אם חשבתם על השתלת שיער זמן מה, זה לא צריך להיות מפתיע שטורקיה היא אחת המדינות הטובות ביותר להשתלות שיער. טורקיה נמצאת בחזית המאפשרת לחולים לקבל טיפול טוב במחיר סביר.

אם אתה מעוניין להשתלת שיער וברצונך לדעת מה זה עולה

אנא צור איתנו קשר ונשמח לענות על שאלותיך. נסביר את כל זה ביתר פירוט בסוף מאמר זה, אך אם אתה מעוניין, תוכל גם ליצור איתי קשר ישירות דרך טוויטר, פייסבוק או אימייל, מכיוון שאני תמיד פתוח לשאלות ותשובות.

הליך ההשתלה תמיד מלווה בסדרת צעדים

בהתאם לתהליך הריפוי והתוצאות, תלוי בסוג המרפאה שאליה אתה הולך לפנות והמידע שקיבלת. התוצאה הסופית של השתלת השיער מושפעת ישירות על ידי השתל שנקצר ועל ידי בחירת האזור הנכון להסרת זקיקים. וודא שיש לך גישה לכל סוגי המרפאות להשתלת שיער ומידע כיצד לשכוח ולהשפיע על השגת מטרותיך. השתלת שיער היא טיפול מאוד בטוח ויעיל, אך היא אינה פיתרון קבוע לכל בעיות השיער. גם עם השתלת שיער, אנשים צריכים להיות מודעים לצורך בטיפול הולם בכדי למנוע נשירת שיער נוספת ונשירת שיער. ישראל דג, שלא הוזכר בראיון שלו, הוא מומחה לתפקידן המתמשך של השתלות שיער בישראל ובמדינות אחרות ברחבי העולם.

אני ממליץ לכל מי שחושב לעבור השתלת שיער בישראל או בכל מדינה אחרת בעולם לנשירת שיער שיעשה זאת

מומחה להשתלות שיער וחבר החברה הישראלית להשתלות שיער, ד"ר בן דג, ממליץ בחום לכל אחד לשקול העברת שיער כחלק מתוכנית הטיפול שלהם.

ד"ר בן-טאלי

הוא בעליל מומחה לטיפול בנשירת שיער ונחשב לתנ"ך של השתלת שיער ברחבי העולם. כשאתה מחליט להשתיל שיער, אתה צריך להרגיש בנוח לדעת מה אתה עושה. אתה צריך לדעת את זה כי אני יודע שאני עושה את זה בשבילך. השתלת שיער הפכה במהלך חייה לאחד מהטיפולים הפופולריים ביותר לנשירת שיער ברחבי העולם. השתלות שיער של ימינו התפתחו החלוצה המוקדמת של הליך האגרוף – ניתוח השתלת שיער, שהונהג בסוף שנות החמישים והפך פופולרי בשנת 1970.

כדי לפתור את הבעיות הנגרמות על ידי טכניקת FUT Strip, גדול יותר נדרש מספר השתלות שיער ושיטה זו נבחרה לבצע 2000 עד 4000 השתלות שיער גברים. זה יקר יותר מהליך ההשתלה של 1,000 $ מכיוון שהמנתח צריך להסיר ולהשתיל יותר זקיקי שיער. הטיפול לוקח זמן, לכן קחו בחשבון את העלויות הללו בעת ההחלטה לבצע השתלת שיער, מכיוון שרוב פוליסות הביטוח אינן מכסות אותן.

כדאי להיפגש עם רופא עור שמבין את הניואנסים של נשירת שיער ובעל ניסיון בביצוע השתלות שיער

חולים שעברו השתלת שיער בישראל ובמדינות אחרות הגיעו לטליזי על מנת לתקן ולשפר את פעולותיהם הקודמות. אתה יכול ללמוד שאתה בעצם לא מועמד להשתלות שיער או שזה לא טיפול מתאים בשלב זה. השתלת שיער היא תהליך ארוך וזה יכול לקחת עד 6-12 חודשים עד לקבלת התוצאות המלאות של השתלת שיער לאחר השתלת שיער. תלוי במידת הנשירה, תזדקק למספר השתלות והשיער החדש יצמח מחדש. השתלות שיער בדרך כלל מוצלחות, אך יהיה עליך לפנות לרופא עור לפחות פעם בשנה בחודשים הראשונים שלאחר ההשתלה ובכל שנתיים-שלוש לאחר מכן. זה יכול לקחת 6 עד 12 שבועות לאחר ההשתלה הראשונה, כמו גם כמה חודשים לכל אחד מהשניים או השלושה הבאים לפני שתראה תוצאה מלאה, שחזור שיער.

המשאבים הבאים יעזרו לך לאסוף מידע בעת מחקר על מנתחי השתלות שיער ומרפאות לצרכים שלך

מכון השיער לרופאים מסביר את ההחלטה – תהליך ההחלטה לבחירת השתלת תורם לניתוח ותהליך השתלת שיער בישראל. מהן הטכניקות וכיצד משתמשים בהן להשתלות שיער?

כריתת זקיקים מתייחסת לתהליך של ביצוע מאות חתכים, בהם זקיקי השיער מוסרים פיזית מאזור הקרקפת של התורם ומוחדרים לאזור הקירח.

מנתחים שמבצעים השתלות שיער יכולים להשתמש בכלים מיקרו-כירורגיים לביצוע ההליך. זה מאפשר הוצאת זקיקי שיער מקרקפת התורם ללא צורך בכלי ניתוח.

אם נעשה כראוי

השתלת שיער יכולה להגביר את הביטחון העצמי שלך ואף להגביר את הקריירה שלך. לחולי Neotransplant יש גם חופש ליהנות מתסרוקות, מכיוון שאין צלקת לינארית לאחר הניתוח. עבור גברים ונשים רבים, השתלת שיער יכולה לעזור להחזיר לעצמה את מה שנראה כשיער מלא. אנו מתחייבים לפתח טכניקות, כולל שימוש בכלים מיקרו-כירורגיים כגון מערכת השתלת שיער Sonicated ומומחיות להשגת התוצאות הטובות ביותר בהשתלות שיער.