המדריך המלא ליצירה ותחזוקה של אתר וורדפרס

וורדפרס היא מערכת ה-CMS הפופולרית ביותר בעולם. זה קל לשימוש ויש לו קהילה ענקית של מפתחים ומעצבים שתורמים לו. המשמעות היא שלעולם לא חסרים לך תוספים, ערכות נושא ומשאבים אחרים.

במאמר זה נסקור הכל מהתקנת וורדפרס ועד עיצוב האתר שלך ושיווקו במדיה החברתית.

מדריך זה ייקח אתכם בתהליך היצירה והתחזוקה של אתר וורדפרס. נסקור את היסודות כיצד ליצור אתר בוורדפרס ושיטות עבודה מומלצות ליצירה, עריכה ופרסום תוכן.

מהו וורדפרס?

וורדפרס היא מערכת חינמית וקוד פתוח לניהול תוכן (CMS) אשר ניתן להשתמש בה ליצירת אתרים, בלוגים ויישומי אינטרנט.

וורדפרס קיימת כבר יותר מ-15 שנה וזהו ה-CMS הפופולרי ביותר בעולם. הסיבה מאחורי הפופולריות שלו היא שהוא קל לשימוש ואין צורך בידע טכני כדי להקים אתר עם וורדפרס.

וורדפרס היא מערכת חינמית וקוד פתוח לניהול תוכן (CMS) הפועלת על שירות אירוח אתרים. וורדפרס היא מערכת ה-CMS הפופולרית ביותר בשימוש כיום, ומפעילה למעלה מ-60 מיליון אתרים. היא יצרה מערכת אקולוגית של תוספים וערכות נושא שנועדו להפוך את וורדפרס לקלה לשימוש גם למשתמשים מתחילים וגם למשתמשים מנוסים.

וורדפרס היא מערכת ה-CMS הפופולרית ביותר בשימוש כיום, ומפעילה למעלה מ-60 מיליון אתרים. היא יצרה מערכת אקולוגית של תוספים וערכות נושא שנועדו להפוך את וורדפרס לקלה לשימוש גם למשתמשים מתחילים וגם למשתמשים מנוסים.

כיצד להתחיל בבניית אתר וורדפרס לעסק שלך

במאמר זה, אדבר על השלבים לבניית אתר וורדפרס לעסק שלך.

שלב 1:

הצעד הראשון הוא למצוא שם דומיין. זה השם של האתר שלך והוא צריך להיות קל לזכור וקליט. לאחר מכן, תצטרך לרשום אותו אצל רשם דומיינים.

שלב 2: לאחר שרשמת את שם הדומיין שלך, תצטרך לרכוש אחסון לאתר שלך. שירות זה מספק את המקום בשרתים שלהם שבו אתה יכול לאחסן את כל הקבצים והנתונים שלך מהאתר שלך. אתה יכול למצוא ספקי אירוח על ידי מחקר מקוון או בקשת המלצות מחברים. השלב הבא הוא הרשמה לאירוח ותחילת העבודה עם וורדפרס!

בניית אתר וורדפרס היא אחת הדרכים הפופולריות והחזקות ביותר לשווק את העסק שלך באינטרנט. מדריך זה יעזור לך להבין כיצד לבנות אתר וורדפרס לעסק שלך וכיצד להתחיל לשווק עם אתרים.

השלב הראשון בבניית אתר וורדפרס הוא בחירת הנושא הנכון. יש הרבה ערכות נושא זמינות בחינם אבל אם אתה רוצה לבנות אתר וורדפרס לעסק שלך שווה להשקיע בערכת נושא פרימיום באיכות גבוהה.

השלב הבא הוא הקמת האתר שלך והכנתו לתוכן על ידי הוספת דפים, פוסטים, תמונות וסרטונים.

לבסוף, עליך לחשוב איזה תוכן אתה רוצה בכל עמוד באתר שלך כדי שהמבקרים יוכלו למצוא את מה שהם מחפשים במהירות ובקלות.

התקנה והגדרה של וורדפרס – המדריך המלא!

מאמר זה הוא מדריך מלא להתקנת וורדפרס והגדרתו בפעם הראשונה. אנו נסקור את התקנת וורדפרס, הגדרת התצורה של האתר שלך והפעלתך עם בלוג חדש תוך דקות!

הצעד הראשון הוא התקנת וורדפרס על שרת האינטרנט שלך. אתה יכול לעשות זאת על ידי הורדת הגרסה האחרונה של וורדפרס מהאתר הרשמי והעלאתה לשרת שלך באמצעות FTP. לאחר שהעלית את הקבצים, תצטרך לבקר שם הדומיין שלך (למשל, http://www.yoursite.com) על מנת לוודא שהכל הותקן כהלכה עד כה – אם תראה הודעה שאומרת "מזל טוב ! האתר שלך פעיל!", אז הכל עובד כמצופה עד כה!

מדריך זה יסביר את תהליך התקנת וורדפרס באתר שלך, וכיצד להתקין את וורדפרס כאן.

הדבר הראשון שאתה צריך לעשות הוא להוריד וורדפרס מהאתר הרשמי. לאחר שהורדת אותו, פתח אותו והעלה אותו לאתר שלך. אתה יכול לעשות זאת על ידי כניסה לחשבון cPanel שלך והעלאת הקבצים דרך "מנהל הקבצים" או FTP. לאחר שהעלית את הקבצים, חזור לוורדפרס ולחץ על "התקן" בפינה השמאלית העליונה של המסך. אתה אמור לראות תיבה עם הודעה שאומרת "הותקנת וורדפרס מוצלחת".
לפרטים מורחבים אודות בניית אתר וורדפרס ואתר וורדפרס – בי מרקטינג נא לגלוש לאתר bemarketing.co.il

למידע נוסף בתחום של בניית אתר וורדפרס ופרסום אתרים אורגני יש לבקר באתר bemarketing.co.il