונות והכישורים הנפוצים ביותר הנדרשים לתפקיד ולכלול אותם

אם ישים. אתה גם צריך לוודא שאתה מתאים לתפקיד, שאתה יכול למשוך את תשומת הלב של מנהלים מגייסים, ושאתה מוכן היטב למענה על שאלות ראיון.

אם אתה רק מתחיל עבודה או מתחיל קריירה חדשה

ייתכן שתצטרך הכשרה נוספת או ניסיון כדי למצוא עבודה. חשבו על האחריות היומיומית הקשורה לעבודה בתחומים אלה וכיצד תוכלו לקבל את העבודה הרצויה לכם ביותר. שקול כיצד ניתן ליישם את המיומנויות שרכשת בסוג אחד של עבודה על משרות אחרות. עם זאת, רוב התפקידים המקצועיים דורשים השכלה והכשרה רבה יותר ממה שניתן להשיג באמצעות ניסיון חיים בסיסי ותוכניות אוריינטציה עבור עובדים חדשים.

סטודנטים יכולים לקבל ייעוץ מקצועי

בדיקות וייעוץ לחיפוש עבודה, ויכולים להשתמש בספריות משאבי הקריירה המנוהלות על ידי סוכנויות תעסוקה. אתרים אלו מספקים מודעות דרושים, עזרה בקורות חיים, קישורים לייעוץ קריירה ושלל כלים נוספים למחפשי עבודה. ברוב האתרים הארגוניים, אתה יכול להגיש מועמדות לכל משרות השכבות המקוונות, כולל משרות חלקיות לפי שעה ותפקידי מנהיגות.

השלבים האלה יכולים לעזור לך לצמצם את חיפוש העבודה שלך לתפקידים שאתה אוהב ולעזור לך להתקדם מבחינה מקצועית

אם יש לך זמן לחשוב היכן אתה רוצה להמשיך את הקריירה הבאה שלך, התחל להכין רשימה של חברות שאתה רוצה לעבוד בהן, במקום לחפש הזדמנויות עבודה חדשות. "חקור את התעשייה או הענף שאליו תרצה להיכנס וקבע באילו חברות תרצה לעבוד", אומר הוקט.

בררו אם אתם מתאימים לתפקיד על ידי בקשת ראיון הסברה עם מישהו שעובד באזור העניין שלכם. הכן שאלות עבודה וחברה שאתה רוצה לשאול מראיינים. עיין בתיאור התפקיד וכל מידע זמין על התפקיד.

לחלופין

אתה יכול להירשם להתראות משרות כדי לקבל הודעה על משרות פנויות חדשות. תקשורת שוטפת עם מנהל הגיוס מראה את העניין וההתלהבות שלך מהעבודה. לכן, שאלו שאלות במייל או בטלפון על מה הם אוהבים ומה קשה להם בעבודתם, ושאלו אם יש להם טיפים בשבילכם. בטח שמעתם את זה בעבר, אבל המועמדים לא לוקחים את זה מספיק ברצינות.

"אל תתקע עד כמה אתה נהנה מעבודה מסוימת ביום הראשון", אומר ניופורט. ברגע שתמצא חברה שתרצה לעבוד בה, הפוך למעריץ הכי גדול שלה. באופן אידיאלי, ארגונים רוצים שהעובדים יאהבו את החברה שלהם ויתלהבו מהעבודה שלהם.
למידע נוסף בתחום של הכוונה מקצועית עליך להעיף מבט ב- logipass.net

אם אתה כרגע עובד ומחפש מסלול קריירה טוב יותר או שונה, המשך לעשות את העבודה הנוכחית שלך עם גישה חיובית ומחויבות. כתבת קורות חיים, הגשת מועמדות לעבודה, עברת ראיון, ועכשיו כל העבודה הקשה השתלמה והציעו לך את העבודה.

