אחת הסיבות העיקריות לרכישת כספת חסינת אש היא כי אתה רוצה להגן על זכויות המקרקעין שלך, חוזים עסקיים, צ'קים ומסמכים חשובים אחרים בכספת מפני אש. במאמר זה תלמד כיצד לפתוח כספות חסינות אש ללא מפתח. אם אתה זקוק לעזרה בפתיחת הכספת הנעולה או השבורה שלך, זהה את סוג הלוקר שלך.

כמוצא אחרון

ניתן לפתוח את הכספת על ידי מומחה אם השילוב יאבד. הטכנאים המיומנים שלנו ישמחו לפתוח את הכספת הפגועה או הנעולה שלכם במחיר סביר. אין צורך בקידוח לפתיחת כספת; אנו פשוט שולפים את המנעול הקיים ומקדחים בחזית, וחוסכים הסרה של רכיבים ששומרים על הדלת סגורה.
למידע נוסף על איך לפרוץ כספת כדאי להעיף מבט ב- manulan24-7.co.il

אם הכספת ניזוקה, אנו יכולים לקבוע את סדר פתיחתה ולפתוח אותה מחדש ללא עלות קטנה. אם תנקב את מנעול הכספת והוא ייפתח, תוכל להחליף את המנעול.

אם לא נוכל לתפעל את החוגה

כדי לפתוח את המנעול, נוכל לפתוח את הכספת על ידי קידוח. אם לכספת שלך יש מנעול אלקטרוני ולכספת מספר סידורי, ניתן להשתמש במספר הסידורי של המנעול האלקטרוני כדי לראות את קוד הבקרה הראשי של הכספת. מנעולן יכול לשים את השילוב המקורי על המספר המאובטח אם תרצה.

שירות מפתחות מקומי יכול לפענח ולשנות את שילוב המספרים בכספת

ובכך לאפס את נעילת הכספת האלקטרונית להגדרת היצרן. אם אתה מאבד את השילוב שלך בכספת ויש לך מפתח דריסה, מפתח הדרישה מיועד עבורך. כאשר הכספת שלי נפתחת ויש לך את השילוב, שירות המפתח קובע עבורך את השילוב ויוצר שילוב חדש שיוציא אותך החוצה.

אם שכחת את השילוב או שאינך מצליח לפתוח כספת עקב בעיה מכנית

עדיף להתקשר לשירות מפתחות מהימן כדי למנוע נזק למנעול או להקשות על פתיחת הכספת או תיקונה. להלן מספר טכניקות בהן מנעולנים מקצועיים משתמשים כדי לתקן בעיות בפתיחה מאובטחת. גלה מדוע כספת לא נפתחת וכיצד שירות מפתח יכול לפעול דרכה.

בעלי בתים ומנהלי מפעלים עלולים להתקשות בפתיחת כספת המשולבת

מה שעלול להלחיץ, אך אל תיבהל ותתחיל לנקוט בפעולות דרסטיות שעלולות לפגוע במנגנון הנעילה. ברגע שאתה בטוח שהשילוב שבו השתמשת לפתיחת הכספת נכון, הדבר יכול להצביע על בעיה במנוף, בציר או במנגנון הבריח. למרוח שומן על הציר כדי להגביר את ההצלחה, או שאתה יכול להפעיל לחץ ולנסות להפעיל את בורג הדלת כדי לעקוף את המסגרת המאובטחת.

קידוח הוא אופציה נוספת אם אתה שוכח את השילוב עם הכספת או מאבד את המפתח. כדי לפתוח כספת עם חורים, עליך לקדוח חור קטן במצב בו תוכל לראות את מנעול הכספת. לאחר קדחת החור, תוכל להשתמש באצבע כדי לפתוח את המנעול.

הזן שילוב של מספרים או תווים עם לוח מספרים דיגיטלי, כך שהבעלים יוכל לפתוח את הכספת. אם שכחת את השילוב או מאבד את המפתח בערימת הכספת שלך, בדוק תחילה אם יש לך מפתח אבטחה. ישנן מספר דרכים להיכנס לכספת אם אין לכם את השילוב.

השתמש במקש דריסה כדי לעקוף את המנעול ולפתוח עבורך את הכספת כדי שתוכל לתכנת את הקוד מחדש. התחל על ידי שימוש במקש דריסת הכספת של ווינצ'סטר כדי להיכנס לכספת במקרה חירום.

אין דרך טובה יותר להביע כעס ותסכול מאשר להיכנס לכספת שלך ולהרוס את המנעול

הקפד לקדוח את המנעול מחוץ לכספת ולא לגופה, מכיוון שתפגע בכספת ובתוכנית שלך לשימוש חוזר. ברגע שאתה בטוח, יהיה עליך להחליף את המנעול, אשר יכול להיעשות על ידי שירות מפתח.

ליתר ביטחון

אתה יכול ליצור מקום בטוח לנשק DIY כדי לשמור על כלי הנשק והתחמושת שלך נעולים וטעונים. זהו פתח מאובטח שאנו מכירים מסרטים בהם הם פותחים את הכספת ושומעים שני נקישות מהכספת. פתיחת מנעול של כספת מבלי לפגוע בה היא מעבר להיקף רוב שירותי המפתח.

אם יש לך כספת שאינך יכול לפתוח

חשוב להכיר את היצרן, דגם וסוג המנעול. ישנן סיבות רבות מדוע לאנשים אין את המנעולים שלהם: שילוב מספרים אבוד, אין רצף חיוג ידוע, כשל במנעול לא ידוע, שימון יבש פגום או שבור, חניכיים, חלקים נעים, שריפות, מארזים, ברגים פגומים, מלחציים לדלת, הרשימה נמשך ונמשך. נדהמתי לגלות כמה דרכים פופולריות להראות לך כיצד לפצח אבטחת קלקר, כולל כמה מוכרות.

היו לפני שאתם מנסים לפרוץ לכספת

חשוב לוודא ששלבים פשוטים וברורים אינם מהווים בעיה. אם נעלת או איבדת את מפתחות הכספת או שילוב כדי לפתוח ולפתוח את דלת הכספת או שאתה רק רוצה לדעת מה לעשות בכדי להיכנס לכספת שלך בחיפזון, השלבים הבאים יכולים לעזור.

סליל הסולנואיד

הוא המנגנון שפותח את נעילת הכספת שלך. הטיפ האחרון הוא שאין מפתחות אוניברסליים שנמכרים על ידי שירותי מפתח או חנויות שניתן להשתמש בהם כדי לפתוח את הכספת. במידת האפשר, אל תפתח את הכספת ללא מפתח, מכיוון שהיא עלולה לפגוע במנגנון הנעילה.