מיקום גידול העץ – ארצות הברית

ארצות הברית היא אחד המקומות הבודדים בעולם בהם העץ הוא החומר הדומיננטי לבתים חדשים. על פי האיגוד הלאומי של בוני בתים, כמעט מחצית מהבתים שנבנו בשנת 2019 היו עשויים עץ. עץ עץ משמש בעיבוד עץ משובח, בניית רהיטים, נגרות ובניית רצפות. עץ רך יכול לשמש לבניית מסגרות, בתים ודקים.

אם אתה עושה פרויקט DIY, סביר להניח שתשתמש בעץ רך. פיסת עץ אחת לפחות צריכה לעמוד בסטנדרט הבנייה שלה. אם העץ יהיה גלוי, תרצו עץ איכותי יותר.

עץ מלא

הוא מוצר עץ טכני המשמש במגוון יישומים, החל מיסודות ועד מערכות בנייה מעץ גבוה. באמצעות שילובי גדלים שונים, מוצרי עץ בתפזורת משמשים קורות, עמודים, רצפות, גגות וקירות ונחשבים למוצרי עץ מכוונים. במינוח המיונים השונים המיון מבוסס על כמות העץ האיכותית שיש לך בחתיכת העץ לשימוש.
למידע מורחב על בנייה בעץ ללא מדריך – כל אחד יכול וכל מה שרציתם לדעת על סוגי עצים מומלץ לבקר ב- deko-israel.co.il

רשימה זו מתארת את סוגי העץ השונים המשמשים בארה"ב ובקנדה לעץ מסגרות בבניית בתים

מסגרות עץ ובניית בתים רב משפחתיים, שטוחים ובינוניים. עצים כבדים, המכונים גם עץ מימדי (45%), משמשים בבניית כלונסאות וקורות ובמסגרות עץ לבתים. מוצרי עץ טכניים מתאימים לבנייה שבה משתמשים בחתיכות עץ קצרות יותר שאחרת היו מסתיימות במזבלה. אז אם אתה צריך 2×8 גדול יותר, בחר מוצרי עץ טכניים בהקדם האפשרי מכיוון שהם יותר יציבים וארוכי טווח.

עץ המפרק באצבעות

הידוע גם בשם דבק מקצה לקצה או דבק מפרקים, הוא יתרון במיוחד מכיוון שהוא מייצר מוצר מוגמר מחתיכות עץ קצרות יותר, גדולות יותר וקלות יותר ליישור וניתן לשלב אותן. עם מוצרים דמויי מסטיק או CLT לייצור רכיבים מבניים חיוניים כגון מגרד דיקט (ראו להלן). פרויקט בניית מסגרות העץ המוצג בדף זה בלודלו, VT, מאפשר לבונים לייצר מסגרות פלטפורמה קונבנציונאליות מ 2 /4 "ועצים ממדיים אחרים. אלה כוללים פתרונות עץ המשלבים מבנה עץ קל עם מסה של לוחות עץ, יסודות. , מחברי בטון ומתכת.

מבני העץ העתיקים ביותר בעולם ממוקמים בשטח מקדש החוריו הבודהיסטי מהמאה השביעית

שנבנה בבניית מסגרות עץ. מנסרות החלו לייצר עץ בהתאמה אישית, שקל יותר הובלה וגזירה מאשר לבניית עמודים וקורות גדולים. נגרים גילו שהם יכולים להשתמש במסמרים זולים תוצרת מפעל כדי להרכיב אותם למבנים עם קירות ומסגרות כבדות לתמוך במשקל הבניין.
עבור עוד מידע אודות המדריך האולטימטיבי לבנייה בעץ יש לבקר באתר deko-israel.com

עץ לצורך בנייה

עצים אלו ניתנים לעיבוד והדגשה כך שהבונים יודעים לכופף אותה מבלי לפגוע או להעמיס על המשטח, כך העץ אינו נשבר או נסדק. עצים רכים חשופים להירקב ממים ופטריות בעת חשיפה ל אלמנטים ולחץ, ויש לטפל בהם בכימיקלים כדי לשמר את העץ. חשוב לדעת את תכולת הלחות לאורך זמן, כאשר העץ פונה אל פני העץ, מכיוון שכאשר פיסת עץ מחטנית מתייבשת, היא מתכווצת.

