ב-Lake Bluff Dental, אנו מספקים טיפולי השתלות שיניים מקצועיים ועושים כמיטב יכולתנו לקדם את השירות לאחר המכירה שלנו למטופלים. עבור רוב המטופלים, שתלים דנטליים ייפגעו לאחר הרדמה וניתוח. עם זאת, ניתן לשלוט בכאבי השתלת שיניים מסוג זה באמצעות משככי כאבים מקומיים (כגון איבופרופן).

לחילופין

רופא השיניים עשוי לקבוע כי יש צורך בשתל לאחר ניתוח עקירת שיניים. במקרים נדירים ניתן להתקין את השתל ביום עקירת השן. השתלה היא השלב הראשון בתהליך החלפת השיניים, ולכן אין מדובר בהליך חד-שלבי. אם יש לך שן אחת או יותר שצריך להסיר, זה יעשה קודם וייקח זמן להחלים לעצם הלסת לפני שניתן יהיה להכניס את השתל.

אם שן שנפגעה קשות נושרת או שצריך להסיר אותה

השתל והכתר יכולים להחליף אותה. זה מאפשר לשתל להחליף את שורש השן המקורי, ובכך לעזור לשתל לחקות את התחושה והתפקוד של שן טבעית. למרות שההליך האחרון בדרך כלל אינו נחשב כואב, ייקח זמן להתרגל לשן החדשה.

במהלך הליך השתלת השיניים בפועל

אתה לא אמור להרגיש שום כאב, שכן הפה שלך יהיה נתון להרדמה מקומית או שאפילו תינתן לך כדור הרגעה. רופא השיניים שלך עשוי לתת לך משככי כאבים לפני תחילת ההליך שלך, כך שכאשר חומר ההרדמה ייגמר, יהיה לך מספיק משככי כאבים לכל מקרה.

אם אתה מרגיש כאב לאחר מספר ימים

ייתכן שהגיע הזמן לפנות לרופא שתלים לבדיקה. אם אי פעם תרגיש כאב במהלך הליך שיניים כלשהו, פנה לרופא השיניים שלך מיד. לפני שתעבור כל הליך דנטלי, אתה תמיד צריך להיות בטוח שאתה יכול לשאול את רופא השיניים שלך שאלות אמיתיות.

רופאי השיניים וצוות השיניים שלנו ישמחו לענות על כל שאלה שיש לך. האתר שלנו, כולל פוסט זה, יספק מידע שימושי שיעזור לך להתחיל, אך זכור שאתה יכול ליצור קשר עם המשרד שלנו לאמנויות שיניים ברוקוויל כאן ברוקוויל, מרילנד בכל עת.

תצטרך לטפל בשתלים שלך כפי שהיית מטפל בשיניים הטבעיות שלך

כמו כן, עליהם לתרגל היגיינת פה טובה ולבקר את רופא השיניים באופן קבוע. ביקורים קבועים במרפאת שיניים לצורך ניקיון ובדיקות יאפשרו לצוות רופא השיניים לעקוב אחר השתלות המטופלים ולמנוע כאב וסבל מיותר במקרה של כשל.

אם השתל שלך גורם לך לכאב בפה

התקשר או פנה למומחה מיד כדי להעריך את מקום השתל. מקום ההשתלה עשוי לחוש כאב קל תחת לחץ, אך בתום שבועיים, אתה אמור לסבול ממינימום חבורות, נפיחות וכאב. כשתחזרו הביתה, סביר להניח שתרגישו כאבים במקום שבו הונח השתל.

החלמה מכל הליך כירורגי עשוי להיות מעצבן. כמו בכל הליך דנטלי, בדרך כלל יש אי נוחות קלה כמו דלקת חניכיים, נפיחות וכאב קל.

ובכן

כמות אי הנוחות שתחווה תהיה תלויה במידת הקושי של ההליך שלך וכמה שתלים הותקנו. התקנת שתל דנטלי בודד לא תהיה כואבת כמו התקנת שתל דנטלי על 4. חשוב לזכור כי 95% מהמטופלים מקבלים בהצלחה השתלת שיניים ואינם חווים כאב מלבד אי נוחות קלה בימים הראשונים לאחר הניתוח.

אתה יכול להיות בטוח שרופא השיניים שלך יעשה הכל

כדי להשתמש במיטב הטכנולוגיה המודרנית כדי להבטיח ניתוח מוצלח וללא כאבים, ומיד תחייך שוב. מכיוון שהם משתמשים בטכניקות הרדמה מתקדמות, אתה יכול להיות בטוח שהם יהפכו את ניתוח ההשתלה שלך ללא כאבים ככל האפשר.