מציאת עבודה

היא לא מדע וגורמים רבים משחקים תפקיד, אבל כשמחפשים עבודה בשוק של היום, יש מספר דברים שכולם ידעו טוב יותר מההתחלה. אתה יכול להקל מעט על חיפוש העבודה שלך על ידי שימוש באסטרטגיות יזומות למציאת עבודה חדשה – והטיפים למציאת עבודה חדשה הכלולים במאמר זה חלים על כל מחפשי העבודה, ממועמדים מתחילים ועד ותיקים הזקוקים לרענון מהיר. בין אם אתה רק נכנס לשוק העבודה או מתחיל קריירה, הנה כמה טיפים שיעזרו לך להגיע לשם.

סוג זה של נטוורקינג שימושי עבור מחפשי עבודה בכל שלב של התפתחות הקריירה שלהם

הדבר הטוב ביותר שמחפש עבודה יכול לעשות הוא לראות בדרכים חדשות של יצירת קשרים, הגשת מועמדות וראיון למשרה כהזדמנות, לא כמכשול, אומרת אהילה סאטיש, מנכ"לית תוכנית ההכשרה למנהיגות של Meseekna.

חלק ממחפשי העבודה אפילו בוחרים לעבוד עם שירותי כתיבת קורות חיים או משאבים מקצועיים

כדי לחסוך זמן ולשפר את קורות החיים והמכתבים המקדים שלהם. חיפוש העבודה הוא יותר מסתם מציאת עבודה והגשת קורות חיים למעסיק. למרות שייתכן שאתה יודע להגיש קורות חיים מקצועיים, כתוב מכתב מקדים מתחשב ותאמן לפני הראיון, לפעמים אתה פשוט לא מקבל את העבודה. אלא אם כן אתה אחד מבני המזל המעטים בקריירה פופולרית, מציאת עבודה חדשה יכולה להיות חוויה מאתגרת ומתסכלת.

הרשת שלך

קורות החיים שלך והראיונות שלך צריכים להראות את הניצוץ כדי למשוך תשומת לב, במיוחד בכלכלה קשה. השתמש בעצות אלה כדי להצליח בשוק תחרותי ולקבל את העבודה שאתה רוצה. אנחנו לא אומרים שאתה צריך לנטוש לחלוטין או להתעלם מהייעוץ המסורתי לחיפוש עבודה. אבל יחד עם זאת, יש כל כך הרבה זמין (שחלקם סותרים לחלוטין עצות אחרות שתמצא) שזה יכול בקלות להציף אותך.

זה גם יעזור לך להבין מה זמין ומה זמין

כדי שתוכל להיות אסטרטגי יותר לגבי חיפוש העבודה שלך. זהו המשאב הטוב ביותר לקריירה וחיפוש עבודה (עד כה) כדי למצוא אנשים שעובדים עבור חברות מעניינות ולתת למגייסים שיש להם משרות פנויות למצוא את עצמם.

ירידי עבודה הם דרך מצוינת להתחבר לחברה

ללמוד על משרות זמינות ולהציג את הכישורים שלך. הדוברים העיקריים שלנו מארחים סמינרים, סמינרים ודיונים קבוצתיים לכתיבת ושכלול קורות חיים, ראיונות, מועמדים בוגרים לעבודה, מחקר קריירה, בניית הרשת המקצועית שלך ועוד. הנושאים הנידונים נעים בין סוג ההשכלה או ההכשרה הנדרשת, תנאי העבודה, ההכנסה, פתיחת הקריירה וסיכויי הקריירה, ועד לתיאור עבודת העובדים במקום העבודה. מקום טוב למצוא מידע על קריירה באינטרנט הוא אתר האינטרנט של הלשכה לסטטיסטיקה של העבודה, שבו מחפשי עבודה יכולים למצוא את הגרסה העדכנית ביותר של מדריך סיכויי התעסוקה שהוזכר לעיל.

צור מספר גרסאות שונות של קורות החיים שלך עבור התעשיות השונות או סוגי התפקידים אליהם אתה מגיש מועמדות, כל אחת מדגישה את הכישורים שתרגלת בעבודה הקודמת שלך וכיצד הם משתלבים עם מה שאתה מביא לעבודה החדשה שלך.