בארצות הברית

בניית עץ קשורה לעיתים קרובות לכריתת יערות, 2x4s ודיקט מעכב בעירה (AF). האירופאים לא אוהבים את בניית מוטות הדק המשמשים בבתים רבים בארה"ב, והם מעדיפים חומרים מוצקים יותר כמו בטון ולבנים. Bone Structures, חברה קנדית המייצרת בתים טרומיים מפלדה, אומרת כי בתיהם עולים 10% יותר מבתי עץ.

עלות העץ עלתה ככל שיותר אנשים מתכננים מחדש ובונים בתים חדשים ברחבי הארץ בעקבות המגיפה

התמוטטות המחסור בעצים בשנת 2014 העלתה את עלות הבית החד-משפחתי החדש ביותר מ -35 אלף דולר. בהערכה אחת, המחסור הוסיף כ -14 אלף דולר לעלות בניית בתים.

החברה בנתה 3,000 בתים ממוסגרות עץ מאז 1979 והיא אחת מכמה מאות חברות במדינה המעצבות ובונות אותן

העץ הפופולרי ביותר הוא אשוח דאגלס, אך משמשים גם אשוחית סיטקה ויערות אחרים. ווטסון החל לבנות בחומרים שאינם מעץ בשנה שעברה, כאשר עבד עם לקוח שאיבד בית בשריפות 19 ו -21 בשנת 2020 ונאלץ לבנות אותו יחד איתם.

דוגמאת יישום עבודה בעץ:

פרנץ רוצה להשתמש במסה זו של עץ כדי לבנות דיור לא יקר ובמחיר סביר על אדמות בניהול בר קיימא. היא מפחיתה בזבוז ועלויות, פותחת אפשרות לייצור המוני של מפעלים של דיור זול יותר ומעוררת עניין ויצירתיות בבניית קהילות. קייט גאטו, דוברת הברית הלאומית לבעלי יערות אמרה: "העץ אוגר פחמן וניתן להשתמש בו לבתים."

המסמך כולל טבלאות חדשות וקריטריונים נוספים המבוססים על שינויים בערכי העיצוב של דרום אורן

מגוון הגדלים והזנים בתוקף ב -1 ביוני 2013. הדרישות הספציפיות לסבילות מבנית לעץ קל נובעות מקוד הבנייה הבינלאומי (IBC) ותקני התייחסות כגון מפרט העיצוב הלאומי של מועצות העץ האמריקאיות (r) (NDS (r)) לעץ. הבנייה, והנחיות הסובלנות המפורטות להלן הן הנחיות מקובלות בדרך כלל. הן מיועדות לבנייה קלה טיפוסית ואינן ספציפיות למסגרות עץ.
עבור מידע בתחום של בנייה בעץ ללא מדריך – כל אחד יכול עליך לבקר ב- deko-israel.co.il

בעלי בתים מסתדרים בחניונים עם טנדרים של חצי שעה ומעמיסים עליהם עץ מלא, לחץ -עץ מטופל וחומרים אחרים. סטאוט החל לפקפק בנקודה של בית עם מסגרת פלדה, מוקף בבתי עץ, לאחר שראה מה בונים שכניו.

כלים מותאמים לחיתוך עץ

קיימים לא מעט מסורים בשוק לצורך פתרונות חתיכת משטחי עץ. מסורי חרב, מסורים עגולים, ג'קסונים. תוכלו למצוא אצלנו באתר את כלל סוגי המסורים לצורך חיתוך עבודות בעץ.

אנו ממליצים על דגמי הג'קסונים לצורך חיתוך מדוייק, הדגמים מגיעים עם קרן לייזר שחותכת את העץ בצורה המדוייקת ביותר.