אם אתה שוקל השתלות, דבר עם רופא השיניים שלך כדי לראות אם הם מתאימים לך. אם יש לך אובדן שיניים מלא או ספורדי, שאל את רופא השיניים של Huntsville לגבי שיניים תותבות או גשרים הנתמכים בשתל.

זכור

לוקח לפחות כמה חודשים עד שהשתל יסיים את השתלת העצם, אך לאחר השבועיים הראשונים להחלמה, לא אמורים להרגיש כאבים בשתל. עם זאת, חלק מהמטופלים עלולים לחוות כאב מתמשך במקום ההשתלה למשך עד 10 ימים. רוב החולים מדווחים על כאבים מועטים או ללא כאבים תוך יומיים לאחר ניתוח ההשתלה. למרות שניתוח פה עשוי להיראות כואב, שתלים דנטליים רבים אינם חשים כאב במהלך ההליך.

לפני ניתוח השתלת שיניים

בדרך כלל מוזרק חומר הרדמה מקומי, אשר שומר על ערנות לאורך כל התהליך, אך מבטל כל כאב במהלך עבודת שיניים על ידי הרדמה מוחלטת של הפה. עבור מטופלים שמודאגים מהליכי שיניים, זמין הרגעה דרך הפה. כאמצעי זהירות, על המטופלים לראות רופא שיניים או מנתח שיניים אם הכאב שלאחר הניתוח נמשך יותר מכמה ימים או אם הכאב מחמיר לאחר הניתוח. המטופלים לא צריכים לחוש כאב במהלך הניתוח עצמו, שכן הם קיבלו הרדמה מקומית או כללית, המרדימה את האזור הפגוע.

למרות שההליך

הוא זעיר פולשני, המטופלים יכולים בדרך כלל לצפות לכאב מסוים לאחר ההליך. לפני ההליך, המטופל מקבל הרדמה מקומית כדי למנוע כאב וחרדה במהלך ההליך. כאב במהלך הליכים אלה בדרך כלל אינו מהווה דאגה גדולה מכיוון שקיימות מספר אפשרויות הרדמה לשליטה בכאב, כולל הרדמה מקומית, הרגעה והרדמה כללית. ב-Rockville Dental Arts, אנו משתמשים בחומרי ההרדמה הטובים ביותר הזמינים כדי להבטיח שההליכים שלנו אינם כואבים.

ב-Precision Dental, אנו רוצים שכל המטופלים שלנו יקבלו מידע על הטיפול ותהליך הריפוי שלאחר הניתוח, בין אם קיבלת שתל מד"ר פקארד או לא.

עם זאת

אם אתה עדיין חווה כאב מספר חודשים לאחר הנחת השתל, התקשר אלינו מכיוון שזה כנראה מעיד על כך שמשהו לא בסדר. אם אתם חווים כאבי השתלות שיניים מעבר לכאבים רגילים לאחר הניתוח וברצונכם להתייעץ עם אחד מרופאי השיניים שלנו, השתמשו בכלי החיפוש המקוון השימושי שלנו כדי לקבוע תור עוד היום. אם אתם מתכננים לקבל השתלות שיניים במשרדו של ד"ר ג'יימס בורדן בוויליאמסבורג, ייתכן שאתם תוהים למה לצפות מתהליך הטיפול והאם תחושו כאבים לאחר הניתוח.
למידע מורחב בתחום של האם השתלות שיניים כואבות והשתלות שיניים בחולון עליך לבדוק ב- dental-clinics.co.il

אם עברת לאחרונה השתלת שיניים

אולי אתה תוהה מתי אתה יכול לצפות שהכאב ואי הנוחות ייעלמו לאחר הניתוח. למרות שהתהליך בפועל של הנחת שתל עשוי להיראות כואב בהכרח, האמת היא שאנו עושים כמיטב יכולתנו להבטיח שהמטופלים שלנו לא ירגישו כאב; ללא קשר למידת ההתערבות שלהם. חומרי הרדמה והליכי שיניים מודרניים מסירים את רוב הכאבים בכל הליך דנטלי, לרבות הליכים כמו עקירת שורש ועקירות שיניים. חלק מהמטופלים שהותקנו להם שתלים וגם הסירו אותם מחשיבים את השתלים כחסרי כאבים יותר.
למידע מורחב אודות האם השתלות שיניים כואבות והשתלת שיניים מחירון כדאי לגשת לאתר dental-clinics.co.il

אם העצבים קהים

ייתכן שלא תרגיש כאב במהלך הליך השתלת השיניים. רגישות מתונה עלולה להימשך כאשר מקום ההשתלה ממשיך להחלים ומתחבר לעצם הלסת. עם הזמן, המטופלים עלולים לחוות אי נוחות קלה בעת הנחת תותבת זמנית, שכן עצם הלסת יכולה לנוע במהלך איחוי השתלים.