העיר דובאי לא חסרה מקומות לחנות ולבזבז כסף בדובאי וניתן לגלות אותה במדינת ג'ומיירה, המרכז הגדול ביותר בנושא דובאי בעולם. מהסוק העתיק של בור דובאי לקניון דובאי האלגנטי והענק, זו חווית הקניות הכי יפה בעיר. אם כבר מדברים על בידור, אטרקציה תיירותית פופולרית שאסור לפספס היא האופרה של דובאי במרכז העיר דובאי. למה זה כל כך נהדר: הקניון האלגנטי והענק של דובאי מארח מגוון מעשי מוסיקה, החל באופרה וכלה במוזיקה קלאסית, מחול ותיאטרון. בחר אחד מהסיורים המודרכים המבקרים במוזיאון דובאי לתצוגה ייחודית של ההיסטוריה, האדריכלות והתרבות של העיר, כמו גם הצצה לעולם האמנות.

ביקור במזרקת דובאי נותן לך אפשרות לבקר בבורג 'ח'ליפה

שכן המזרקה נבנתה מעליה. תוכלו לבקר בדובאי או לתכנן טיול שם ולהסתכל על העיר מאחד ממגדליה. ניתן לשלב ביקור באופרה של דובאי עם ביקור בפסטיבל הסרטים בדובאי, מכיוון שכולם נמצאים ממש אחד ליד השני.

אם אתם נמצאים בדובאי בתקציב, תוכלו להתפעל מכך ולצלם או לקרוא את מדריך התקציב של דובאי כדי לראות מה עוד תוכלו לעשות בדובאי בחינם.

שום ביקור בדובאי לא יהיה שלם מבלי ללמוד עוד על ההיסטוריה שלה

ותוכל להוסיף בקלות את האטרקציות התיירותיות החשובות ביותר לרשימה שלה. אם אתה לא בטוח מאיפה להתחיל, בדוק את דובאי ברשימת הפעילויות המהנה שלנו בדובאי. למד כיצד להגיע לשדה התעופה, חלק מהדברים שחובה לראות וכמה מסלולים מוצעים לדובאי. מכל הדברים שאתה עושה ורואה בדובאי היום, ביקור בציון דרך מדהים זה הוא המדהים ביותר.

בורג 'אל ערב, המכונה גם המגדל הערבי, הוא ללא ספק אחד מציוני הדרך המפורסמים ביותר בעולם והבניין הגבוה בעולם. בורג'י כליפה הוא פלא מעשה ידי אדם, מקום לבקר בו על הנופים המרהיבים של קו הרקיע של דובאי והארכיטקטורה המדהימה.

אם אתה חובב היסטוריה, מוזיאון דובאי ממוקם ממש ליד בורג 'ח'ליפה, אחד המוזיאונים המפורסמים ביותר בעולם. מוזיאון ההיסטוריה של דובאי, מוזיאון עם אוסף של יותר מ -100,000 חפצים וחפצי אמנות, הוא ככל הנראה היעד היחיד בדובאי.

נחל דובאי מחלק את דובאי לשני חלקים

המזרח הוא דובאי העתיקה ותעלת דובאי החדשה, נתיב המים הראשי של האמירות, והיא ממוקמת ממערב. מרכז העיר מנותק בנוחות על ידי נחל דובאי, המחובר באמצעות תעלה חדשה של איחוד האמירויות הערביות ושולט במרכז העיר הן בדובאי העתיקה והן בדובאי החדשה. המוזיאון נבנה כתוצאה משותפות בין אמירות דובאי, מועצת העיר דובאי ורשות הפארקים והנופש של דובאי (DPCA) והוא אחד האטרקציות התרבותיות החשובות ביותר בדובאי, ובו ממצאים וחפצים מרתקים המשקפים אירועים שונים. בתולדות האמירות. מוזיאון דובאי, שנוסד בשנת 1884 כמוזיאון הראשון מסוגו במזרח התיכון ובצפון אפריקה (MENA), כולל אוסף של למעלה מ- 100,000 חפצים וחפצי אמנות והוא גם המוזיאון החשוב ביותר באיחוד האמירויות, בהיותו המוזיאון היחיד עם מוזיאון משלו.

מגדל הסחר העולמי של דובאי ממוקם גם על כביש שייח זייד

המהווה חלופה זולה יותר לבורג 'ח'ליפה בשל מרפסת התצפית שלו. המסגרת של דובאי היא נקודת התצפית האידיאלית להתפעל מהסוקים הנוצצים של מרכז העיר ומרחב נחל דובאי. בסך הכל, הוא עשיר בנופים נהדרים של דובאי וביקורו הוא הזדמנות אידיאלית להשיג הבנה טובה יותר של מה שהופך את האמירות, אנשיה, תרבותה והיסטוריה למיוחדים כל כך. שווה לבקר בג'ומיירה, במיוחד אם אתה נמצא בפעם הראשונה בעיר. יש כמה אטרקציות טובות בדובאי, ויש הרבה הזדמנויות לצלם במהלך הביקור שלך, שרבים מהם ניתן לקחת מבורג 'ח'ליפה.

אחת הדרכים הטובות ביותר לראות את ארמונות ג'ומיירה וחופיה הרבים

היא לקחת סירה, אך יהיה עליכם לקחת מונית כדי להגיע למקומות האחרים. מלונות היוקרה הטובים ביותר ממוקמים על האיים מעשה ידי אדם בים הערבי, אשר נגישים בקלות לחוף הים.